Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Film Ellen Page. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Najlepszy: An American Crime
Najgorszy: Juno

aga1320

najgorszy juno? omg

Mateo_SF

Najlepszy: "Tracey Fragments"

Mało znany acz genialny filmik ,w którym EP daje prawdziwy popis zdolności aktorskich, świtnie odwzorowując zaburzoną psychicznie dziewczynę starającą się znaleźć w jeszcze bardziej zaburzonym świecie. Dodatkowym atutem jest bardzo specyficzny sposób montażu.
Polecam. :D

Najgorszy : " I downloaded a ghost"

W sumie to produkcja dla dzieci wiec trudno się czepiać ,ale tak jak w "Marion bridge" i "Going for broke" czy nawet "Homeless to Harward" widać już zaczątki talentu EP tak tutaj jej aktorstwo(podobnie jak całej reszty ekipy) jest poprostu koszmarne. Takie złe dobrego początki;)

wlooczykij666

Najgorszy: X-men
Najlepszy: Hard candy

wlooczykij666

Jestem pod wrażeniem, że widziałeś wszystkie te filmy ;)

David_Ames

Natura kolekcjonera;) Trudno znaleźć jej wczesne produkcje ale tak mam że jak zacznę polować na filmy z jakimś aktorem/ką czy reżyserem/ką to łatwo się nie poddaję. Na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko "Touch and go" ."Wet season","rideau hall" i "pit pony". Nawiasem mówiąc jej filmografia tu jest niekompletna. Brakuje odcinka simpsonów w którym podkładała głos a "pit pony" to serial i film telewizyjny.

wlooczykij666

Poza tym niektóre role się nie zgadzają. W "i downloaded a ghost" jej postać nazywa się Blackstone nie Brownstone a w "Homeless to Harward" gra młodą Lisa'e (siostrę Lizzy) nie Pops (w ten sposób zwracały się do dziadka).

David_Ames

(takie zjawisko to tzw. crush marathon XD, miałem to samo :p)

Mateo_SF

każdy film z jej udziałaem warto zobaczyć, bo jest rewelacyjna!!!!!!! Nawet "The Smart People", chociaż ten film to jedna wielka kaszana.

Mateo_SF

NAJLEPSZY: zdecydowanie HARD CANDY!!!!!!!!!!

Mateo_SF

Oscar za Hard Candy, ale w Juno też była dobra

Mateo_SF

najlepszy - hard candy (aczkolwiek nie ogladalem jeszcze an american crime, ponoc swietny)
najgorszy.. hmm.. x-men?

Mateo_SF

Moim zdaniem stanowczo "American Crime" jako najlepszy.
A najgorszy... Nie wiem...

Mateo_SF

Najlepsze, genialne role: Remis pomiędzy "Hard Candy" i "Tracey Fragments"

Bardzo dobre role: "An American Crime", "Nieugięta", "Juno"

Najgorsze role: znów remis - "Peacock" i "Whip It"

Mateo_SF

Z tych co narazie widziałam:

Najlepsza w Hard Candy,

natomiast nie mogę stwierdzić, że w czymś grała źle (bo widziałam za mało filmów),
ale NAJGORSZYM filmem w którym zagrała dużą rolę jest Juno...

użytkownik usunięty
Mateo_SF

najlepszy zdecydowanie 'tracey fragments'. smutne, że tak niewiele osób widziało ten film.

Mateo_SF

+ fragmenty tracey
- mouth to mouth

Mateo_SF

Hard Candy i Amerykanska Zbrodnia.

agg16

ja nie oglądałam bardzo dużo filmów z ellen ale wszystkie mi się podobały,może najsłabsza była z tego pułapka

luna15

proszę wywalić tego posta

Mateo_SF

Haha, nie rozumiem jak można tak cisnąć na "Juno", to jest genialny film! ;D Co prawda Ellen to 99% tego tytułu i dlatego ogląda się znakomicie, no ale ludzie, bez przesady ;) Dzięki Juno zabrałem się za wszystkie filmy, w których znakomita Page zagrała i nadal nie twierdzę, że to kicha.

Whip It - świetna rozrywka, łzy radości i w ogóle pierwszorzędna, wesoła jazda. Kocham takie filmy, a dajcie mi jeszcze ironiczno-wesoło-ładną Ellen w głównej roli to kompletnie zmięknę ;>

Hard Candy - zdecydowanie najlepszy. Zaraz obok An American Crime. O ile pierwszy stanowi jedno wielkie orzeźwienie i mocno oddziałuje na widza, o tyle drugi zdołował mnie na kilka dni. Tak powinno wyglądać kino!

Smart People - wysoki poziom, wciągnął mnie niesamowicie. Ellen Page gra zwykle kąśliwe, ironiczne i inteligentne bohaterki, a tu mamy ją jeszcze na dopingu! ;) Przyjemny film, podnosi na duchu, daje się troszkę pośmiać i zastanowić nad sobą i życiem.

The Tracey Fragments - byłem zbyt zmęczony na ten film, po prostu mnie wycisnął. Ma ogromny potencjał dla osób ceniących oryginalność i porycie (czyt. dla mnie), ale nie byłem akurat w kondycji. Powtórzę, zdecydowanie powtórzę.

Mouth to Mouth - i to jest właśnie film definitywnie słaby. Patrzcie i uczcie się na przykładzie. Ellen Page gra bardzo dobrze (chyba jako jedyna - dzięki niej dotrwałem do końca), zaś film leży i kwiczy gdzieś na poziomie dna. Mała wiarygodność, mało przekonujące sytuacje i lipa z emocjami/zachowaniami bohaterów. Było kilka scen, przy których uniosłem się na ten magiczny filmowy poziom, ale zdarzało się to rzadko. 1. Scena z matką przy samochodzie. 2. Coś z koncertem. 3. Scena końcowa. Film irytuje, ale nie ze względu tematyki (bo jest ciekawa), tylko ze względu na wykonanie. Widać, że wziął się za robotę amator, wrr.

Dorwę resztę filmów z Ellen, choćbym miał sczeznąć w piekle. Ahoj!

shogunx0

Mi się podobała w Juno, Dziewczyna z marzeniami i X-menie a ostatnio zajebiście w Incepcji <3
a najgorszego nie mam....

Matusek17

Najlepsze: Incepcja i x-men
Najgorszy Juno

Ellen Page

Najleopszy - pułapka
najgorszy, hmmm.. mouth to mouth tak mi się wydaje... ale chodzi mi o sam film.. Ellen zagrała tam świetnie! :)

Mateo_SF

bardzo dobre role - hard candy, super, incepcja
ok - juno
kaszana - xmen

wiecej jeszcze nie widzialem, ogolnie bardzo orzezwiajaca aktorka

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Najlepszy: Świetna 'Juno' jednak minimalnie ustępuje pierwszego miejsca na podium 'Fragmentom Tracey'- film nietuzinkowy i świeży w formie, ale z pewnością nie zaniedbujący treści. Niepozorne, zaskakująco rewelacyjne kino i trudna rola, z którą Ellen poradziła sobie koncertowo.

Najgorszy: Przerażająco przehype'owana, a w istocie będąca niespecjalnie udaną wydmuszką 'Incepcja' i 'Xmen'- nie wiem czy widziałem akurat tę część, ale wszystkie były raczej słabe, więc zakładam, że i ta pewnie nie wyłamuje się z tego schematu.

Mateo_SF

Najlepsze: An American Crime i Tracey Fragments
Najgorsze: Nie widziałem. Po prostu nie jestem w stanie użyć takiego sformułowania do żadnego z tych zaledwie pięciu filmów obejrzanych z nią w roli głównej. Każdy albo już oglądałem, albo z chęcią obejrzę po raz któryś. Pewnie nie powinienem nawet komentować przy tak małej ilości obejrzanych filmów. Po komentarzach widzę, że mam spore zaległości. :) Nadrobi się, koniecznie...
Teraz sobie oglądam walkthrough z Beyond: Two Souls. Niestety nie stać mnie na zakup platformy dla jednej gry. Polecam, koniecznie w wersji anglojęzycznej, skorzystać z uroków youtube, bo gameplay ogląda się jak dobry film.
A co do samej Ellen Page to mam już drugi nawrót obsesji na jej punkcie. Ta aktorka jest po prostu genialna i ma niesamowity gust przy doborze ról.

Mateo_SF

Najlepszy: Incepcja
Najgorszy: Nie ma takiego, wszystkie mi się podobały. Jeśli jednak miałbym wybrać który z nich podobał mi się najmniej to byłby to "Super".

Mateo_SF

Jeszcze mało filmów z nią widziałem, ale incepcja jest niezłym filmem
najgorszy Juno.... ale tu fabuła mi nie odpowiada, nie gra aktorska
Co do urody.... hmm nie miałbym nic przeciwko, gdyby moja przyszła żona byłaby taka ładnaXD

Mateo_SF

Najlepszy: incepcja
Najgorszy: Juno

Mateo_SF

Z tych co widziałem:
najlepszy: Juno
najgorszy: Zakochani w Rzymie

Mateo_SF

Najlepszy:podoba mi się jej gra aktorska w The Umbrella Academy, Juno i Tytuł do praw
Najgorszy:sama jej gra aktorska nigdzie nie była jakaś okropna ale powiedziałbym że w Linii Życia,bo sam film jest ch**owy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones