Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Brzydka nie jest, ale ładna tym bardziej. Coś pośrodku, chociaż bez make-upu.. Szkoda gadać. Do
tego sepleni. Dziękuję za uwagę, życzę dobrej nocy.

MYRONfw

Uważam, że aktorką jest niezłą, ale nie potrafię zrozumieć jej fenomenu jako ideał piekna. Może sie podobać, ale w Birdmanie wyglądała momentami jakby miała wytrzeszcz i do tego irytuje mnie jej sposób mówienia.

gabi_2

Wybitnie piękna nie jest, są ładniejsze. Do tego jej gra aktorska... Taka sobie. Świetna jakoś nie jest. No i mówi też straaasznie. Seplenić, to sepleni, ale ja bym jej nie obwiniała, ponieważ na pewno nie jest jej z tym lekko i to nie jej wina. Ale nie mogę zrozumieć jej fenomenu. Jedyna rola, która mi się spodobała, to ta z "Służących". Poza tym nic wielkiego. Kolejna młoda na wysokim miejscu a filmwebowych rankingach... Ech... Już wiele razy powtarzałam, że te rankingi powinno się wywalić do koszai stworzyć jeszcze raz, bo dzieją się tam niestworzone rzeczy.

MYRONfw

Zgadzam się! Zupełnie nie wiem czym się niekórzy zachwycają, ile to ja już słyszałem od znajomych "jaka ona piękna" i w ogóle jaka to nie ona jest.
Jest tak przeciętna jak tylko przeciętnym można być, i kolega słusznie zauwazył - ma ona wade wymowy, co w niektórych scenach wygląda przekomicznie, zwłaszcze sceny dramatyczne.
Nie mam nic do niej, ale kiedy widze zachwyty nad jej urodą to aż mnie skręca...

Locter

Nie wiem na jakim poziome stoi Twoja twarz ale w ciemno zakladam sie o jednego Mieszka iz Emma wbija Cie w glebe z jej "dyskusyjna" uroda. :)

Golan

Wygląda tak jak w avatarze i masz racje - jestem od niej milion razy przystojniejszy :)

Locter

Jak widać skromnośc to nie jedyna rzecz której nie wyssałeś z mlekiem matki. :)

Golan

Moja mama nie była skromna.

MYRONfw

A coś o aktorstwie. To portal filmowy a nie pudelek do jasnej cholery.

Hnyszard

Wiele osób tutaj pisało nie tylko o jej urodzie, ale również grze aktorskiej, wiec wyluzuj, do jasnej ciasnej ;)
Oryginalna uroda, nie przecze, pare filmów z nia widzialam, wiec daje rade - potrafi być i ładna i paskudna - kwestia grymasów twarzy, a te akurat jej niezle wychodzą... http://www.hecklerspray.com/wp-content/uploads/2015/02/giphyES.gif

qzka

Moja wypowiedź dotyczyła bezpośrednio opinii założyciela wątku.

qzka

A co do linka, to i tak rąbiąc te durne miny jest ładniejsza niż 90% pasztetów odmalowanych i upudrowanych na glanc przed baletami. A aktorką jest świetną.

MYRONfw

U aktora ważniejsze jest jak gra i w jakich filmach można go zobaczyć a niekoniecznie jak wygląda... Ale jeśli już mowa o wyglądzie to uważam, że jej uroda wygląda o wiele lepiej niż miliona barbie, które chcą zasłynąć a za grosz talentu nie mają ;)

użytkownik usunięty
MYRONfw

wydaje mi się, że ma wadę wymowy, to trochę dyskwalifikuje jako aktorkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones