Eiza González

Eiza González Reyna

7,0
9 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eiza González

Nigdy bym jej nie poznała!Zmieniła się o 360stopni! Nie dość, że bardzo mocno schudła (i tu mi nikt nie wmówi, że tak sama z siebie;, szczególnie przy jej wzroście;) ,to jeszcze inny nosek,całkiem inna Eliza! Jestem ciekawa co oznaczają jej tatuaże i ile ich ma? co oznacza np. Krzyż na ręce ? itd. Fajnie gra z Sebastianem:)

Monica_22

Chyba o 180 :D Może chudła, bo chciała zmienić wygląd, jest modelką, a tam każda jest chuda. Ja dopatrzyłam się chyba trzech, ten krzyż, serduszko na palcu i na stopie. Mi też podoba się jej gra z Sebastianem.

jagodajulia

No z tymi stopniami to gafę zrobiłam ;D bo się śpieszyłam ajć ;) Ale naprawdę , z niej teraz chudzinka , ślicznie się ubiera i maluję i duet z Sebą jest hot :)

Monica_22

Spoko, rozumiem :) I przypomniało mi się, że jeszcze ma tatuaż na karku(?), gwiazdki to są chyba. Tak, piękna teraz jest, w AV wygląda świetnie. A jej gra w AV z Sebastianem bardzo mi się podoba.

jagodajulia

Ma na karku właśnie te gwiazdki ;) na palcu serduszko, na ręce krzyż, chyba napis na nadgarstku i symbol na stopie. Fajny dzisiejszy(wczorajszy już o tej porze;)) odcinek z burzą ;D

Monica_22

Przypomniałam sobie o tych gwiazdkach, bo wróciłam do pewnej scenki, gdzie je zauważyłam. Tego napisu na nadgarstku nie zauważyłam.
Genialny odcinek ♥ Nikki i Frankie ♥ Uwielbiam ich ;)

jagodajulia

NA NADGARSTKU MA JESZCZE SERCE, PODOBNIE JAK JA HEH TYLKO INNY KSZAŁT I BEZ KOLORU :P
Sorry za Caps. Odcinek świetny, choć trochę naciągane, że ona mu takie rzeczy mówi i on, inteligentny ,w to wierzy...
Cudną turkusową sukienkę miała i opaskę!

Monica_22

A to to serce chyba kiedyś widziałam.
Spoko, czasem się wciśnie.
Tak, bardzo fajny odcinek. Szkoda, że skończyło ich spotkanie znowu się kłótnią,a Nikki powiedziała Guzmanowi, że ma zamiar wyjechać do Europy.
Tak, pięknie wyglądała.

Monica_22

Ja ją uwielbiam w duecie z Sebastianem. A co do jej tatuaży to na stronie noveli jest przetłumaczony jej wywiad do jakiegoś magazynu i tam o niektórych opowiada ;)

p_o_n_

POSZUKAM, DZIĘKUJĘ JAGÓDKO :))))

Monica_22

Nie mam na imię Jagoda ale proszę bardzo ;) Mam nadzieje że znalazłaś artykuł :)

p_o_n_

Wybacz za nieporozumienie,za szybko odpisałam, a Jagodujię znam ;D i pozdrawiam ciepło :))
CIESZE SIĘ Że się, że lubimy ten serial, szkoda, że nie znalazłam tego artykułu :((
Seba wygląda młodziej niż, w innych telach , ha! Teraz jest HOT ;)

Jestem ciekawa jak Eiza zmieniła włosy z brązu na blond, nie robiąc z nich "żółtych" ? hmmm...
I tak myślę , że ona sporo wkład wysiłku w dietę i ćwiczenia, w serialu to ma aż brzuch "wklęsły"...
Ciekawe czy te czekoladki , to serio czekoladki;) /?

Monica_22

Nic się nie stało :) Proszę oto artykuł: http://www.novela.pl/eiza-gonzalez-czy-spelni-amerykanski-sen/ o tatuażach jest mowa na samym końcu :) Tak, Rulli w AV to cud miód i maliny ;) Świetnie mu w krótkich włosach i do tego dobrze go ubierają :)

Hmm.. pieniądze ma więc stać ją na dobrego fryzjera ;) Eiza bardzo pasuje do roli bulimiczki. A co do czekoladek to może pare zje ale jakby miała powtarzać sceny i wcinać je non stop to by się jej może troszeczkę wkońcu przytyło ;)

Monica_22

Ja też pozdrawiam serdecznie :)

Tak, zgadzam się Sebastian w AV wygląda jak dla mnie świetnie. Bardzo podoba mi się jego wygląd w tej telenoweli ;) Widziałam o w Pasion i tam nie zrobił na mnie, aż takiego wrażenia jak w AV. (W CME mi się wcale nie podobał).

Pewnie była u dobrego fryzjera ;) Wg mnie czekoladki to czekoladki. Poza tym nie je ich, aż tak dużo w scenkach. Poza tym Eiza mówiła, że nie była chora nigdy na anoreksję, czy bulimię, więc raczej nie powinna mieć z tym problemu ;)

jagodajulia

Dziękuję kochane za artykuł i info :))
No z tymi czekoladkami to, w porównaniu do teli z Paolą Nunez , to jest mało...dlatego się zastanawiałam, bo wiem, że sceny wielokrotnie się powtarzają, a bo coś rozśmieszy,albo coś innego ;) A może wcina jakieś owocowe galaretki ;)
Tak czy siak Sebastian i jego gra w tej teli to dla mnie przełom i jego wygląd,raz jeszcze HOT!! Tu mamy - im starsze wino tym lepsze, co nie dziewczyny?;)

Monica_22

Ja też dziękuję za artykuł p_o_n_ ;)

Ja tamtej telki nie oglądałam, ale z tego, co czytałam AV bardziej mi się podoba ;) Na pewno sceny z czekoladkami starają się kręcić z dużą uwagą, aby za wiele razy nie powtarzać ;)

Tak, tak zgadzam się. Sebastian w AV wygląda genialnie ;) Czasem się łapię na tym, że gapię w ekran, gdy on się pojawi i się w niego wgapiam ♥ ♥ ♥

jagodajulia

im starszy tym bardziej do schrupania ;> w tych włosach wygląda świetnie! Polity nie mogę strawić,za bardzo to naciągane, no i Lilianna...;/ że też Sherlyn dali tą rolę - w tamten telce była Tatiana - o ZGROZO!!! Wszyscy pisali i mówili o niej "Ratiana" (od szczura) - była straszna!!

Monica_22

Dlaczego Tatiana była straszna?

Vanessa100

Hej, Tatiana w wersji z Paolą Nunez była tak wredna, że aż szkoda pisać...


spoiler:
nawet się przespała , z "teraźniejszym Guzmankiem"...

Paola Nunez była super, a tu tak świetnie wypada Sebastian :) im starsze wino ,tym lepsze ;)

Monica_22

I drugie pytanie:
Jaki w końcu tytuł nosi wersja z Paolą Nunez? Amor en custodia czy Pasiones prohibidas?

Vanessa100

Amor en custodia.

jagodajulia

Niby nazywa się Amor en custodia, ale na youtubie spotykam filmiki zatytułowane Pasiones prohibidas.

Vanessa100

W filmografii Paoli Nunez jest napisane, że grała w Amor en custodia.
Na filmwebie w filmografii Paoli Amor en custodia jest przetłumaczone jako Zakazana namiętność, co wg mnie bardziej wygląda na tłumaczenie Pasiones prohibidas (Zakazane namiętności).

Monica_22

Ja AV zaczęłam oglądać właśnie z powodu Sebastiana Rulli ;)

Vanessa100

Ja podobnie ;DD Choć nie ukrywam,że chcę porównać obie tele i na prawdę serdecznie polecam tą , z Paolą Nunez ;))
dziś fajny odc. ciekawe czy Nikki zaśpiewa,bo na to liczyłam;)

Vanessa100

Witam, bardzo mi się podoba co tutaj piszecie :) Ja zaczęłam oglądać AV właśnie na odwrót - z powodu Eizy :D Sebastiana nie znałam z innych telenowel ale tutaj widzę, że ten facet jest naprawdę HOT!!! Wracając do Eizy - ona jest niesamowita! Piękna, zdolna, utalentowana i szalona :D Oczywiście pozytywnie szalona :) Jej piosenki mnie zauroczyły, a rola Nikki dodała jej skrzydeł, że też zagrała taką dziewczynę, potrafiła się wczuć w tę rolę chorej dziewczyny z problemami, która kryje swoją samotność pod maską rozkapryszonej, wulgarnej pannicy. I faktem jest, że duet z Sebastianem jest naprawdę, naprawdę nieoceniony, tyle jest chemii, namiętności i miłości między Nikki i Guzmanem, a odcinek 125 mnie rozbroił, że też Nikki tak postąpiła, nigdy bym się nie spodziewała takiego obrotu spraw...

Monica_22

Wg. mnie lepiej jej w brązowych włosach jak w Cosmopolitanie.

Monica_22

krzyż to może religijny symbol???

marcin_lendzion

A teraz po latach Eiza wróciła do brąz włosów i pojawiła się na Gali Oscarach.. Zagrała w filmie Baby Driver

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones