Ellar Coltrane

Ellar Coltrane Kinney Salmon

7,0
2 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellar Coltrane

Ile on właściwie ma lat??

waldek1987

masz nieograniczone możliwości znajdywania informacji (internet). ba, nawet na tej stronie na samej górze masz datę urodzenia, ale co tam, pytasz jak 5-latek. brak słów, ludzie są coraz mniej zaradni, mając jednocześnie coraz większe możliwości

Stefanek

wiesz Głąbie jak zakładałem ten temat tutaj 12 dni temu nie było jego żadnych danych na Filmweb poza imieniem i nazwiskiem.... a tak skoro było na jego profilu to tak w kilka sekund założyłem ten temat nie szukając w Google... więc jak śmiesz mnie oceniać twierdząc że nie jestem zaradny.... jeśli nic o mnie nie wiesz

waldek1987

Głąbie z wielkiej litery? xD

Stefanek

jeśli pisane z drugiej osobie ponieważ o Tobie to tak....

waldek1987

Temat założyłeś w kilka sekund, ale odpowiedź dostałeś 11 dni później, więc nie, nie jesteś zaradny. Powiedziałabym nawet, że tacy jak ty przeczą ewolucji.

BeeBee61

co proszę??? wiesz Ja nie siędę na film webie całe dnie?? a poza tym czy to moja wina że ta odpowiedź była 11 dni później??

Stefanek

O ile pamiętam, to wtedy nie było jego danych. Poza tym google też nie dawały odpowiedzi.

waldek1987

Doczepiacie się ludzi już o byle jaką drobnostkę. Po co odpowiadacie na takie pytania, skoro autor "przeczy ewolucji"? Olejcie i przewijajcie dalej, robicie problem z niczego.

waldek1987

fafnaście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones