Dominika Kojro

6,0
161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Kojro

Jeżeli chodzi o wygląd to Dominika Kojro jest moim ideałem , piękna kobieta

mistczNINJA

O tak! Dominika jest niewątpliwie piękną kobietą. Bardzo sobie cenię ten nieprzeciętny typ urody. Jest niesamowita :).
Szkoda, że tak mało o niej w internecie.

Time

Nie sposob sie z Wami Panowie nie zgodzic. Faktycznie urokliwa kobietka...

patefoniq

Oczywiście! Tylko szkoda, że gra w takim sztampowym serialu. Ona jest przecudna i utalentowana.

mistczNINJA

Wy sobie chyba jaja robicie? Ona ładna? Dajcie spokój...

Rafal_

No oczywiście że jestśliczna.Ma naturalny typ urody.Bardzo delikatna twarz:D.Też jest to mój ideał kobiety:D.Axh gdybym wiedział gdzie mieszka:D.Przecudna.Pozdro dla Serialowej Oli z Pierwszej miłości:)

medale4

Och! I do tego te pięknie uwidocznione kości jarzmowe.
Mi również się podoba. Zobaczyłem ją raz w TV w serialu "Pierwsza miłość" (Albo "Tylko miłość", sam nie wiem bo nie oglądam) i od razu zwróciłem na nią uwagę.

medale4

widziałam ją we Wrocławiu jak biegała w dresie :)

mistczNINJA

troszkę zmniejszyłbym nos... poza tym to chciałbym mieć z nią dzieci.

mistczNINJA

Ostatnio wystąpiła chyba w reklamie media markt... a dokładniej było ją widać tam mniej niż sekunde ale i tak spoko :D a w ostatnim odcinku przed wakacjami gdy odchodziła od "wsiura z afro" jaaaaaaak ona sie poruszałaaaa normalnie miód !

mistczNINJA

to ja musze byc szczesciarzem bo jest bardzo podobna do mojej...małżonki ;)

Lukash

Te wszystkie posty to chyba ona sama pisze o sobie... śmierdzi tym na kilometr, juz wierze ze kazdemu sie tak podoba... bóstwo normalnie.. parodia

tony_tr

Mi się podoba, uwierz :)

mistczNINJA

Twarz ma ładną ale reszta poniżej średniej... krzywe nogi, bardzo niska, cycki takie se... ogólnie fizycznie 3 z plusem.

patryk_B

Dokładnie, ludzi chyba powaliło. Twarz OK, ale tylko OK, reszta bardzo słabo. Karłowata, zero cyca, figura 10-letniej dziewczynki, nie kobiety. Te komentarze powyżej pisał chyba jej chłopak, z różnych kont...

Alex303

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja, gdybym była mężczyzną, na pewno bym się nią nie zainteresowała, ale to naprawdę każdego osobista sprawa.

Alex303

Przecież to wszystko zalety

patryk_B

... get a life...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones