Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page
Movie_Crash_Man

TAK!!!!
I jeszcze do tego feministka nie mam nic przeciwko temu nawet wręcz odwrotnie.
Zaradne dziewczątko

pawel_768

ona jest chyba za ładna, ale są lepsze aktorki

Movie_Crash_Man

Jak feministka to są lepsze aktorki, jak by on tego nie napisał ty byś też tego nie napisał.
Taka obłuda zawistnych poalczków

cyberbrain_filmweb

ocena 8/10 od początku...

Movie_Crash_Man

Bo feministka wydało się taki mój teścik
Jesteście katole królikami doświadczalnym,i, jesteście prości przewidywalni aż do bólu.

pawel_768

Ty jesteś pogan i tańczysz na dzidzie szatana.

Movie_Crash_Man

Ma taką dziewczęcą urodę jak wieczna licealistka. W sumie bardzo ładna, ale nie na mój gust. Taki dziewczęcio-chłopaczek. Nic nadmiernie fascynującego. Kiedy wreszcie dojżeje (w co wątpię) to dopiero ocenię. A aktorka? W "Incepcji" była dobra, ale w tym składzie jaki tam zagrał nie błysła (i nie dziwota, bo trudno błysnąć przy takich aktorach jak Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Tom Hardy, Ken Watanabe czy na koniec Michael Caine). Za to w "Incepcji" zagrała inna "dziewczynka" - Talulah Riley. W "Dziewczyny z St. Trinian" (2007) aseksualna nieomal (ale wugarna jak to potrafią siusiumajtki) uczennica a "Incepcji" (2010) seksowna, pociągająca kobieta. Oto progres! Ellen Page mogłaby wziąść z niej przyklad!

rejmons

TAK piękna

rejmons

Bo fmeinistka. Będzie długo żyła w przeciwieństwie do ciebie. Ja wyglądam na młodszego o 10 lat i jestem z długowiecznych wy przez ten wyścig szczurów zarywanie nocy alkoholizm agresje i chamstwo starzejecie się szybko. Bydło to bydło.

Movie_Crash_Man

Tak. Zdecydowanie .Jest bardzo śliczna, ma to "coś":) Uwielbiam ją , świetna z niej aktorka. Dziewczęca uroda Ellen u mnie na plus.

Movie_Crash_Man

Lepsza jest chyba tylko Karen Gillian. Kocham je obie!!!!! :)

AnthonyCole

Nie wiem.

Movie_Crash_Man

No to się dowiedz jest lepsza :D

AnthonyCole

Jeszcze nie dowiedziałem się, ale dowiem się. Wizualnie dla mnie na pewno nie.

Movie_Crash_Man

nie wiem czemu ale mi z wyglądu przypomina Justina Biebera, są do siebie podobni xd

Movie_Crash_Man

Ładna dziewczyna z chłopięcą figurą...niestety.

xxZbuntowanaxx

Nie obrażaj jej z tym Bieberem!!! Bieber to plastik, a ona jest naturalna w swoim wyglądzie i wydaje się przy tym nieśmiertelna.

Movie_Crash_Man

A niektórzy twierdzą że : Selena Gomez, Jennifer lawrence albo Jessica Alba.

Albo Emma Watson na przykład:
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Movie_Crash_Man

nie, to córka Leja dupku

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Jest bezdyskusyjnie śliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones