Eliza Dushku

Eliza Patricia Dushku

7,2
3 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Dushku

Eliza to naprawdę dobra aktorka. Miała świetny start, jako dziewczynka zagrała w kilku bardzo dobrych produkcjach, potem jej kariera skupiła się wokół komedii i seriali. Najbardziej lubię ją jako Faith z Buffy, dla mnie była tak genialna, bardzo prawdziwa. Jednakże BtVS to był już chyba szczyt jej kariery. Dollhouse, niestety nie wypalił i teraz? Nic. Ma fajny głos, dobrze, że go często "użycza". Zastanawia mnie ta cisza w jej karierze. Jakby była na jakieś pustyni i nie mogła się z niej wydostać. Czego to wina? Jak już wspomniałam Eliza to dobra aktorka, więc wina jej agentów? Nie umiejętnego wybierania scenariuszy? Trzymam mocno za nią kciuki i mam nadzieję, że któregoś dnia ruszy z kopyta :)

B_B_B

Nic dodać nic ująć - no, może poza kwestią "Dollhouse", którego bardzo lubię; pomimo kasacji udało im się na szczęście go skończyć [ uf... ] Jeszcze przy "Tru Calling" miała trafioną rolę - szkoda, że go anulowali.

Często zachodzę w głowę czemu nigdzie nie gra - Whedon potrafi zatrudniać do swoich filmów innych aktorów, którzy przewinęli się przez jego produkcje, a o Duszku cisza. Może po prostu ma już dość i nie chce angażować się w nic większego? Jakby nie patrzeć seriale potrafią odebrać z życia sporą część czasu. Ponadto w Ameryce ciężko przebić się na szczyt - przy tych kasowych filmach, a małe role już ją nie interesują? Kto wie. Szkoda - ma predyspozycje do dużych ról: jedna z najładniejszych jak dla mnie kobiet, potrafi odegrać różne emocje [ w dollhouse świetnie to pokazała ] + ten głos. Hipnotyzująca. Może jeszcze kiedyś... ;-)

B_B_B

Acha - tak mi się przypomniało, że miała niby zagrać w trzeciej części "Ghostbusters", ale jak wiadomo są problemy z Murrayem czy coś i raczej ta odsłona nie powstanie. Coś pecha ma.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1nx02PEJt1qcpno5o1_500.jpg

Spiff

Nie no Dollhouse ja też bardzo lubię, miał wielki potencjał, oryginalny pomysł, fajna obsada, ale chyba powstał w złym czasie (jak wiadomo teraz jest era wampirów i to tych co łażą za dnia! wampiry w Buffy to było coś, nieraz się ich bałam, na te nowe mi się śmiać chce) niska oglądalność i FOX anulował, chociaż zastanawia mnie kwestia gdyby inne studio go wypuściło, to może byłoby inaczej. FOX słynie z kasacji dobrych seriali (Summer Glau - kolejna, która ma pecha do anulowania seriali i Foxa).

B_B_B

Bo teraz, to napalone nastolatki lecą na Wampirki - są seriale, które no są niskich lotów i trzymają się dlatego, że jest tam jakiś super przystojny aktor. Samo to wychodzi, Dollhouse był bardzo dobrym serialem, anulowali bo oglądali go ludzie, którzy szukali czegoś więcej niż przystojnej mordki hehe.
No cóż, taki biznes :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones