Elżbieta RomanowskaI

6,1
3 205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Romanowska

jezeli ona tak ładnie wygląda z nadwagą to ciekawe jak wyglądałaby w rozmiarze 38 :) chciałąbym ją zobaczyć chociaż w rozmiarze Liszowskiej

marajka

Dokładnie... jeżeli chodzi o urodę, to faktycznie bardzo, bardzo ładna buzia. Sam też się zastanawiałem nad tym, jakby była szczupła...

marajka

ja ją widziałam na żywo, bez kamer.... ona jest dość wysoka jak na kobietę, jeszcze wyższa niż ja. Nie wyglądała na większą od liszowskiej. Do tego jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu, tego jak się dziewczyna rusza. :)
Poza tym :) ilu mężczyzn woli taką Ele od np Anji Rubik.

Kasss1986

Pewnie żaden

adiutant_zbigniew

to mówisz, że pociąga cię chłopięca budowa? ciekawe :D

Kasss1986

Czytanie ze zrozumieniem nie boli

adiutant_zbigniew

no tak,,, ironia nie dla każdego :D

Kasss1986

Jak się nie umie używać to na pewno

adiutant_zbigniew

Pytanie dotyczyło mężczyzn więc po co się chłopcy udzielają?

KasiaKa_3

Chłopcy nieraz wypowiadają się na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia :)

Kasss1986

Zapewniam, że wielu. I wcale nie musiałaby chudnąć do 38 rozmiaru - 42-44 też byłby spoko :) A pan adiutant, jak widać z waszej wymiany zdań, nie potrafi pisać ze zrozumieniem :)

Kasss1986

Gdybym nie był żonaty to takiej Eli bym szukał po świecie;) Mój typ kobiety:)

marajka

Obrób sobie jej zdjęcie w fotoszopie :) Ona jest jaka jest, wygląda na ciepłą i fajną, a - generalnie - nie ma przymusu bycia szczupłą.

Ewako

hahaha a to dobry pomysl

marajka

Też sie zgadzam. Jest naprawdę ładna :) Co do figury to nawet z nadwagą ma zachowane niezłe proporcje (np. ładny buist, wcięcie w talii, całkiem niezłe nogi itp.). Miło się na nią patrzy. Ale jak to juz ktoś napisał - ona naprawdę umie się ruszać. A jak to robi to jej figura jest już sprawą drugorzędną :)

Ale i tak kocham ją za Jolę z Rancza :)

marajka

W Zgorszeniu publicznym jest mniejsza niż obecnie, taka w sam raz. Bardzo ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones