Elizabeth Debicki

7,5
15 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Debicki

Zapowiadają się dla niej tłuste lata - role w Everest i Makbecie u boku sław z pewnością będą solidną trampoliną do sławy. Pytanie tylko w jaki sposób zamaskują wzrost, bo nie jest tak łatwo :)

Baphomet

Dlaczego nie mogę zedytować własnego posta? Chciałem napisać: "role w Everest i Makbecie u boku gwiazd z pewnością będą solidną trampoliną do sławy".

Baphomet

Jest świetna w rolach zimnych, stylowych kobiet. Jej rola w Kryptonim U.N.C.L.E to istna delicja dla zmysłów. Ale ten wzrost to faktycznie problematyczny, trochę śmieszna była scena gdy spacerujący obok niej nomen omen Supermen był niższy o pół głowy :D

valonna

Co w tym śmiesznego, że kobieta jest wyższa od mężczyzny? Dlaczego mieliby maskować jej wzrost?

Very_Bad_Wolf

Śmiesznego, bo taki jest schemat filmowy i nie tylko, że mężczyzna w związku jest wyższy(silniejszy, dominujący) od swojej kobiety. Ta pani może jednak walczyć z tym schematem.

Baphomet

a propos, kogo zagrała w Everest? bo przypisana rola...jakoś nie pasuje, choć magicy kina mogą wszystko hehe

Pschemass

Zagrała Dr Carolice MacKenzie. Też się zdziwiłam zdjęciem przypisanym jej na filmwebie :) Przed wykadrowaniem na zdjęciu były Emily Watson i Elizabeth Debicki. Wykadrowano nie tę co trzeba :)

http://img.theepochtimes.com/n3/eet-content/uploads/2015/09/15/AA44_D068_00124.j pg

Baphomet

A mógłbyś "niebawem" na jakieś liczby podać, bo minęły (prawie, kilka dni) 3 lata i jakoś jeszcze nie słychać!
No chyba, że źle uszu nadstawiam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones