Emile Hirsch

Emile Davenport Hirsch

7,8
12 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emile Hirsch

Do tego stopnia, że niestety oglądając go od razu przypomina się o wiele lepsza gra Dicaprio gdy brał się za podobne role w jego wieku. Ot choćby taki Into the Wild- swoja drogą jeden z moich ulubionych filmów (głównie ze względu na reżysera i muzykę)- gdyby zrobiono go 6, 7 lat temu i Dicaprio zagrałby w nim Supertrampa to film zyskałby o wiele więcej.
No cóż, chłopak się jeszcze uczy, ale fakt faktem- kunsztu i tej iskry prawdziwego talentu nie da wyuczyć, choć i tak, chłopak jest moim zdaniem jednym z lepszych aktorów młodego pokolenia.

The_Naturat_Born_Kiper

hmm..
Nie zauwazylam w nim DiCapria
Obu bardzo lubie
Po obejrzeniu Into the Wild bylam pod wielkim wrazeniem jego kunsztu aktorskiego
Moim zdaniem ma to cos;];]
pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mojazebrajaniu

Zgadzam się i uważam, że jest świetnym aktorem, a w Into the wild zagrał genialnie. DiCapria też w nim nie widzę i nie pasowałby mi do roli w tym filmie.

Trochę przypomina mi Di'Caprio, ale jeszcze bardziej przypominał mi w tym filmie Kevina Arnolda z Cudownych Lat, myślałem, że to on ileś lat później, ale się myliłem.

Marieka

Mi też przypomina Kevina Arnolda.

The_Naturat_Born_Kiper

Dokładnie, przypomina mi Leo DiCaprio :)

The_Naturat_Born_Kiper

Jak widzę nie tylko ja zauważyłam ze przypomina młodego DiCaprio ;p tez chciałam poruszyć ten temat :)

The_Naturat_Born_Kiper

A jednak mi się nie uroiło, skoro nie tylko ja widzę podobieństwo ;)
Głosem, a raczej sposobem wypowiadanych kwestii na prawdę przypomina młodego DiCaprio ;D ciekawe czy się na nim wzoruje czy to tylko przypadek ;)

The_Naturat_Born_Kiper

Ja w Into The Wild widzę Jacka Blacka, to trochę popsuło mi odbiór...

The_Naturat_Born_Kiper

coś tam ma z dicaprio, ale mnie się skojarzył z naszym Jarosławem Boberkiem :)

The_Naturat_Born_Kiper

co prawda to prawda wie ze jak sie wzorować to na najlepszych.

The_Naturat_Born_Kiper

mi sie kojarzy strasznie z J.Black'iem ,wygląda jak jego syn zwłaszcza w straszych produkcjach.

The_Naturat_Born_Kiper

gra jak gra nie wypowiem się bo widziałam jeden i to do luftu film, ale Leo przypomina strasznie :) myślę że to przez tę bruzdę między brwiami ;d mają to samo, do tego kształt twarzy i jakieś drobne szczegóły i mamy Leosia :)

The_Naturat_Born_Kiper

pierwsze co pomyślałam oglądając Into the wild, to właśnie to, że niesamowicie podobny do młodego Dicaprio :D

The_Naturat_Born_Kiper

W tym filmie wyglądał jak Dicaprio, Tom Cruse, Jack Black (w scenach z zarostem) i jak młody Johnny Depp (w scenach bez zarostu).

The_Naturat_Born_Kiper

Chyba coś w tym jest, na początku Into the wild też pomyślałam o Dicaprio patrząc na niego.

The_Naturat_Born_Kiper

Sympatyczny aktor, mi też momentami przypominał DiCaprio

The_Naturat_Born_Kiper

Zgadzam się, w szczególności można było to zauważyć w Into the Wild.

The_Naturat_Born_Kiper

Jack Black przede wszystkim. Di Caprio dopiero na drugim miejscu.

g4lu84

Przystojniejsza wersja Jacka Blacka, ale mnie jeszcze przypomina trochę Rivera Phoenixa i niemieckiego aktora Daniela Bruhla.

użytkownik usunięty
g4lu84

;D

użytkownik usunięty
The_Naturat_Born_Kiper

Zero w nim DiCapria.

podobny strasznie do Leo !

madewomangc

Popatrzyłam na niego raz przypadkiem, i faktycznie podobny do DiCapria. Nawet nie wiedziałam, że taki watek już powstał i nie tylko ja to widze ;D A co jest podobieństwem? oczy i brwi.

The_Naturat_Born_Kiper

Gdzieś już chyba na tym forum to pisalam ale nie mogę znaleźć, w każdym razie przeglądając kiedyś jego twittera zauważyłam że ktoś mu właśnie napisał że bardzo przypomina dicaprio, na to on odpisał że zdecydowanie częściej porównuje się go do Blacka... Natomiast ja uważam że bliżej mu do dicapria (przzynajmniej grą aktorska)

The_Naturat_Born_Kiper

Podobny miejscami do Leo :)

The_Naturat_Born_Kiper

W Ocalonym, wygląda jak Kutcher,

The_Naturat_Born_Kiper

on przeciez wyglada jak nasz mlody aktor Mateusz Kosciukiewicz

http://www.filmweb.pl/person/Mateusz+Ko%C5%9Bciukiewicz-624489

Divian

Ja także widzę podobieństwo do Kościukiewicza.

The_Naturat_Born_Kiper

Miałam to samo skojarzenie! Podobny do Dicaprio! Na razie widziałam własnie jedynie "Into the wild" i pomyślałam dokładnie to samo, ale i tak uważam, że Hirsch poradził sobie całkiem nieźle. Jeżeli od tego czasu zdążył się rozkręcić, to musi być całkiem niezłym aktorem. A Dicaprio bardzo lubię i jego grę aktorską :)

The_Naturat_Born_Kiper

Obejrzałam jeden film z jego udziałem, ale mi także przypominał DiCaprio :3

The_Naturat_Born_Kiper

Też miałam to samo skojarzenie. Pasowałby do tej roli młody Di Caprio. Byłby genialny, chociaż ten aktor też dał radę.

The_Naturat_Born_Kiper

Prawdę mówiąc to Sean Penn widział najpierw Leosia w tym filmie, więc nie dziwię się wcale czemu tutaj Emile go przypomina.

The_Naturat_Born_Kiper

Identycznie pomyślałem, Dicaprio idealnie też by się nadawał w Into the Wild gdyby był młodszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones