Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
99 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

I tak, tak, właśnie dlatego wystawiłam mu ocenę 9/10, nie płaczcie już, no.

narysuj_mi_baranka

ma to coś co zwie się charyzmą.

użytkownik usunięty
narysuj_mi_baranka

Przyglądałam się im w "Fight club" i nieee, Brad go bije na głowę pod tym względem ale Edward też jest przystojny. ;)

narysuj_mi_baranka

mi się Brad jako jedynej chyba nigdy nie podobał, natomiast co do Deppa to się nie zgodzę chociaż teraz to już ma swoje lata ale w latach świetności było z niego ciacho :) no a Norton...typ urody zupełnie inny niż wymieniony przez Ciebie Depp ale niewątpliwie ma coś w sobie i jest na swój sposób bardzo uroczy ;)

anza_filmweb

Nie Tobie jedynej :) Brad w ogóle nie podoba mi się. Aktorsko Go cenię, lecz na tym koniec. Depp z wiekiem zaczął przykuwać moją uwagę, gdy trochę życie odmalowało męskość na Jego ślicznej buzi. A Edward...ma to coś...Nie można oderwać od niego wzroku.

anza_filmweb

Heh, a już myślałam że mam coś z gustem, bo mnie Brad też nigdy się nie podobał. Za to Ed - bardzo! :)

narysuj_mi_baranka

Ma też bardzo trudny charakter przez co dostaje mniej ról.

narysuj_mi_baranka

A mnie się nigdy z urody Brad Pitt, ani Leonardo Dicaprio nie podobali. Owszem dobrzy aktorzy, ale wcale mnie nie ruszyło. Ale Edward Norton ma chłopięcy wdzięk, piekny ciepły głos i jest tak zwyczajnie urodziwy. Niby nic specjalnego, a przyciaga.

użytkownik usunięty
narysuj_mi_baranka

No nie jest klasycznie przystojny, jednak jest meski, ma w sobie cieplo i charyzme, mnie zawsze sie podobal takze tego :)