Emilio Estevez

7,5
3 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilio Estevez

jak to jest z tymi nazwiskami, jak oni naprawdę sie nazywają? i po cholere zmieniali nazwisko??

BlackShit

Estevez. Ojciec zmienił i młodszy z braci ma nowe nazwisko ojca, a ten został przy rodowym.

Bodek_3

czy oni mają jedna matkę? bo jeden to niebieskooki blondyn a drugi ciemnooki szatyn

CelineMarie

Yep, Janet Sheen.

CelineMarie

Genetyka, teoretycznie jak dwoje rodziców ma ciemne oczy dziecko może mieć ciemnie jak i jasne
Aa x Aa
A a x A a
AA, Aa, Aa, aa
75% - prawdopodobnie ciemne oczy
25% - prawdopodobnie jasne

... Tyle w teorii, a w praktyce kolor oczu zależy od bodajże 3 par genów, czyli istotne w ustaleniu genotypu była by konkretna barwa tęczówki...

BlackShit

rzecz w tym, że gdy Martin Sheen rozpoczynał karierę w Stanach nie miał szansy na jej zrobienie z latynoskim nazwiskiem, więc zmienił na Sheen, a reszta jak wyżej.

użytkownik usunięty
von_prittwitz

wiesz, że to był motyw, czy stawiasz hipotezę?

Kiedyś w TV o tym mówili. Z Emilio nie rozmawiałem na ten temat, choć razem niejedną flaszkę zrobiliśmy. Jak będę się z nim widział, to zapytam.

użytkownik usunięty
von_prittwitz

proszę pozdrów Go ode mnie i powiedz mu, żeby przestał spotykać się z Teresą. Już nie wypada.

i daj mu przy okazji w mordę za to, że tak chamsko olał trzecią część Kaczorów.

Mudshark

hahaha dobre- to ode mnie niech bedzie buzi- a co !

BlackShit

Sheen to chyba od jakiegoś poety jest... nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać, ale na profilu Martina Sheena powinno coś być.

użytkownik usunięty
BlackShit

"...Zdecydował się zmienić imię i nazwisko, by uniknąć zaszufladkowania jako typ "etniczny". Imię "Martin" wziął od zaprzyjaźnionego agenta, a "Sheen" to nazwisko katolickiego biskupa."

BlackShit

najdziwniejsze jest to, że zawsze myślałem, że Charlie jest starszy... w sumie starzej wygląda, przez tryb życia jaki prowadzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones