Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

W top 100? Aktor który tak naprawdę nic nie zagrał - poza jakimś średnio popularnym serialem.

don_hohro

Czy ty chociaż ogłądales ten serial?? widziales jak on gra?
bo jesli sadzisz ze to nic to sprobuj osiagnąć chociaz polowe z tego! i nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia !

oska1539

tak się składa że miałem okazję pooglądać i spokojnie mogę stwierdzić że jest najwyżej przeciętny. Krytykę trzeba przyjąć na klatę.

don_hohro

Zgadzam się z don_horo. Nic szczególnego. Według mnie ocena zawyżona za face (swoją drogą, nie znoszę jego wyglądu, nie wiem, co w nim takiego, że się nim jarają) i popularny serial. @oska1539 zapewniam cię, że jest wielu, oj wieeelu aktorów którym Ed nie dorasta do pięt, który osiągnęli o wiele więcej od niego. "sprobuj osiagnąć chociaz polowe z tego" to żaden argument, my dzielimy się swoimi opiniami ze względu na to, co widzimy, porównujemy z innymi aktorami, wypowiadamy się na tematy, o których mamy pojęcie, gdy oglądamy filmy, tutaj nie chodzi o to, by porównywać do siebie :)

użytkownik usunięty
oska1539

No sory ale jak jakieś głupiutkie nastolatki poza "Plotkarą" w telewizji oglądają jeszcze "Dlaczego ja" albo "Pamiętnik z Wakacji" to potem jarają się grą takich gówniarzy jak Ed czy Eflon bo nie mają do czynienia z prawdziwym kinem i prawdziwymi aktorami...

Dlatego pierwsza 100 aktorów jak i cały ranking to jakaś kpina bo są w nim jakieś szczylki których jedyną zaletą jest ładna twarz w serialu, że gimnazjalistki się jarały, a taki Gibson czy Douglas są w trzeciej setce...

Oglądałem 2 sezony Plotkary i więcej nie strawiłem bo fabuła polegała na tym, że pojawiała się nowa postać i każdy po kolei ją zaliczał. Niemniej Ed był moim ulubionym kolesiem w tym serialu, ale można mu dać notę co najwyżej 7/10 by zachować jakąkolwiek przyzwoitość i ustawić go w hierarchii, bo to on powinien być w trzeciej setce a nie Gibson.

oska1539

O kurcze, ale się gimbusiara oburzyła :)

don_hohro

"gdyby był średnio popularny" to by go nie było w Top 100 :)

DramaQueen1

Gdyby nie zagrał w "Plotkarze", to by nie był nawet w Top 200.. I nie mów proszę, iż nie mam pojęcia ect. bo oglądałam wszystkie dostępne odcinki jego koronnego serialu oraz parę filmów i niestety szału nie ma...

użytkownik usunięty
Shalvia

no wiadomo, ze by go nie było, bo nikt by go nie znał... piszesz jakby to, że zagrał w GG było przewinieniem, a nie szansą na karierę... A złego chłopca zagrał super

Ależ absolutnie tak nie twierdzę, widocznie źle mnie zrozumiałaś, chodzi mi tylko o to, że według mnie jest ciut za słaby na Top 100 i tyle ;) Bez ciśnień ;)

don_hohro

To jest ranking popularności. Nikt chyba nie wierzy, że można obiektywnie ocenic talent pomijając popularnośc i aktualną modę;P Al Pacino jest na pierwszym miejscu bo głupio dac mniej niż 10, ale gdyby nie to pewnie pierwszą dziesiątkę zajęłyby gwiazdki serialowe. Pogódźcie się z tym w końcu i przestańcie zakladac takie tematy na każdym serialowym forum.

don_hohro

już wypadł z 100, bo jest 106.
i ja się w pewnym stopniu zgadzam. bo już nie pierwszy raz widzę, że gwiazdy jednego serialu są w top 100 aktorów lub aktorek, jedni są nawet wysoko w tej liście. ale są tam dlatego że udało im się wykreować jedną postać, którą widzowi pokochali, bo większość osób które znam i obejrzały plotkarę pokochały Chucka, ale to tylko jedna rola. Więc dla tych którzy się będą rzucali, że co ja o nim wiem : kocham jego rolę w plotkarze, ale nie zasługuje na tak wysokie miejsce.
Poza tym jak ktoś kiedyś podsumował podobną sytuację jednym zdaniem : 'Ach, te "rankingi" filmwebu...'

don_hohro

Średnio popularny serial? W Ameryce ogląda go ileś miliardów osób, a Ty mówisz "ŚREDNIO POPULARNY". Szkoda z Tobą prowadzić konwersację dziewczyno, jeżeli dla Ciebie dobrym serialem jest nie wiem Moda na sukces, czy M jak miłość nie wiem czy jakieś seriale produkcji Disney Channel, to nie mamy o czym rozmawiać. Nie denerwuj nawet fanów serialu oraz Westwick'a.

gossip girl

A skąd ty wiesz jaki serial jest dla niego dobry?

gossip girl

A wogóle tu jest mowa o serialu w Polsce a nie w Ameryce! W Polsce jest on raczej średnio popularny.

Anaissa

tak? jakoś znam tyle osób, które wielbią ten serial! xD

gossip girl

Dziecko, może zamiast oglądać serialiki poświęć trochę czasu na naukę i dowiedz się jaka jest liczba ludności w USA? Może wtedy nie będziesz wypisywać bzdur że w kraju zamieszkałym przez 312 milionów ludzi "Plotkarę" oglądają MILIARDY... To tylko serial młodzieżowy, romans mogący jarać głównie nastolatki i młode kobiety - wiec tu na wstępie publika się zawęża. Nawet na świecie trudno mówić o tym, aby serial ten oglądały miliardy. Twoja opinia to typowa "zajarka" gimbuski, która w swoim zaślepieniu nie widzi że serial na punkcie którego dostaje pypcia jest na swój sposób tak samo sztampowy jak polskie tasiemce typu "Pierwsza Miłość", "M jak Mroczki" itd. (które jak można wnioskować po twojej wypowiedzi są dnem).

Baernash

Świadectwo, dla Twojej wiadomości mam genialne! Nie tylko ja tak sądzę. Tego nie powiedziałam, chyba masz jakąś wadę wzroku, albo dysleksję? Tak, ja nie jestem dorosła więc może dlatego wyrażam się tak dobrze na jego temat, mam prawo! Lepiej się nie wypowiadaj, bo z tego co widzę nie masz totalnie pojęcia o filmach. Nie dostrzegasz żadnych różnic w filmie "a" czy "b" z tego co widzę i nie chodzi tu o owy serial. To chyba nie jest forum/strona na tego typu kłótnie. Nie zamierzam jej z Tobą prowadzić, to wręcz nie ma sensu poza tym zero argumentów sensownych, wyssane z palca, jeżeli im można nadać miano "argument". Na tym zakończę dyskusję.

gossip girl

Oj czyli musisz się jeszcze douczyć czym jest dysleksja, aby nie posługiwać się pojęciami których nie rozumiesz w niewłaściwym kontekście. Jak widać "genialne" świadectwo (hmm.. jak świadectwo może być genialne?) ma się nijak do tego że jest się kretynem. Nikt nie będzie z tobą argumentował bo trudno o jakąkolwiek sensowną wymianę zdań z zaślepioną małolatą...

Baernash

Chyba Ty tego nie rozumiesz. Nie próbuj udawać mądrej kobietki, bo Ci to ewidentnie nie wychodzi. Nie chcę tu mówić za dużo, nie mam przyjemności z Tobą rozmawiać, męczy mnie Twoja osoba. Daj oddychać! Przyczepiłaś się jak
żep! Genialne? Hahaha. Śmieszna jesteś, oczywiście że może być. Mowa tu o ocenach, zachowaniu. Co do choroby, trudność w czytaniu, może zły podałam przykład, przepraszam Ty masz problem z interpretacją!

gossip girl

Niech wakacje skończą się jak najszybciej i gimbusy wracają do szkoły...

gossip girl

Problem polega na tym, że GG oglądam na bieżąco (takie tam przyzwyczajenie i przywiązanie) i o ile jeszcze Westwick trzymał w miarę poziom w 2 pierwszych sezonach to potem kompletnie przestało mu zależeć. W 4 i 5 sezonie już tak trolluje, że się na niego patrzeć nie da.
Co do oglądalności Plotkary to w tym momencie w USA oscyluje ona w granicach 1 mln i od dawna kwalifikuje się do zdjęcia z anteny. Ratuje ją to, że stacja CW czerpie niezłe korzyści z marketingu (dobry kontrakt z Netflixem, zawsze w czołówce pobrań na iTunesie), więc te miliardy to trochę przesada.
Po za tym obecnie serial to miernota, ekipa ucieka od niego jak myszy z tonącego statku, a Westwick słabo zasługuje na to TOP100 ;)

frejabeha

Tak właśnie słyszałam, że straszny spadek oglądalności jest teraz w Ameryce. Nie ukrywam, że przypominało to ostatnio "Modę na Sukces". Nie no przy pierwszym sezonie to była ogromna oglądalność. Może z aktorstwa tak, ale nie przeczysz, że jest niezły, chyba co? :)
Pozdrawiam!

don_hohro

Mnie tylko dziwi, że ludzie są zaskoczeni tym, że taki aktor jak Ed jest tak wysoko oceniany......
Jest popularny to ludzie na niego głosują. Ten cały ranking ma raczej mały związek z aktorstwem.
Jeśli uważasz, że Ed jest przeciętny to zdobądź miliony fanów na całym świecie w przeciągu kilku lat.

don_hohro

Obejrzałam w życiu sporo i moim zdaniem Ed radzi sobie w swojej roli całkiem nieźle. Mam nadzieję, że będzie występować w kolejnych produkcjach, bo niezaprzeczalnie ma w sobie to "coś", co przyciąga do niego miliony fanów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones