Donald Glover

Donald McKinley Glover

7,6
8 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donald Glover

Świetnie wpasował się w swoją rolę, i nawet przypomina młodszą wersję Billy'ego Dee Williams'a, który grał Lando w starej trylogii GW... szkoda, że młodszy Solo nie przypomina rysami Ford'a.

PvPM4gister

Ja mam odmienne zdanie. Moim zdaniem to dno aktorskie, nie wspominając już o rapie. Glover powinien się zabrać za coś innego bo bycie aktorem to nie jego domena. Cały zachwyt nad nim jest taki samo sztucznie napompowany jak na Biebbera

snajper12331

O tym jak zagrał nie mówię, ale wpasował się w nią wyglądem.

PvPM4gister

Wiem... wygląd to nie wszystko, ale ja czasami zwracam na takie pierdoły uwagę.

PvPM4gister

Wygląd to zasługa charakteryzacji. Dobry charakteryzator nawet z Tomasza Karolaka zrobiłby drugiego Lando

snajper12331

Karolak jeszcze nie jednego widza by zaskoczył, gdyby wybierał odpowiednie role. Dobra charakteryzacja, nie najgorsza rola, i można coś zlepić z miernego aktora. Problem tkwi w tym, że dla Karolaka nie ma dobrych ról, są tylko te w komediach :D

PvPM4gister

W Polsce realizuje się tak mało produkcji filmowych i telewizyjnych, że każdy bierze wszystko co się trafi.

krzaki69

No patrząc na nasze rodzime filmy, to tak co dwa lata, ukazuje się jeden dobry film, na 100 polskich komedii romantycznych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones