Emily Ratajkowski

Emily O'Hara Ratajkowski

6,5
3 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Ratajkowski

na początku jak zobaczyłam teledysk do "Blurred lines" pomyślałam, że ładna dziewczyna, ale z każdą kolejną jej sesją nabieram przekonania, że jest po prostu przeciętna. na pewno nie brzydka, ale piękna tym bardziej nie. ktoś podziela moje zdanie?
PS oczywiście mówię o jej twarzy, ciało ma idealne.

Darky28

i ma polskie korzenie ;]

vasil_zajcev

a kto nie ma

Darky28

Ja myślę, że o jej twarzy można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie, że jest przeciętna. Wprost przeciwnie-jest charakterystyczna. Może się bardzo podobać albo wcale.

Darky28

ładna, ale ...LITOŚCI..., kolejny 'glonojad'... dlaczego dziewczyny nie widzą, że usta powiekszone 'za bardzo' są karykaturalne , a nie ponętne..

cammma

w "Zaginionej dziewczynie" jej usta z boku wyglądały jak kaczy dziób. Dosłownie. Fatalnie się oszpeca, a przecież nie potrzebuje.
Idiotyczna moda na dmuchane, plastikowe lale jak z chińskiej taśmy albo beton w dupie.

clavier

Eh, jej usta nie sa zrobione. Poszukajcie zdjec z dzieciństwa ;)

Darky28

Jest przeciętna i w dodatku nie jest aktorką. NIe powinna się tu znaleźć.

tearofmankind

Zagrała w filmie i to nie jako statystka, ale miała całkiem ważną (fabularnie) rolę, więc nie bardzo rozumiem w czym problem?

Waszes

Chodzi Panu o zaginioną dziewczynę?

tearofmankind

Tak. Zgadzam się, że aktorka z niej przeciętna, ale występ w filmie automatycznie powoduje, że stworzenie jej profilu na filmwebie jest uzasadnione.

tearofmankind

w filmie Gone Girl przeciętna i to pod każdym względem

Darky28

Ładna ale jakoś nie jest to typ urody ,który mi się podoba. Coś mnie w niej odpycha. Ma w sobie coś taniego i wulgarnego. Ale ogólnie to ładna. Dość poważnie wygląda na swój wiek. Może nie w tym słynnym teledysku ale na sesjach czy na czerwonym dywanie to wygląda na jakieś 34 lata. A z niej taka polka jak włoch z DiCaprio. To ,że ma nazwisko po jakimś przodku nie oznacza ,że jest danej narodowości

Darky28

Nie wiem czy pasuje tutaj słowo przeciętna. Jak dla mnie to po prostu ładna kobieta jakich wiele i tyle.

Private_Witt

Dokladnie,niezle pampuchy i fejs, nic poza tym.

Darky28

Nie jest przeciętna, ale gdybym była facetem to byłaby zupełnie nie w moim guście :)

Darky28

w Zaginionej dziewczynie ją poznałam dopiero po cyckach,twarz średnia w tym filmie,w sesjach lepiej wygląda

Darky28

Ja się zgadzam, brzydka nie jest, ale wulgarna - owszem.

Darky28

Figurę ma super ale twarz mi się kompletnie nie podoba

Darky28

Ja mam mieszane uczucia co do niej. Na jednych zdjęciach wygląda fenomenalnie, na innych kiepsko. Chociaż to chyba zasługa dziwnych stylizacji. Na ekranie podoba mi się w każdym calu

Darky28

dla mnie ona może i ładna ale ma coś w twarzy ,co sprawia ,że wygląda na mało inteligentną. Ten pusty wzrok

Darky28

Zgadzam się. Najgorsze są te jej paskudne wielkie wargi, jak u wargacza garbogłowego.

dirt16

a jeżeli by stanęła przed tobą chętna nago, to byś nie skorzystał ?

bewek2

Pisałem o twarzy, nie o całym ciele.

dirt16

aha, czyli torba na głowę i jazda

Darky28

W ostatnich czterech wątkach o Niej napisałem. Chyba kocham ją na prawdę.

Darky28

no przecież! ;D oglądałam ostatnio We are your friends i tak mi się wydawało, że gdzieś ją widziałam, no ale nic mi do głowy nie przychodziło. no tak! przecież "grała" w clipie do Blurred Lines! dzięki za info ;)

Darky28

Też uważam, że jeśli chodzi o jej twarz - szału nie robi.

Darky28

też uważam że twarz jest średnia. ale ciało - wow. sama chciałabym takie mieć.

Darky28

Jeśli codziennie widujesz na ulicy takie "przeciętne" panienki jak Emily, to znaczy że wszystkie one mają jedno i to samo nazwisko - JPG, a ulica to ukryty folder o nazwie prywatne

Darky28

Tu nie chodzi do końca o urodę ale o "to coś" np w spojrzeniu albo oryginalność urody, kolego.

Darky28

Figure ma bardzo fajną, ale jej twarz mi się strasznie nie podoba - wygląda jak facet w peruce.

yvonneD

Ludzie, co wy z tą figurą? To ma być figura?
https://www.celebjihad.com/emily-ratajkowski/emily-ratajkowski-nude-ultimate-com pilation
Przecież ona jest tragicznie wychudzona - jedynie cycki są spoko.

Max66

Nie jest wychudzona. Jest bardzo szczupła. Myślę, że prawie każda kobieta chciałaby mieć taką figurę. :)

dominikap_fw

Na szczęście ja znam takie, które nie chcą mieć takiej figury :)
Pozdrawiam

Max66

A czemu nie chcą?

dominikap_fw

Fajnie w sumie bo każdy z kim oni o niej rozmawiam to niektórzy twierdzą, że twarz ma taką sobie a ciało piękne. O tym pięknym ciele przeważnie mówią kobiety.

dominikap_fw

Po prostu - mają trochę więcej ciała (a nie są wcale grube) i są z tego stanu rzeczy zadowolone - nie czują potrzeby katowania się, by uzyskać taką przesadną szczupłość. A ta najważniejsza dodatkowo wie, że właśnie taka mi się podoba :)

Max66

To super :) ja niestety ciągle na diecie :D

Darky28

śliczna dziewczyna ;)

alantolina

Według mnie jest paskudna.. Tak jak napisano wyżej -pusty wzrok,wielkie wary. Okropna

Darky28

Jak była młodziutka to była ładna. Niestety im starsza tym gorzej z jej uroda. Przeciętna Polka w żabce jest ladniejsza. Już zaczęła się poprawiać, a do tego inteligencja nie grzeszy. Ot pusta laska na jeden numerek. Na liczniku już ma pewnie więcej nabite niż stary Passat z cofanym licznikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones