Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Po przeczytaniu tej informacji od razu dziewczynę bardziej lubię x3. Głupie, wiem.

Kateri

Ja ją lubię odkąd zagrała w HP ;)

Harrypotter98

Ja też ją lubię odkąd zagrała w Harry'm Potterze bo wcześniej tak uwagi na to nie zwracałam....

stokrotka251

Ostatnio u większości aktorów, odkrywa się polskie korzenie. To fajnie, wygląda na to, że mamy się czym pochwalić. ^^ A Emma to sympatyczna dziewczyna, no przynajmniej na taką wygląda. Lubię ją.

demonek2010_96

Jej prababcia nie była polką nigdzie nie ma na to dowodów. To wymysł fanów jako odpowiedź na plotki anty-fanów o obrażaniu polaków. Na żadną z tych rzeczy nie ma dowodów.

użytkownik usunięty
jetli22

Racja to tylko wymysł fanów jako odpowiedź na plotki anty-fanów o obrażaniu Polaków....

jetli22

https://www.youtube.com/watch?v=3W8tFR2nTe0 tu Emma mowi w wywiadzie o tym

jetli22

Jest dowod, poniewaz Emma sama to przyznala podczas wywiadu w' Się Kręci '

Adam_Niemczyk

Niby w którym miejscu się przyznaje. Cały wywiad jest żartobliwy i nie ma tam nic co by świadczyło o jej pochodzeniu.

Kateri

To nie jest wymysł fanów. Pisało to nawet w "Vivie" i innych "poważnych" magazynach.

PrincessSerenity

Viva to zwykły magazyn plotkarski
Polskę ma się sercu a nie tylko w krwi

Ona sra na Polskę i pewnie nawet jeśli jej prababcia była Polką to się tego wstydzi
Nie wiem jak w można cieszyć się z tego faktu Oo

ktosstam

Widać mądrą miała prababcię, bo ta wyemigrowała.

użytkownik usunięty
PiotrekDG

Hahhaha - i miała rację póki jeszcze czas :)

"Ja też ją lubię odkąd zagrała w Harry'm Potterze bo wcześniej tak uwagi na to nie zwracałam...."
dobry tekst bo HP to byla jej 1rola^^

użytkownik usunięty
El_Magiko

Pewnie :)

ktosstam

Wielu przyzwoitych ludzi sra na Polskę, lekarze, nauczyciele, ludzie wykształceni... Nawet część kiboli, (dla innych jest to czynność przekraczająca ich możliwości intelektualne - sranie na coś zamiast do czegoś to wyzwanie) defekuje na Polskę. Swoją drogą mam pytanie(a): skąd wiesz że dziewczyna sra na tę Polskę oraz czy znasz inne słownictwo na wyrażenie swojej dezaprobaty a nie tylko te odnoszące się do wydalania?

użytkownik usunięty
Irry

Cholernie względem racji monolog posta, jest w 100 % poparciem :)

Irry

No patrz
Dziwne że synonimem słowa "Srać na coś" jest np: lekceważyć, olewać, mieć coś gdzieś
Czyli jednak nie udało ci się błysnąć
http://pl.wiktionary.org/wiki/sra%C4%87_na_co%C5%9B

Jeśli ktoś sra do polski to wtedy faktycznie można przyczepić się do mojej wypowiedzi, ale w większości przypadków srać na coś ma całkowicie inne określenie

W sumie i tak ostatnimi czasy z polski wyjechał sam plebs w wieku 20-30 lat... Po takich i tak nikt nie zatęskni

ktosstam

http://youtu.be/2LwK8W0f3-E

ktosstam

Sam jesteś plebs. Co powiesz o tych lekarzach którzy od poniedziałku do piątku zasuwają w polskich szpitalach żeby w piątek wsiąść do samolotu do GB i tam przerobić sobotę i niedzielę. W niedziele do samolotu i z powrotem do polski, a w poniedziałek już w swoim macierzystym szpitalu odsypiają weekend. Pomijam kwestie finansowe. Też plebs? Sprawdź może ile ten plebs do polski pieniędzy miesięcznie wysyła i jaki to procent PKB.

ktosstam

A ja sram na Emmę, głupia s...ka

Kateri

tak a moja prehistoryczna babcia była małpą

pawel_murdock

Ma polskie korzenie, sama przyznała
http://www.youtube.com/watch?v=qdWft58vEQc

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Kateri

Ja ją lubię od Harry Pottera ale że ma polskie korzenie :) łezka w oku się kręci :)

użytkownik usunięty
Kateri

up

użytkownik usunięty
Kateri

ehhhhhhhhhh

użytkownik usunięty
Kateri

Hej, Kolego, gdzie to przeczytałeś?

Shadow_dawnego_ggggggg

Wszyscy ci amerykańscy aktorzy, którzy przyznają się do polskich korzeni to tak w rzeczywistości mieli wprawdzie przodków zamieszkujących tereny ówczesnej polski, ale to byli Żydzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones