Ellen Barkin

Ellen Rona Barkin

7,4
5 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Barkin

switch

użytkownik usunięty

beznadziejnie zagrana rola w nudnym filmie,Ellen strasznie mnie w nim irytowała i już nie chce jej widziec w innym filmie po tej roli ;/

W takim razie masz beznadziejny gust. Ellen spisała się rewelacyjnie. Jest genialną aktorką i kapitalnie zagrała w tym filmie.

użytkownik usunięty
JustFurious

możliwe,mówie jak myśle i nie mam zamiaru tego ukrywac,nie przekonała mnie tą rolą do siebie :)

no to moze nie mysl za duzo, bo ci to nie wychodzi. Rola genialna, powinien byc oskar lub chociaz nominacja za Switcha, a ty wez zainwestuj w nowe gałki oczne, albo nie wal tyle gorzaly to zaczniesz doceniac swietne role i genialne komedie, ktorych juz w tych czasach sie nie robi.

Bzdury pleciesz małolacie! :P
I film dobry i rola świetna!

ja właśnie po tym filmie ją na prawdę polubiłam. Film świetny, a Ellen bardzo dobrze zagrała tę rolę :)

Sayouri

JA UWIELBIAM TEN FILM,A ROLA ZAGRANA SUPER. JUŻ NIE PAMIĘTAM ILE RAZY GO OGLĄDAŁAM.

Film to kwestia gustu, dla mnie średni, ale rola Ellen rewelacyjna. Zagranie kobiety zachowującej się jak facet, to raczej niecodzienne zadanie, które wymagało dużego kunsztu. Zwróciłeś w ogóle uwagę chociażby na jej sposób poruszania się tam?

ależ co Ty gadasz? Przecież to absolutnie genialna rola. Właśnie sobie to oglądam po latach (a kiedyś zdarzyło mi się to obejrzeć kilkukrotnie) i po raz kolejny zachwycam się tym co Barkin tam wyprawia...
Eh niektórzy powinni mieć generalnego bana na kino...

rojo72

Aj tam aj tam..dziewczyna wyraziła swoją opinię,ma do tego prawo.Dlaczego na tym forum i w ogóle w społeczeństwie jest tak że jak ktoś nie przyklaskuje opinii większości to od razu jest szykanowany i uważany za kogoś gorszego?dlaczego dziewczyna ma mieć ''bana na kino''??? to właśnie dobrze że nie boi się mieć własnego zdania i jeszcze mówić o tym głośno.Ja lubię Barkin,jej rolę w tym filmie i w ogóle uważam że jest świetna ale jeśli ktoś uważa inaczej to niech sobie uważa.Ludzie przestańcie wreszcie traktować się jak wyrocznie które najlepiej wiedzą co jest dobre i decydują co ma się komu podobać a co nie.

aggama

Dokładnie! Ile jeszcze będzie bezsensownych dyskusji na FW w stylu
- "mi się nie podobało"
- "tzn że jesteś głupi bo mi się podobało"

są różne gusta i każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Nie jesteście alfą i omegą, ale jednym z wielu, możecie mieć swoje zdanie i ono może być różne od zdania reszty. Za odmienne zdanie nie należą się obelgi.

__Madzia__

Właśnie sobie oglądam na TV4 po latach. Film świetny no i Ellen strasznie smakowita :).

"Dokładnie! Ile jeszcze będzie bezsensownych dyskusji na FW w stylu
- "mi się nie podobało"
- "tzn że jesteś głupi bo mi się podobało" "

A dlaczego ktoś nie może nazwać głupkiem? Sam przecież piszesz "(...) każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania". Straszenie dużo na tym forum wrażliwych piczek - nie mam na myśłi płci. Jak ktoś taki ą, ę to niech nie wchodzi na fora publiczne.

kura999

*sama. Przepraszam za zmianę płci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones