Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Ale nie można zrobić kariery będąc brzydkim beztalenciem.
Wniosek? Pani Barrymore zrobiła karierę zapewne dzięki bardzo silnym plecom a jakich mowa w jej życiorysie...

air87

Jak dla mnie jest piękną kobietą, a do tego jedną z najlepszych aktorek komediowych współczesnego kina. Nie raz pokazała także, że potrafi dać sobie radę z nieco bardziej skomplikowanymi postaciami.

air87

hehehehehehehehe jak 95% wszystkich karier na tym świecie... i mowa tutaj o wszystkich karierach... aktor, polityka, biznes itd.... itd...

air87

Piękno to pojęcie względne. Dla mnie jest cudowna.

Sumire_x3

Dawno pisaliście, ale odpowiem. Beztalenciem, to nie wiem czy ona jest, nie widziałam z nią wiele filmów, ale bez przesady, grała chyba w wielu komediach i tutaj moim zdaniem się sprawdza. Nie przesadzajmy już. Brzydka dla mnie absolutnie nie jest, oczywiście kwestia gustu, ale jakby ona miała być brzydka, to naprawdę strach pomyśleć, co można pomyśleć o naprawdę brzydkich ;p No, ale ok, kwestia gustu. Dla mnie nie jest piękna, ale nie jest też brzydka, bez przesady, wygląda raczej jak wiele zwykłych kobiet, nie uważam wcale, że źle :) Taka ot średnia, nawet ładna, a do tego ma dużo wdzięku moim zdaniem, więc jak dla mnie do brzydkiej to jej daaaaleko, no ale to akurat moje zdanie.

air87

Ona pochodzi z "hollywoodzkiej" rodziny, która - podobnie jak Copolla - rządzi w zaciszu całym tym przemysłem filmowym (juz jej pradziadkowie byli znanymi i wpływowymi aktorami).

air87

boRZe, piszesz o dziewczynie, która w wieku 10 lat paliła zioło, w wieku 13 uzależniła się od kokainy, a niewiele później podcięła sobie żyły

przecież ta dziewczyna nie miała dzieciństwa i to nie ze swojej winy... brzydka? wyciągnij oczy z dupy
nieutalentowana...? proszę?!

tekjow

Uuu widzę że ktos tu popuścił z deczka... Z dupy to chyba wyciągnąłeś te przypowiastki o zielsku i podcinaniu żył - co to niby miało udowodnić?
A jeśli Tobie podobają się kwadratowe ryje a'la trans to gratuluje gustu....

air87

A tobie jakie ryje sie podobaja? :)

kaz2y5

Jeśli o ryje chodzi to mam duży zakres upodobań ale akurat Drew mi nie podchodzi. Np. ryj z twojej profilówki jest całkiem spoko

użytkownik usunięty
air87

Dorosnij

A po chooj? Dorastanie jest przereklamowane. Byłem, widziałem. Dorosły musze być na co dzień więc przynajmniej na głupich portalach sobie popisze głupoty :D

użytkownik usunięty
air87

:)

air87

w aniolkach wyszla calkiem spoko ;) https://www.youtube.com/watch?v=hOaHXv4RgVw

air87

https://www.youtube.com/watch?v=z-kwwANfmVg

Myślę, że w tym miejscu warto wkleić.
Bezwzględnie wybiła się na krzyku :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones