Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

- kto zdaniem forumowiczów z tej aktorskiej pary która tyle lat spędziła na planie POTTERA
wypada lepiej lub po prostu najbardziej sie wam podoba?

miesiąc temu bym powiedziała - DANIEL - dzisiaj mówię - trudno mi powiedzieć albowiem po obejrzeniu NOEGO (pomijając film a skupiając się na roli) stwierdzam,że zagrała rewelacyjnie - Daniel podobał mi się w Kobiecie w Czerni a film sam bardziej niż NOE i wobec tego nie potrafię wybrać - ani logicznie - ani emocjonalnie:)

Baronek7

ps. powiedzmy,że rola Daniela jest dobra a rola Emmy ambitna:)

Baronek7

Daniel zagral genialnie mimo iz film jest fatalny

użytkownik usunięty
olejoo

zgadzam się ale Emma w Charlie zagrała świetnie :) jak dla mnie

Baronek7

Emma pokazała klasę, oglądając ją w "Noem" zapomniałem że to dawna Hermiona, a to o czymś świadczy.

Hagan

też tak myślę:)

użytkownik usunięty
Baronek7

dlatego ja tak bardzo uwielbiam twoje przemyślenia :)

użytkownik usunięty
Hagan

w Charliem jednak najlepiej zagrała, ale czekam na piękną i bestię, będzie w roli pięknej, czuje że to może być hit z nią :)

użytkownik usunięty
Baronek7

Jak dla mnie Emma Watson pokazała klasę już w Charliem już ją nie kojarzę z Hermioną, jedno jest pewne aktorka ma potencjał, musi go tylko dobrze wykorzystać w karierze aktorskiej i będzie git.

Daniel też świetnie zagrał, chociaż nie wiem czemu ale nadal kojarzy mi się z Potterem, większości chyba, chociaż minus to dla mnie nie jest, mam nadzieję że zagra w końcu w takim filmie który będzie dla niego przełomem.


Ja wybieram jednak Emmę Watson, dlatego że w Charlie, zrobiła przełom w swojej karierze aktorskiej. Duży plus :)

Baronek7

Film z Danielem calkiem dobry, plusik zwłaszcza za mroczny klimat, bardzo mi się ta produkcja podobała. Daniel spisal sie nieźle :)
Z kolei rola Emmy nie byla jakas wielka, wiec trudno mi ocenić bo nie jestem specem :P

użytkownik usunięty
Pearl158

Fakt :) rola Emmy w Noe była słabsza niż poprzednie :P ale liczę że się wybije

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones