Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Moim zdaniem jest jedną (poza Marilyn Monroe i Angeliną Joile) z ładniejszych aktorek na świecie.

901_2

Zgadzam się! ;)

901_2

Nie wiem co w niej takiego specjalnego, na ulicy codziennie można spotkać dużo piękniejsze :)

melody_phantom

No dobrze mowisz nic w niej nie jest specialnego , pelno jest takich o takiej samej urodzie i jak je widzisz to mowisz 'ale bym rzna'
Tak samo jest z Emma tez jak ja widzisz mowisz 'ale bym rzna' :D

Dobra jest :D

ttrroonnkk

Właśnie ona nie jest dziewczyną na którą patrzysz i chcesz ją "rznac". W ogóle nie emanuje seksualność z niej jak np z innych aktorek.
Ładna, mądra i tyle.

melody_phantom

a skąd wiesz przepraszam, że mądra - rozmawiałeś z nią ??

e_nygma

Tak. I jestem też facetem na filmwebie. Huh.

użytkownik usunięty
e_nygma

mądra? A no bo się uczy/studiuje może stąd? a czy głupie osoby dostają się na studia?

melody_phantom

Może nie jest jakąś tam pięknością, ale na pewno o wiele bardziej wolę taką urodę niż urodę typu Angelina Jolie, czyli ostre rysy twarzy,strasznie wypukłe kości policzkowe, wielkie usta, jednym słowem żabia twarz....nie lubię czegoś takiego.
Emma z pewnością nadrabia swoją klasą i gracją, to jej dodaje wielkiego uroku.

Robaczek_12

Tak, zgadzam się :) Nie ma takiej wulgarnej urody..

Robaczek_12

ma porostu delikatna urode a nie k.rewskie rysy ;)

Ralph_S_

Dokładnie :)

901_2

chyba troszkę się zapędziłeś jedyne w czym jest podobna do Marylin to brakiem aktorskiego kunsztu ale poz względem urody ie dorasta jej do pięt Marylin miała w sobie wewnętrzne bardzo smutne dziecko i to sprawiało że faceci tak do niej lgnęli Emma po prostu jest ładna ale nie ma w sobie moim zdaniem tego czegoś co sprawiało by że można by ją określić mianem piękności

Marcia1246

Uważam podobnie - ładna, ale czym się tu zachwycać?
Zapewne gdybym spotkała ją gdzieś na ulicy, a ona nie była nikim znanym, to nie zapamiętałabym był jej twarzy na dłużej, niż okres czasu, przez który się na nią patrzyłam.
Jest przeciętnej urody, nic specjalnego.

901_2

zgadzam się :)

901_2

przepiękna !

901_2

Ja rzekłbym, że jest wręcz aseksualna. Urody to ona jednak nie ma, no i jest taka płaska z przodu, i płaska z tyłu. Zawsze będzie wyglądała jak niedojrzała nastolatka. Nawet jak się zestarzeje będzie wyglądała jak stara nastolatka.

cyfrowy_baron

No i tu dochodzimy do sedna. Ona i Selena Gomez to idealny target dla spragnionych małolat facetów. Wygląd nastolatki i niewinna minka. Normalny facet woli bardziej dojrzałe babki.

tearofmankind

Możliwe, że masz w części rację. Jakiś pedofil widząc Emmę mógłby się nabrać, że to jeszcze dziecko. Ona nigdy nie będzie wyglądała jak kobieta. Z pewnością może się jeszcze podobać nastolatkom, bo wygląda jak ich rówieśnica.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Jak zobaczyłem twoje oceny to sobie tak myślę że jesteś słabym trollem

tearofmankind

oho, następny typ próbuje decydować, co jest odpowiednie dla normalnych facetów, a co nie. i oczywiście, jak zawsze w takich wypadkach, to akurat jego gust jest normalny, a innych - nienormalny. typowo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

no cóż, właśnie o tym mówię. ma inny gust = zwyrol.

parskam mocno z zestawienia niezłego gustu i okładki weighing souls with sand na avatarze z tym przekomicznym opisem profilu xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

harsh noise wall też ktoś może w końcu rozgryźć. taki los. dlatego ustawiłem pierwszy lepszy obrazek.

a opis już ktoś komentował?

doorshlaq

Zdarzało się. Pewna użytkowniczka(bodajże Justyna2900 coś takiego) wyzywała mnie przez kilka postów spinając miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Tak więc chyba działa.

cyfrowy_baron

A jednak! Są jeszcze normalni ludzie!

użytkownik usunięty
Zuza88

A jednak jest trollem? czyli według ciebie ja jestem "nienormalny" bo ją lubię i uważam za rewelacyjną aktorkę... to podobnie jeśli ktoś lubi Hobbita bardziej od Lotra jest "nienormalny". Kompromitacja z twojej strony

901_2

Co do Emmy się zgadzam. Jest niesamowicie urokliwa - charyzma i charakter po prostu zniewala, a co najważniejsze sprawia wrażenie niewinnej. Co do pozostałych to nie mój gust.

901_2

jeśli nie najładniejsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones