Dominika Ostałowska

7,2
3 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Czemu ona zawsze nosi jakieś spódnice maxi i okropnie luźne spodnie. Nigdy nie widziałam żeby pokazała nogi.

Lawender

czytałam że nie lubi pokazywać swoich nóg.

kinomanka_13

dawno temu, w jakimś odcinku miała spódnice do kolan i kozaki i nie wyglądało to dobrze. Ma dość masywne nogi.

Ajcyrtapp

Jeśli autora tego postu, tak bardzo interesują nogi Pani Ostałowskiej polecam obejrzeć film "Wojaczek"
http://www.filmweb.pl/film/Wojaczek-1999-774
Znajdzie tam autor tegoż postu parę kadrów w których są ukazane w pełnej krasie i mam nadzieję, że nasyci Pan/Pani swoją ciekawość w tejże materii...

Roland_Kirk_Rahsaan

Żeby tylko nogi...:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
colamusie

co lamusie?

miarara

ślepy jestes ułomie?

colamusie

A słyszałeś o chorobach tarczycy idioto?

miarara

a slyszales moze o chorobie G.R. ?

colamusie

G.R znaczy głupi rozrabiaka czyli mniej więcej taki prostak który sypie k urwami bez powodu.Zgasiłem cie(cie koniecznie z małej litery trzeba napisac wspominając o małych ludziach) jak peta więc szatafakap.

Ps. Nie zły ciebie kretyn.ze nawet nie potrafisz obsłużyć się facebookiem i każdy może oglądać twój profil,sceeny porobiłem nic tylko wysłać na joe monster.

miarara

przeciez loguje sie przez fejsa kretynie to logiczne ze kazdy moze odwiedzic moj profil . w przeciwienstwie do ciebie nie wstydze sie swojej 13 letniej mordy i nie jestem obronca grubych c ip z marnych seriali

colamusie

Matke też masz nie najszczuplejszą,też wołasz do niej ci po?

miarara

a co to twoja stara ze ja tak bronisz czy jestes wiernym fanem m jak milosc i nie mozesz doczekac sie kolejnych odcinkow z perypetiami swojej ulubionej postaci z gra aktorska na miane oskarów ?
albo przyznaj poprostu ze walisz pamięciówy pod nią i nie bedzie gadki wierny fanie

colamusie

Nie moja stara tylko mam troche kultury i nie obrażam ludzi tylko za to jak wyglądaja.Zrezygnój z gimnazjum to może jeszcze wyjdziesz na ludzi.

miarara

a ty moze sie nim zainteresuj bo z ortografią u ciebie kiepsko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones