Edward FoxI

Edward Charles Morrice Fox

7,7
2 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Fox

Fox grał w lepszych i gorszych filmach, ale Szakal wymiata.

_Andrzej_

Zdecydowanie aktor jednej roli. Nikt by tego lepiej nie zagrał!

Jimmy

Podbijam, popieram :) Nic dodac, nic ujac - zagral tak jak powinien.

choin_2

Pierwowzur szakala to klasyka europejskiego kina, ktora jednoczesnie jest niemal nie znana,a juz na pewno niedoceniona.

Remake amerykancow jest juz tylko marna komercha, z mnustwem akcji i zerem klimatu.

_maestro_x

'pierwowzór':)pospiech boli

_maestro_x

To jest chyba najwierniej sfilmowana powieść jaką czytałam,remake to już za duża przeróbka ,czy raczej "unowocześniona"wersja ,choć nie najgorsza,widziałam dużo gorzej sfilmowane powieści.Ale po jednym super zrobionym filmie inne wersje można przeboleć,niech się amerykańce cieszą.

szarit

nie wiem czy wierniej jest sfilmowany właśnie szakal czy psy wojny?

_maestro_x

Dzień Szakala to klasyk i kanon gatunku. Zagrał koncertowo i nawiasem mówiąc zdefiniował jaki powinien być płatny snajper w filmach. Każdego innego snajpera porównują i w pewnym sensie porównuję do tej roli Foxa.
To co zrobili Amerykanie z Willisem woła o pomstę do nieba. Po raz kolejny udowodnili, że powinni mieć zakaz robienia remaków europejskich produkcji. Azjatyckich też, sądząc pod Old Boyu. Nie wiem co tam bo do polepszenia.

_Andrzej_

A ja zawsze myślałem że Szakala grał James Fox:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones