Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Zagrała w kilku filmach w tym większości był "Harry Potter" i to pozwala na zajęcie tak dobrego miejsca ?
jakoś nie widzę żeby grała genialne. Śliczna jest i to bardzo oraz seksowna tego jej nie można odmówić,ale nie gra na tyle
dobrze by być tak wysoko.

D3Mania

true

D3Mania

Ten ranking to nie wyznacznik umiejętności aktorskich, lecz popularności. W innym razie to jakaś połowa aktorek powinna z niego wylecieć. Przykładowo Glenn Close krąży w okolicach 100-tnego miejsca a taka Emma jest na 38...

D3Mania

Ja mam wrażenie, że ludzie oceniają ją wysoko, bo jest ładna, choć dla mnie - normalna dziewczyna.

D3Mania

Moim zdaniem fani Pottera na nią tak głosują xD

TruskafQa

Otóż to! :)

D3Mania

Trzeba jednak przyznać, ze da się ja oglądać. W każdym filmie wyróżnia się na tle innych aktorów i właściwie, wszędzie gdzie zagra jest na plus.

bytrek

To może wyjmij penisa z ręki i dopiero wtedy ją oceń.... i gwarantuje tobie, że wtedy, jej gra aktorska nie wyda ci się jak to powiedziałeś "Na plus w każdym filmie" zanim się spuścisz, dodam że parafrazowałem. .

D3Mania

Skomentuje to milczeniem, b nie warto z tobą pisać.

D3Mania

Haha, dobry pocisk :D
Ale to prawda. Znaczy ten kawałek z "Na plus w każdym filmie". W "Charlie" kompletnie mnie nie przekonała. Szczególnie sceny, w których zwierza się ze swojej straszliwej przeszłości. Ona to opowiadała, jakby streszczała jakiś program telewizyjny. W "Noe" też nie dostrzegłam jakiś plusów. Wiecznie i ta sama cierpiętnicza mina, a jednocześnie chciała "ukraść" ten film dla siebie. Żałosny zabieg. W Bling Ring zagrała akurat na poziomie i chyba tylko do takich ról pasuje.

D3Mania

dobrze powiedziane! :)

D3Mania

Piękne! :')

D3Mania

Teraz zajmuje, o zgrozo, czternaste miejsce.

aplauz

No faktycznie, widzę że zacne grono onanistów ostro wzięło się za ocenianie jej na 10.

D3Mania

fani Pottera głosują. Aktorką jest bardzo średnią, uroda, cóż.. kwestia czyjegoś gustu. Dla mnie jest przeciętna. .

alex_29_filmweb

Cóż, ten ranking nie jest rankingiem umiejętności, czy nagród, tylko jak ktoś wcześniej napisał, popularności... Na pewno nie osiągnie tyle co wiele aktorek znajdujących się niżej w rankingu, nie mówiąc już o pierwszej 10-ce.
Na przykład w rankingu aktorów, jak dla mnie miejsca są bardziej zasłużone, zamieniłabym tylko miejscami Leonardo DiCaprio z Martinem Freeman'em.

alex_29_filmweb

Otóż to, popularność góruje, nie talent.
Ja bym McKellena zamieniła z Nicholsonem, ale widać Gandalf okazał się lepszy.

użytkownik usunięty
Zuza88

Aha krytykujesz widzę McKellena, bo co bo jest gejem? no i znowu udowadniasz po raz kolejny że nici wiesz o aktorstwie...

Ty to sugerujesz, ja nigdzie nic na ten temat nie napisałam. Gej czy nie gej, ja patrzę właśnie na to, kto jak gra, nie jak wygląda, czy z kim sypia.
A Nicholsona po prostu uwielbiam, cóż zrobić.

użytkownik usunięty
Zuza88

Uwielbianie moja droga nie ma nic do rzeczy *_*

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

Że niby Leonardo z Martinem? Martin Freman jest dużo od niego lepszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones