Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
99 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

W każdym filmie jest inny. Żaden z topowych aktorów nie potrafi tak wcielić się w rolę jak ten Pan. Nie rozumiem dlaczego 14 ludzi zajmuje miejsce przed nim w rankingu top100. Nie rozumiem dlaczego brak Oscara w jego dorobku. Nie rozumiem dlaczego od tak dawna nie dostał wymagającej roli pierwszoplanowej.

erdell

Ja też tego kompletnie nie rozumiem. Dla mnie to genialny aktor, który potrafi rewelacyjnie wcielić się w absolutnie każdą postać. Ja już dawno dałabym mu Oscara, i to niejednego.

HugoCabret127

Oczywiście, że tak

erdell

Ponieważ OSCAR to tak naprawdę skomercjalizowany kawał nic nie wartego metalu... Zrobił się tak samo śmieszny i nijaki jak Księga Rekordów Guinnessa, bo kiedyś trzeba było coś umieć, lub naprawdę się wykazać, żeby się w niej znaleźć, a teraz wystarczy rozbić głową 30 butelek i nie stracić przytomności... ehhh. Może 20 lat temu ta nagroda, jaką jest OSCAR znaczyła coś. Niestety w tej chwili jest najmniej znacząca, a najbardziej reklamowana - ot co. Prawdziwą nagrodą i dumą jest to, ile się otrzymuje propozycji oraz w ilu i jakich filmach się gra...

sheraster

fakt faktem ale 20 lat temu to on powinien oscara zgarnać

sheraster

Za te butelki sto lat w zdrowiu i dostatku życzę ja i moje wszystkie przyszłe wcielenia ^^^^^^^^

erdell

Aktor ikona kina. Jednak wyjątkowy w swojej manierze. Ma do zaoferowania w kaźdym filmie zawsze coś innego. Oglądam fight club widze Nortona, Myśle podziemny krąg widze Nortona. Tyle w temacie.

Robert_S_fw

Właśnie ta wszechstronność mi się najbardziej podoba, mistrz!

erdell

Dobrze piszesz, mam takie same wrażenia