Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Moje typy:


1) Kate Beckinsale.

2) Natalie Portman.

3) Anne Hathaway.

4) Emma Watson.

5) Emma Stone.


A jakie są wasze typy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kRis

Albo podajesz swoje typy najbrzydszych kobiet ekranu, albo won z tematu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
achilles09

Śmierdzi na kilometr tanią prowokacją, więc nie ma co sobie szarpać nerwów :)

xaphon

trafiłeś w sedno, tylko NP postawiłbym na miejscu 5..;) tak to świetny ranking najpiękniejszych aktorek..;)

arnast

Na 1 miejscu Kate ???? co ty czlowieku na 1 Powinna byc Megan Fox jako najbrzydsza! to wiekszosc z twojej listy to najpiekniejsze wlasnie

arnast

1 Megan Fox
2 Robin Tunnely
3 Uma Thurman
4 Jamie Lee Curtis
5 Sigourney Weaver

arnast

to jakie tw zdaniem są piękne? <melisssy>

arnast

po co robić takie rankingi. nikt sobie wyglądu nie wybiera, a ty pisząc cos takiego pokazujesz jak jesteś płytki. Człowiek to nie tylko twarz. Miło by Ci było gdyby ktoś zrobił ranking najgłupszych i umieścił Cię na pierwszym miejscu. Mógłbys zachować troche rozsądku i zostawić to dla siebie.

zarueen

dokładnie!:)

zarueen

zgadzam się, twarz nie jest najważniejsza

arnast

Jennifer Lawrence, Drew Blyth Barrymore, Salma Hayek, Noomi Rapace, Penélope Cruz, Monica Bellucci, Kate Winslet, Mila Kunis i wiele innych

ApolloCreed_

Jennifer Lawrence, Mila Kunis, Drew Barrmore Matko...... dla mnie to sa najpiekniejsze :D

ApolloCreed_

Monica Bellucci najbrzydsza XDXDXDXDXDXDXDXDXD W wikipedii na hasło piękno i kobiecość powinno wyskakiwać jej zdjęcie

arnast

Wypowiadającym się w tym temacie typom typu Arnast gratuluję żon, dziewczyn i kochanek :) Oraz przerostu EGO większego od prostaty 50-latka.

A żeby nie było offtopa - to OCZYWIŚCIE: Keira Knightley, Sandra Bullock, Scarlett Johansson, Charlize Theron, Jessica Alba i wiele innych (Joke - o ile nie zostało to właściwie odebrane...)

Vahino

Charlize Theron i Jessica Alba to sa najpiekniejsze wlasnie :D

Vahino

jaja sobie robią

arnast

Zawsze to byla, jest i zawsze będzie Megan Fox oczywiscie :)

arnast

człowieku wymieniłeś aktorki które mi najbardziej sie podobaja, mamy zupełnie odmienne typy

arnast

Co za trolling w biały dzień. xP

arnast

Taaa... A najpiękniejsze kobiety ekranu to pewnie według twoich standardów Brad Pitt i Johnny Depp...

belialglow

Ron Pearlman.

Madoq

hahaha - on jest tak brzydki że aż piękny ;)
... mnie by się podobał ranking kobiet ekranu o najbardziej przereklamowanej urodzie - dla mnie Scarlet J. no.1

arnast

Temat i ranking totalnie bez sensu są gusta i guściki, wspólne tylko faktem, że się o nich nie dyskutuje :) bo nie ma to sensu :)

arnast

Jaki troll -.-

arnast

1.Marty feldman
2.Quentin Tarantino
2. Nicolas Cage
3. John Malcovich

wiecej mi sie niechce

arnast

Chyba naprawde trolujesz bo względnie brzydka z tej listy jest tylko AH

arnast

haha co za gej. Wszystkie z tej listy bym chciał puknąć.

Lista do pukania
1. Emma Watson
2. Natalie Portman.
3. Jessica Alba
4. Emma Stone
5. Keira Knightley

Trzepak

Podpisuje się.

arnast

Chyba żartujesz... Toż to aktorki wymienione przez ciebie są pięknymi kobietami, szczególnie pierwsza trójka. Jedynie Emma Watson uważam za nieatrakcyjną i kompletnie mi się nie podoba, ale nie określiłbym jej mianem najbrzydszej aktorki, bo jest wiele brzydszych... Chociaż w tym przypadku zapewne bym się nie upierał XD

arnast

Emma Stone powinna się znaleźć na liście "aktorki bez biustu" :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kakarrott

Ogarnij się i lepiej do książek, bo widzę że Twój zasób słów jest na niezwykle niskim poziomie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arnast

1) Julia Roberts

2) Natalie Portman.

3) Anne Hathaway.

arnast

Najładniejsze:

1) Catherine Zeta Jones
2) Kate Beckinsale.
3) Keira Knightley

waga55

Z Catherine Zeta Jones i Keirą Knightley się zgadzam, one są przepiękne, a do tego dobrze grają ;)

arnast

Kate Beckinsale i Emma Stone ? :O

Lukasz_Broda

Facet trolluje a wy łapiecie się na to jak dzieci:D

MartaOK

aż trudno uwierzyć, że ludzie w to uwierzyli, no ale koleś przynajmniej ma się z czego pośmiać :D

arnast

Ja uważam, że są bardzo ładne (poza Emmą Watson oczywiście).

arnast

Najgłupszy filmwebowy formumowicz:

1. arnast

nowy81

Dokładnie popieram w 100 % postawił by go koło taboretu i by nie rozróżnił.

arnast

Natalie Portman jedną z najbrzydszych? akurat ;P Emma Watson też jest piękna. Oraz Anne Hathaway. współczuje takiego gustu

arnast

Tym rankingiem chcesz nas uświadomic jak dużo w tobie jest z geja czy że jak ? . Takie głupie rankingi świadczą tylko o twoim pustostanie jaki zagościł w twojej mózgownicy .

arnast

Emma Watson? Chyba sobie żartujesz.
Dla mnie Emma jest jedną z najpiękniejszych aktorek.

arnast

Pokaż swoją mordę.

użytkownik usunięty
arnast

Kobieta nie ma wyglądać, ona ma cudownie grac.

arnast

powinieneś się chyba leczyć czy coś, bo twoja postawa świadczy tylko o tym, że masz coś z głową. Jak dla mnie to wszystkie którejś wymienił to są jedne z najpiękniejszych, a nie najbrzydszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones