Eli Roth

Eli Raphael Roth

7,3
5 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eli Roth

Zdecydowana większość Polaków w trakcie II WŚ pomagała żydom ryzykując życiem własnym i swojej rodziny (w przeciwieństwie do Francji i innych państw europejskich - tylko w Polsce oboiązywała kara za ukrywanie żydów) Niestety, nawet to nie potrafi zatrzymać idiotycznych wypowiedzi wielu Żydów, nt. rzekomego antysemityzmu Polaków. Postrzeganie tej kwestii przez Eli Roth'a ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia filmów, które on kręci naprzykład "Bękartów wojny" gdzie jest właśnie poruszony temat losu żydów w trakcie II Wojny Światowej. Biorąc dodatkowo pod uwagę niski poziom filmów jakie wyszły spod jego ręki [ śmiertelna gorączka] TEN FACET ZASŁUGUJE NA SĄDOWY ZAKAZ ROBIENIA FILMÓW... pozdr0

Marianoitaliano_2

Dokładnie. Krótka, zwięzła i konkretna wypowiedź.

Dzida_86

Dokładnie!

Marianoitaliano_2

Ten typ jest idiotą, który chyba nawet nie wie jak się korzysta z Google. Najgorszy film jaki popełnił to ,,Hostel''. Słuchałem przez chwile jego komentarza na dvd, jest w ,,Hostelu'' taka sekwencja w której ktoś ogląda w telewizorze ,,Pulp Fiction" a ten ,,artysta'' komentuje to mniej więcej tak : ,,Chciałem ująć w tej scenie fakt że nawet na takim zadupiu( mowa o Słowacji) znają dobre filmy'' . Borat by się załamał.

jeti

Heh, to że w Europie ludzie znają się na dobrym kinie to wiadomo. Ktoś powinien odpowiedzieć temu "artyście", że nawet w takim państwie jak USA - kraju ignorantów, których karmi się masową kinową amerykańską papką, czasami powstają naprawdę dobre filmy, jak np. Pulp Fiction.
Swoją drogą, śmieszą mnie te wypowiedzi zagranicznych gwiazdek, co to zachowują się jakby same drugą wojne światową przeżyły i już wszystko wiedziały o wydarzeniach z tego okresu...Ten Eli to niech najlepiej książke napisze, bo jak widać ma bardziej rozległą wiedze niż większość historyków... Litości...

My_Green_Eyes

Masz rację. Poza tym powinien parę książek też przeczytać bo z wiedzą u niego słabo

Marianoitaliano_2

Nie słyszałam jego wypowiedzi, ale to facet z chorym umysłem
Dla mnie nikt normalny nie tworzy filmów typu Hostel gdzie flaki latają na lewo i prawo, nikt normalny nie ma takich pomysłów. Jest jednym z tych którzy zbezcześcili gatunek jakim jest horror.

Marianoitaliano_2

Zdecydowana większość Polaków? Czyli jakieś 90%? Napisałbym, że zdecydowana większość po prostu pilnowała swojego nosa i starała się jakoś przeżyć.

użytkownik usunięty
Marianoitaliano_2

Tak, tak. Wiemy. Naród polski jest bez skazy a wszyscy, którzy twierdzą inaczej to idioci i źli ludzie.

Rozumiem, że wy wiecie. Ale zrozumcie, że wypowiedzi Rotha są głęboko niesprawiedliwe w ocenie Polaków. Polacy byli i są różni, ale nie można uogólniać.

matador12

ale jak Polacy robią to samo w stosunku do np Ukraińców to jest już ok?

FearTheRipper

Oczywiście że tak Ukraińcy nigdy oficjalnie nie przeprosili za zbrodnie UPA, puki tego nie zrobią nie będzie poprawy stosunków...

Marianoitaliano_2

Po pierwsze zgadzam się z tym co piszesz, a po drugie nie trawię go już za sama gębę! Nie wiem czemu, ale gość mnie drażni, i drażnił nawet zanim dowiedziałem się o tych jego kretyńskich wypowiedziach

Marianoitaliano_2

Jak to jeden lewacki publicysta powiedział: PIS myślał, iż Trump będzie im pozwalał na ,,nacjonalistyczne wybryki". Co ciekawe, Żydzi i Amerykanie pozwalają na takie wybryki Litwinom i Ukraińcom, bo tam takie ustawy już dawno uchwalono. Gdyby Roth powiedział takie rzeczy o innym kraju, to skończyłoby się prawnym zakazem emisji jego filmu w tymże kraju.
Tylko nam Żydzi i Amerykanie dyktują jakie mamy mieć prawo, tylko nas może taki Roth obrażać, a jego filmy nie można byłoby zakazać emisji.
Jesteśmy podnarodem, podkrajem.

Marianoitaliano_2

Ja popieram!

Marianoitaliano_2

Sądowy zakaz, hahah XD <3 Forum filmwebu to niezawodne źródło beki i bardzo zawodne źródło wiedzy na temat filmów.

Marianoitaliano_2

On nie ma wiedzy i tyle. Winnych szukałbym wśród naszych rodaków. Lech Kaczyński zablokował ekshumację w Jedwabnem. Żydzi mu kazali bo wiedzieli że jej wynikiem będzie potwierdzenie że Niemcy zabili a Niemcy już żydków spłacili więc nic z tego by nie mieli. A więc doprowadzono do sytuacji że nad tą sprawą zawisł znak zapytania. Następnie pojawia się książka Grosa która lobbuje na cały świat że Polacy zabijali w Jedwabnem (żydki mocno ją promowały rzecz jasna). A wiśienką na torcie są przeprosiny Kwaśniewskiego. Nie wiem jak wy ale gdybym słyszał że prezydent jakiegoś kraju za coś przeprasza to uznałbym że ten kraj musi mieć coś na sumieniu. Nie wymagajmy od innych narodów aby miały świadomość że Kwaśniewski to kłamca i komuch, który pluje na własny naród. Puentując dajcie sobie spokój z tym Elim, on nie jest żadnym problemem. Został okłamany najnormalniej w świecie, jak wielu. Głosujcie na poważnych, prawych, Bożych ludzi a będzie dobrze. Takich ludzi jak Grzegorz Braun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones