Donnie Wahlberg

Donald Edmond Wahlberg

7,4
4 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donnie Wahlberg

To jest brat Mark Wahlberg I ????? Bo są bardzo podbni do siebie???Czy zbieżność nazwisk???

anubis2342

My być w Polska czy Afryka? Tu nazwiska się odmieniać.

Calcs

Ty polonista !!!!!!!!!!!!poprawiaj swoje dzieci nie mnie!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
anubis2342

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIĘCEJ WYKRZYKNIKÓW, KURVVA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Calcs

Hahahahahaha POLONIŚCI!!! W POLSCE NAZWISK ANI NARODOWYCH ANI ZAGRANICZNYCH SIĘ NIE ODMIENIA. INO TYLKO JIMJONA. HEHE ;P

777wojo777

Hehe - nie. Zamilknij na wieki.

anubis2342

no braciak przeca :) sam się zdziwiłem :P

btw. "stary" Mark przypomina bardziej teraz Donnie'go :P

anubis2342

Tak, Donnie się brata nie wyrzeknie, bardzo podobny, aż za bardzo w niektórych ujęciach.

anubis2342

O i znowu zlot gimbów. Donnie był swojego czasu mega sławny. Jak tańczył w teledyskach w dziwnych ciuchach to Markowi mama jeszcze gile wycierała. Mark zaczął karierę jako brat Donniego z NKOTB, a brat mu w karierze pomagał. Potem role się odmieniły. Marky Mark został znanym aktorem, a Donnie zszedł na dalszy plan.

Douger

Ja się tylko spytałem czy są braćmi, a ty się nakręciłeś jakbyś pierwszy raz w życiu zobaczył cipkę na żywo!! Pewnie tak jest !!

anubis2342

Donnie oraz całe New Kids On The Block pomogli Marky Markowi w karierze, bo wtedy oni byli bardziej znani, później role się odwróciły. Są braćmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones