Don JohnsonI

Donnie Wayne Johnson

7,6
10 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Johnson
minadra

krytycy do tej pory sie dziwią że grywa w serialach mówią niewykorzystany potencjał!a co do django mega rola !

paul_van_dyk_87

Nie wiem co tam ludzie czepiają się do jego kariery , ja go kojarzę z genialnego Nash Bridges i Miami Vice już wtedy był dla mnie super aktor :P

minadra

przyznam się, że totalnie zaskoczył mnie tą rolą, nie spodziewałem się tego po nim. świetnie zagrana postać i ten południowy akcent, a na deser scena z maskami :D

minadra

popieram ;) w Django rewelka. no i seriale dzieciństwa - Policjanci z Miami i Nash Bridges ;p

minadra

Jak to? Przecież jego najlepsza, kultowa już rola to Crockett w genialnym serialu Miami Vice. Rola w Django to nic przy tym.

KLAssurbanipal

zdecydowanie był najlepszym crockettem. chyba collin farrell wcielał się w tę rolę, ale tak umiejętnie, że jakoś w ogóle nie został zapamiętany. crockett jest tylko jeden! :)

minadra

Może dlatego ze za bardzo ćpał i nikt go nie chciał w poważniejszych produkcjach

giovanni50

To mój absolutny numer One od 1989 roku !! Obojetnie w jakiej produkcji. Ale mam takie odczucie że jego talent gdzieś się rozpłynął. Nie został należycie wykorzystany.

Dorota74

Przez gorzałę i prochy

minadra

Świetny był również w Maczecie :) Wygląda na to, że z wiekiem ma coraz lepsze role i coraz ciekawiej zagrane. I niech tak już zostanie.

minadra

no szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones