Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Kogo wolicie? Oceniajcie pod pod względem urody i talentem aktorskim.

MaMich

Raczej Emme :D ale Lily tez nie jest zla

MaMich

Emma.

MaMich

Emme!

MaMich

No oczywiscie ze Emma :D

użytkownik usunięty
MaMich

W przeciwieństwie do reszty, Lily Collins.

MaMich

jeśli chodzi o urodę - Lily.
ale uważam, że gra aktorska Emmy jest lepsza. :D

MaMich

Emma ma już na koncie nominację do Złotego Globu, na Lily Collins patrzę zupełnie w innej kategorii, nie wydaje mi się aby aktorka ta dostała kiedykolwiek jakąś poważniejszą nagrodę, Emma jeśli będzie dobrze się rozwijać nie zdziwię się, że za kilkanaście czy więcej lat dostanie Oscara. Lily ma piękną twarz, ale jest trochę niezgrabna, ma krótkie nogi, Emma zgrabna, a uroda osobliwa, co kto lubi :)

MaMich

Emma zdecydowanie! Widziałaś film 'Dary Anioła: Miasto Kości'? Tak żenującego film i gry aktorskiej (mam na myśli Lily Collins) dawno nie widziałam..

Nouvelle

W "Porwaniu" była fatalna.. Strzelała takie sztuczne miny.. Masakra.

MaMich

Oczywiście, że Emma!

MaMich

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Uważam, że obie dziewczyny grają świetnie, przekonująco, a w dodatku są piękne. To jedne z moich ulubionych aktorek. Aczkolwiek w 'kategorii' najładniejszej skłaniałabym się ku Lily Collins, natomiast mam ogromny kłopot z aktorstwem.

MaMich

Zdecydowanie Emma. Jest świetną aktorką, uwielbiam filmy z jej udziałem. Jest ładna, dobrze jej w każdym kolorze włosów i do tego ma bardzo oryginalny głos. A Lily... W zasadzie ciężko mi ocenić, widziałam ją zaledwie w dwóch filmach, ale według mnie niczym się nie wyróżniła. Ale wiadomo, co kto lubi...

MaMich

Lily !

MaMich

Emma!!!!

MaMich

Emma :)

MaMich

Obie to piękne młode kobiety , ale Lily to znacznie słabsza aktorka od Emmy. Zwyczajnie brak jej tej iskry, naturalnego wdzięku i charyzmy jakimi dysponuje Stone.

MaMich

Ja wolę Lily :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones