Elizabeth MitchellI

Elizabeth Joanna Robertson

7,5
4 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Mitchell

widziałam ją tylko w LOST. Zaóważyłam tam że ma taki fajny miły uśmiech :PP

Loona_

Nom szczególnie w 9odc 3 serii na końcu :D

Loona_

Juliet od samego początku sprawiała wrażenie takiej miłej osóbki. Lubię ją :). Mam nadzieję, że w 13 odcinku 3 serii się w końcu ponownie pojawi ^^ Pozdrawiam wszystkich fanów Eliabeth Mitchell i LOST! :D

Amy_Lulu

Elizabeth(aka Juliet:P)jest piękna! Nie jakaś super-sexy laska. Po prostu piękna!

Loona_

fajna jest ale jak dla mnie ten uśmiech nie jest wcale miły tylko taki troche fałszywy jakby chciała kokoś w ciula zrobić no ale cóż to tylko moja opinia
PZDR dla fanów losta

Loona_

O tak tak taaaak! Ten jej uśmiech jest boski! No kocham ją po prostu za to :)

flex86

A ja uwielbiam jej oczęta:)

The_Slayer

Dokładnie :D Oczy i uśmiech są u niej porażająco zniewalające

http://www.youtube.com/watch?v=3KJ8f-iTuJI polecam zobaczyć :) m in Juliet ze swoim uśmiechem ^^

Loona_

moim zdaniem, Elizabeth była jedną z najlepszych aktorek w lost. jest świetna poprostu ;)

hematophobia

Zgadzam się :) Piąty sezon oglądałem głównie dla niej i jej uśmiechu ;)

Loona_

Ja natomiast zauważyłem, że nie znasz podstawowych zasad ortografii.

GurkeN

lol koleś, miałam 12 lat, zejdź ze mnie hahaha

Loona_

serio ludzie? Jak dla mnie to była w "Lost" jedną z tych denerwujących aktorów. Cały czas ta sama mina, chciaż MUSZĘ przyznać, ze jej gra aktorska nie była aż tak zła. Może sama postać Juliet mnie tak denerwuje.

użytkownik usunięty
Lwiczo

Wreszcie ktoś, kogo denerwowała w Zagubionych. Jeden wyraz twarzy, a do tego, jak dla mnie, niesamowicie złośliwy. Po prostu nie mogłam na nią patrzeć, najbardziej znienawidzona postać. I na serio, jakoś nie potrafię dostrzec tego przecudownego uśmiechu....

Loona_

Ładny uśmiech ? Prawie przestałem oglądać serial przez nią i ten jej "miły" uśmiech. Robi takie miny bez względu na scene, nawet jak ktoś właśnie umarł. Nie moge patrzeć na jej gre w LOST. Właśnie obejżałem "Oskarżenie Casey Anthony" i tam grała normalnie. Nie wiem czemu w serialu takie miny robiła. Oglądam właśnie 5 sezon więc jeszcze troche będe się musiał pomęczyć, choć już dużo jej tam nie ma. Pozdro ;)

Loona_

Właśnie obejrzałem film "Częstotliwość" z jej udziałem i jest zaraz na początku taka scena, w której Elizabeth się uśmiecha i powiem szczerze robi to tak uroczo, że kilka razy to przewijałem :D

Loona_

Zauważyłem, że musisz popracować nad ortografią .

Private_Witt

Jak już jesteś taki bystry, to szkoda że nie zauważyłeś daty tego posta. Wesołego jajka ghehe

Loona_

Że niby już nie robisz błędów :P ? Wesołego Chanuka !

Private_Witt

Jechać dwunastoletnie dzieci za to, że zrobiły błąd. Zepsułeś mi święta (;_\)

Loona_

Ej, to ja chciałem ten temat założyć;p
Bo ma naprawdę zaje***ty uśmiech ;p

Ale chyba się spóźniłem o parę lat :D

Loona_

Tez mi się bardzo podoba. Jóź nie mogę się doczekać kolejnego serialu z nią w roli głównej.

areczek_wierny

A ja nienawidzę jej uśmiechu. Tym bardziej, że bardzo go nadużywa. Jak jest smutna, jak wesoła, jak płacze, cały czas taka sama mina. Jakby rozmawiała z opóźnionym w rozwoju dzieckiem.

Loona_

Przecież to jest kobieta - maska,a ten niby uśmiech to twarz z paraliżem nerwów mimicznych. W którymś z odcinków serialu Revolution ,jeden z bohaterów prosi ją, żeby się czasem uśmiechnęła,ona na to ,że właśnie jest ;-)

Loona_

Kup słownik! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones