Dorota Czaja

6,9
148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Czaja

dove , alvays , oliwa jakaśtam , lidl , pizza , coś pominełam ?

Enterraz

no wlasnie tak sie zastanawiam, czy nie ma jakis innych twarzy w polsce, wszedzie ona ;>

hot-kiss

reklamy poniżej rzeczywistego poziomu jej aktorstwa ... A reklama podpasek straszy na tvn player

Enterraz

Od niedawna jest jeszcze w reklamie chałwy.

użytkownik usunięty
Enterraz

Top Secret. Jeszcze w Kabaretowym Klubie trochę tańczyła, ale to nie reklama.

Enterraz

Jak widać Pani jest twarzą wielu reklam, ja naliczyłam:
1. Soki Hortex
2. Bielizna Italian Fashion
3. Pasta do zębów Blend-a-med
4. Dove
5. Always
6. Olej wielkopolski
7. Lidl
8. Pizza Hut
dodatkowo tańczyła w "Jaka to melodia".

tusienieczka13

Aaa, i
9. Chałwa Odra

tusienieczka13

a ja myślałam, że mi się tylko wydaje, że wyskakuje z co drugiej reklamy :p no nieźle! faktycznie, sporo się tego uzbierało

p15

Właściwie to trochę smutne, że śliczna utalentowana dziewczyna nie może dostać normalnego angażu, bo po co lepiej żeby w każdym filmie obsadzać starych wyjadaczy typu Karolak, Adamczyk, Szyc, Mucha i reszta podwórka! Smutne, ale taka jest prawda w Polsce trzeba mieć układy a takie branże jak film czy scena muzyczna są mocno ograniczone.

sesze

To prawda. Gdybym miała wybierać kogo zobaczyć w serialu Muchę czy Czaje - to wybrałabym Czaję.

użytkownik usunięty
tusienieczka13

Ona gra tylko w reklamach....

tusienieczka13

10. Majonez Winiary

Nikki_9

11. Maść na ból nóg

Nikki_9

12. Szczoteczka Oral-B

Enterraz

Ostatnio chyba jeszcze w reklamie Grześków ją widziałam. Boję się otworzyć lodówkę.

tobba

aż żal wam dupy sciska xD

kubelek0908

no sciska bo mnie by wzieli, też mam zajebisty tyłek
(szkoda że taki owłosiony) LOL

Schizofrenik_XXI_wieku

na dodatek już po raz drugi wystąpiła w Na dobre i na złe. pierwszy raz w 1999 r. i niedawno znowu ją widziałam w którymś odcinku ;)

Enterraz

ja i tak lubie tą reklame gdzie pije te mleko, mówie w tedy " o tak, pij ten biały napój świntuszko, smakuje ci co? pij do dna" xD

Enterraz

Taaaa... Drażni mnie twarz tej aktoreczki i bez tego.
A ostatnio chodzę sobie po galerii a tu wyskakuje mi jej plakat z jakiegoś odzieżowego średniej klasy.
Ale to i tak najlepszy jej udział z tych wszystkich reklam :D

Każdy dzień jest twój, kiedy ALWAYS masz
masz masz !

Enterraz

Chciałam jeszcze dodać, że mając 32 lata trochę dziwnie się wygląda, prowadząc jakiś program dla nastolatek na ZigZapie.

TruskawkowaGalaretka

Na tym zdjęciu ma rysy Azjatki jak dla mnie:) w serialu tancerze zagrała dobrze:)

TruskawkowaGalaretka

Oj strasznie żal Ci tyłek ściska niespełniona koleżanko. :))) Ona jest w aktorstwie od kilku lat zaledwie. Co miała osiągnąć w tak krótkim czasie? Zobacz, Ty w te parę lat nie zdąrzyłaś nawet awansować z ekspedientki na mięsnym na kasjerkę.

TruskawkowaGalaretka

Teraz już Teletoon +

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones