Eddie Izzard

Edward John Izzard

6,8
2 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Izzard

podczas seansu "Across the Universe", gdzie grał Pana Kite'a aż zakrzyknęłam 'o!Frank-N-Furter'(rola Tima Curry w 'Rocky Horror Picture Show'). Obecnie panowie mają nawet podobne profilowe na FW (z bródkami i wąsikiem).

Morenita

Gdyby Tim Curry i Mark Hamill mieli dziecko to wyglądałoby jak on

użytkownik usunięty
Morenita

Spójrz na jego obecne profilowe ;) Zastanawiam się czy się filmweb pierdyknął w opisie aktora czy to była kiedyś kobieta...

O! rzeczywiście! Zaciekawiłaś mnie ;) Kiedyś na pewno nie był kobietą. Zrobiłam oględny research (ha,ha!) i jak się okazuje, on teraz jest...niebinarny. Czyli czasem czuje się kobietą, a czasami facetem, ale ogólnie chyba raczej woli, jak się określa go mianem kobiety i mówi do niego "ona". Ale w sumie płci nie zmienił/a. Po prostu jest transwestytą z naciskiem na "ona". W sumie on/ona jest aktorem i ciężko go wyczuć. Może w tych "przebierankach" sprawdza reakcje społeczeństwa. Bo w filmach raczej facetów gra. Choć, jak sam twierdzi, już jako 4-latek czuł się bardziej dziewczynką. Mnie to tam wszystko jedno. Co tam komu w duszy gra. Jedynie trochę się w tym gubię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones