Dorota Czaja

6,9
148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Czaja

To z pewnością jedna z najpiękniejszych aktorek w Polsce.

pazik911

Chyba tancerek, bo ona aktorką nie jest ;)

butryk_2

zdecydowanie tancerka, bo konczyla warszawska szkole baletowa, a do tego kiedys zdobyla tytul miss nastolatek

Maly_Glod1985

Ona jest genialnie seksowna i piękna ma to coś czego brakuje polskim dziewczyną grającym w polskich filmach czyli TO COŚ! taki po prostu mega urok osobisty, aż przyciąga do ekranu. Szczególnie jak tańczyła w tych obcisłych spodenkach itd... :D

Largo_20

dla mnie jest brzydka

poxx

według mnie też brzydka, nie jest nawet przeciętna, jak widzę jej twarz to mi jej szkoda. ale to nie znaczy ze innym sie nie moze podobac.
ale jest tancerką i trzeba jej przyznać,że swietnie tańczy.

aqatkaaa

zdecydowanie nie zgadzam się z ostatnimi wypowiedziami. Dorota jest piękna. Ma takie miłe rysy twarzy i fajnie się na nią patrzy. Owszem, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, ale pisząc ,że jest brzydka? Chyba nie widzieliście brzydkich dziewczyn!! Dorota ma nietuzinkową urodę i przyjemny głos.

użytkownik usunięty
aqatkaaa

o lol - tak ludzie powiadaja ze kobiety to sa zazdrosne i zawistne, jak na moje oko to ona jest naprawde piekna, aktorsko napewno nie odstaje od reszty obsady tancerzy, bo ze jest tancerka, a nie aktorka dowiedzialem sie przed chwila, a kilka odcinkow ogladalem i nie zauwazylem zeby miala z aktorstwem problemy - zreszta nie sadze zeby ten serial stawial przed aktorami jakies duze wyzwania, wiec trudno na jego podstawie ocenic kto jest wybitnym aktorem a kto nie jest

PS szkola aktorska to jest potrzebna jak ktos chce grac w teatrze, do filmow i seriali wystarczy talent i moze jakis kurs tygodniowy (a do niektorych seriali nawet talent nie jest potrzebny i ludzie i tak beda ogladac latami)

aqatkaaa

Jest piękna, nie wiem jak można o niej powiedzieć że jest brzydka.

amazonka_fw

Dla mnie jest kiepska, przeciętna. Nie jest brzydka, wyglada jak wiejski chlopczyk. Jednak rozumiem zachwyt bo ma coś w sobie, poza tym ma piękne ciało.

akew

EEE tam, nie znacie się. Sliczna i tyle w temacie. Jedna z najladniejszych w Polsce

butryk_2

Nawet jeśli "tylko" tancerek to nie zmienia faktu, że pikna jest i basta !

użytkownik usunięty
pazik911

chyba żartujesz ! jest obrzydliwa ! ciało ekstra, ale ta twarz sory..

pazik911

Do reklam (czyli tego z czego głównie ją kojarzę) pasuje idealnie, taka reklamowa dziewczyna.

pazik911

z pewnościa piekny fotoshop :)))))) ciekawe ak wyglada rano bez makijazu

r_kaczor

mnie też jakoś nie zachwyca.

pazik911

Bez przesady -jest o wiele ładniejszych od niej "aktorek"

pazik911

po co taka czcza gadanina, każdy ma swój gust, jednemu się podoba Czaja innemu Lady Gaga bez sensu

pazik911

Mi też się podoba. Jeśli ktoś liczy głosy na "ładna" czy "nieładna".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones