Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

Nie umie grać i nie grzeszy urodą....

alex_74

gdyby wszyscy aktorzy byli piekni to filmy by byly bez sensu i nie realne juz kompletnie.. mi sie podobala w przerwanej lekcji muzyki

alex_74

"Nie umie grać i nie grzeszy urodą...." Masz na myśli Selene Gomez? Jak ulał to zdanie do niej pasuję :) .

alex_74

Co do urody zgadzam się ale to nie Disney Channel :/

alex_74

Grać to akurat umie. A w Mad Men pięknych aktorek nie brakuje, więc można sobie odbić. ;)

alex_74

akurat to jedna z lepszych aktorek serialowych ostatnich lat. Zresztą nagrody tylko to potwierdzają.

alex_74

Czy to nie dziwne że większość złych opinii o aktorkach (i to takich głównie typu "źle gra i jest brzydka - spójrzcie tylko na mnie!") wyrażają kobiety?
Jedna drugiej by oczy wydrapała.

Wojtulek

Nie tylko kobiety, mężczyźni też często uważają aktorkę za kiepską tylko ze względu na to, że nie podoba im się z wyglądu:P
Szczerze, to im aktorka wygląda dziwniej i inaczej niż reszta, tym większa szansa, że uda jej się zaistnieć i być oryginalną. Ewa Green, Tilda Swinton czy Natalie Dormer nie mają klasycznej urody i nie wszystkim się podobają, ale liczą się w filmowej branży i zdecydowanie odróżniają się od reszty aktorek:)

elfka77

Swanson tak, Dormer może ale Eva Green? Klasyczna piękność według Ciebie wygląda dziwniej i inaczej niż reszta?

perun_6

Tak.
(A to dlatego,że w naszym wszechświecie istnieje coś takiego jak własny gust i opinia).

elfka77

Własny gust przeczy niejako kanonowi ;)

Vanillia

Kanon piękna zawsze będzie ciężko zdefiniować, ludzki wygląd to nie matematyka. Dla mnie po prostu Eva nie wygląda jak nudna klasyczna piękność.

perun_6

Eva Green absolutnie nie jest klasyczną pięknością. Opadające oczy i brwi, wysokie czoło.
Klasyczne piekności to po prostu wszystkie te Miss Świata albo instagramowe laski. Dosłownie klony, kompletnie niezapamiętywalne. Ładne, ale wylatują z głowy od razu. Przykłady:
https://tkoip.files.wordpress.com/2016/12/miss-world-brazil-2016.jpg?w=700
http://beautypageants.indiatimes.com/thumb/msid-47455840,width-400,resizemode-4/ 47455840.jpg
http://joemonster.org/images/vad/img_36394/0081904652d477068af469186d5b390a.jpg
http://joemonster.org/images/vad/img_36394/fe98f505c56e94172516c530f7ff3bab.jpg

Sighma

Jeśli te plastiki z linków są dla Ciebie klasycznymi pięknościami, to współczuję gustu.

perun_6

Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałam?
Kobiety w linków sa uważane za klasyczne piękności. W końcu są wybierane np. na Miss Świata. Ale dla mnie sa niezapamiętywalne. Są klonami. Mi się nie podobają. Dla mnie twarz musi mieć znaki szczególne. Nie wiem na przykład dlaczego tyle osób zachwyca się Jessicą Albą - dla mnie to jeden z przykładów zbyt idealnej twarzy, nieciekawej, niezapamiętywalnej. Dla mnie piękna jest np. Michelle Pfeiffer.

alex_74

Ona jest bardzo charakterystyczna i mnie się podoba, obejrzałam właśnie film gdzie przez długi czas jest milczenie i aktorka pracuje twarzą i emocjami, genialnie to robi. I piękna kobieta.

alex_74

Szkoda że świat każe być pięknym wg. obowiązującego kanonu aby móc być docenionym. Nie liczy się talent, rozum tylko powłoka lali...

sprostowywacz

Smutna prawda

alex_74

Sześć miesięcy temu, gdy ten wątek został rozpoczęty, nie było jeszcze The Handmaid's Tale. Po obejrzeniu nawet jednego odcinka stwierdzenie "nie umie grać" graniczy ze świętokradztwem.

CaroLovegood

Ten wątek został zapoczątkowany 10 lat temu ;-)

Mallena28

Racja, przepraszam bardzo. :)

alex_74

Fajnie się czyta takie wpisy po 11 latach :D Jak widać ciężko pracowała, miała talent i wykorzystała go wyśmienicie. No i posiada urodę, której nie jedna babka by jej pozazdrościła.

acidity

Urody to akurat może pozazdrościć jej co najwyżej jakaś trędowata.

alex_74

Całe szczęście, że ty jesteś piękna:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones