Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Gratuluje :)

użytkownik usunięty

Gratuluje ci 83 miejsca w rankingu... I oby wyżej EMMA :)

mimo, że lubię Emme, to uważam że na razie nie zasługuję na miejsce w rankingu

użytkownik usunięty
Anda00

Ja ją lubię i uważam że jest bardzo utalentowaną aktorką

użytkownik usunięty
Anda00

ja ją bardzo lubię kocham nawet jestem jej fanem, miejsce jak miejsce jak na początkującą dobrą aktorkę, miejsce 83 było ok miejsce 14 jest przegięciem ale to wina fw.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

teraz ma 14 trochę przesada mimo iż jestem jej fanem, ale co mi tam to już wina fw

użytkownik usunięty

.

Naprawdę ją lubię, jest śliczna, ale nie zasługuje nawet na top 200. Niestety, taka prawda. Żaden poważny krytyk nie nazwie jej dobrą aktorką, co najwyżej przeciętną.

użytkownik usunięty
tom_evans

Żaden poważny na tym portalu nie bierze na poważnie tego rankingu ;)

To fakt:-) Chociaż jako ranking popularności sprawdza się znakomicie.

użytkownik usunięty
tom_evans

EEEE przepraszam ale aktorką jest dobrą zasługuje na TOP 200 ten ranking co jest teraz jest żenujący prawda ale mimo to Emma jest dobrą ale początkującą aktorką, daleko jej do ideału Cate Blanchett ale przynajmniej nie świeci dupą i cyckami, gra porządnie. A aktorką jest dobrą co do krytyków to akurat ich mam w głębokim poważaniu, krytycy to też żaden wyznacznik jakości. Jedynie wyznacznikiem kulinarnym takich krytyków mogę słuchać jeśli nie chcę się otruć

Gra Emmy razi sztucznością i tego nie da się nie zauważyć. Jest sympatyczna, nie świeci tyłkiem o czym wspomniałeś itd. Ale to nie świadczy o jej talencie aktorskim. Czekam z utęsknieniem na jakiś film, w którym w końcu zobaczyłbym rzetelną kreację, ale na razie się nie doczekałem. Pewną nadzieję zauważyłem w kiczowatym "Noe...", gdzie Emma zrezygnowała w końcu z przerysowanej i wyjątkowo nierealistycznej mimiki twarzy. Być może doświadczenie coś zmieni.
Wydaje mi się, że nie jesteś tyle jej fanem, co fanatykiem, a to już niezdrowe bo zagłusza zdrowy rozsądek i zdolność oceny.
Ze zdaniem każdego krytyka się nie zgadzam, ale nie można zaprzeczyć, że ludzie kształcący się w tej dziedzinie i znający narzędzia pozwalające na w miarę obiektywną ocenę mają chyba coś do powiedzenia, prawda? Ale nawet nie będąc krytykiem sztuczność gry Emmy Watson razi.

tom_evans

W końcu jakaś trafna, idealnie opisująca całą tę dyskusję na temat gry Emmy i jej zaślepionych fanów tudzież psychofanów, wypowiedź. Dziękuję Ci bardzo i serdecznie pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

I czemu zaczynasz obrażać?

Nikogo nie obraziłam.
W tym tkwi Twój problem: nie umiesz zrozumieć tego, co ktoś pisze.
Proszę, skończ się kompromitować.

PS. Nie pamiętam, żeby ktoś mi wytknął, iż nie znam się na aktorstwie. Ale być może mam złą pamięć.

użytkownik usunięty
Zuza88

tak tak skoro twierdzisz że nikogo nie obraziłaś to jesteś w błędzie.


twoje zdanie nadaje się do kosza


http://www.filmweb.pl/user/spycialec


w przeciwieństwie do tego użytkownika... on ci powie kto jest słaby a kto nie, w rozmowie ze spycialcem zostałabyś zmieciona w jedynym słusznym jego zdaniu...

Masz nowego idola?
Proszę o cytat z mojej wypowiedzi powyżej, w której, rzekomo, Cię obraziłam.
Ojej, nie masz czego wpisać, bo nic takiego nie ma.

Nie bardzo przejmuję się ludźmi, według których tylko oni się na czymś znają, a ich opinia jest ponad wszystko, więc nijakim Spycialcem nie masz mnie co straszyć.

użytkownik usunięty
Zuza88

Oczywiście napisałaś "psychofanów, fanatyków" haha ciekawe jak ty byś się czuła jak by ktoś cię nazwał fanatykiem słabego Leośka który ma jedynie 3-4 dobre role nic więcej to raz.

Dwa uuuu mylisz się spycialec ma większe pojęcie o kinie niż ty także twoja opinia i twoje "znaffctwo" jest mało ważne dla mnie, wolę opinię spycialca... co prawda wkurza ale na kinie i aktorstwie zna się bardziej od ciebie...

Napisałam "fanów tudzież psychofanów". Widzisz to, co chcesz widzieć, więc jesteś jej fanatykiem. Jednak. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mało tego! Ty nawet cytować nie umiesz.
Jeszcze mi napisz, że Leo jest gorszym aktorem od Watsonowej, obiecuję, że nigdy więcej nie poruszę założonej przez Ciebie wypowiedzi. Załamię się raczej.

W przeciwieństwie od Ciebie nie uważam się za znawcę.

Skończ swoją denną serię "Tylko ja mam rację, nikt inny się nie zna". To na prawdę nudne jest.

użytkownik usunięty
Zuza88

oczywiście że Leoś jest bardziej drewniany od Watsonowej zresztą pieprzysz bzdury bo tu nawet nie ma porównania raz to kobieta, a dwa on jest od niej starszy, ona jest początkująca, na prawdę, chodzisz chyba do zawodówki, jesteś zakochana w Leośku a jego błędów w aktorstwie nie widzisz słabe


pogódz się że

Taki Tolkien czy Cate Blanchett, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Ian Holm zawsze będą od niego lepsi, to są aktorzy którzy zmiotą Leośka z powierzchni ziemi.

użytkownik usunięty
Zuza88

aktorzy z Gwiezdnych wojen też deptają leośka, to jest aktorstwo a nie ta twoja stenka z lekarzy polaczka mało wybitna aktorka, a leoś przy takich aktorach może się schować to też mnie nie dziwi że Leoś ostatnio nie zdobywa oscarów i bardzo dobrze...

użytkownik usunięty
Zuza88

tak wielbisz Leosia a gdzie oscar dla niego??? uuuu jak mi przykro zero tylko nominacje i mało ważne nagrody, ani oscara ni bafta...

Jeśli dla Ciebie Złoty Glob to mało ważna nagroda - no, no, znasz się, faktycznie.

Nie wiedzę, aby Emma miała nominację do Oscara, a Ty? Wyprzedzając: DiCaprio pierwszy raz nominowany został w wieku 20 lat. Watson ma 25. Pomijam już, że pisałeś, iż Oscary "dawno straciły swoją wartość", więc trzymaj się, proszę, jednej wersji.

Pierwszy porównałeś mi Watson do DiCaprio, więc sam pieprzysz bzdury. :)

Nie, nie chodzę do zawodówki, więc Ci nie wyszło. Ale czy to źle, że ktoś chodzi? Nie każdy ma ambicje na liceum/technikum. Niektórym wystarczy ścinanie włosów.

Mam wrażenie, że Ty podstawówki nie skończyłeś. Nie umiesz prowadzić rozmowy na poziomie. Przemawia przez Ciebie chamstwo. Potrafisz tylko obrażać, kompletnie nic po za tym.

DiCaprio gorszy od Watson. Nawet nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. Szkoda czasu.

użytkownik usunięty
Zuza88

złote globy to mało ważna nagroda, to tak samo jak Hobbit zdobył saturna a bez bafty jest niczym.

Igrzyska Śmierci też zdobyły złotego bloga czy są lepszymi filmami?

owszem powiedziałem że oscary straciły wartość ale to nie znaczy że są mało ważną nagrodą...

i co z tego że Leo ma nominacje do oscara? dziewczyno, Avengers, Hobbit chyba druga część też miały nominację do oscara! i nie zdobyli czy dzięki temu są lepsze od władcy pierścieni?

nie bój się twój Leoś zawsze będzie deptany przez takich aktorów z gwiezdnych wojen, władcy pierścieni, nawet słabego Hobbita, Benedict Cumberbatch w roli smauga jest wyżej niż twój Dicaprio. Więc wiedz że twój Leoś wybitnym aktorem nie jest ...

a jak chcesz mówić kto jest niesprawiedliwie oceniany a jest drewnianym aktorem

jest to Kristen Stewart, Evangeline Lily, Orlando Bloom ale tylko rola z Hobbita, Rihana Batleship to są drewniani aktorzy a Emma nią nie jest

"(...) Avengers, Hobbit chyba druga część też miały nominację do oscara! i nie zdobyli czy dzięki temu są lepsze od władcy pierścieni?"

"NIE zdobyli, czy dzięki temu są LEPSZE od WP?"

Zastanów się co Ty w ogóle piszesz, bo sensu w tym brak biorąc pod uwagę film, który Oscarów zdobył 11, jeśli dobrze pamiętam.

użytkownik usunięty
Zuza88

Leoś też bez sensu

Jałowa dyskusja.

użytkownik usunięty
Zuza88

Bo nie jesteś "znaffcą" ni krytykiem

Ty też nie.
Odpuść sobie.
I przestań używać słowa "znaffca".
Kretyna z Siebie robisz.

użytkownik usunięty
Zuza88

To ty nie zachowuj się jak "znaffca"

Powtórzę się: Jałowa dyskusja.

Koniec.

użytkownik usunięty
Zuza88

Powtarzam bo uważasz się za "znaffce" mówiąc że Emma jest słaba pewnie dla ciebie polaczki z Idy! Ide oceniam 1/10 danute stenke i lekarzy oceniam 1/10

Brawo. Wiem, że w internecie można bezkarnie robić z siebie idiotę, ale zachowaj może jednak odrobinę godności?

użytkownik usunięty
Zuza88

tak tak trafni są bardziej od ciebie ludzie, nawet taki troll spycialec który swój gust uważa za jedyny słuszny powiedziałby że się nie znasz na aktorstwie...

użytkownik usunięty
tom_evans

Powiedział ktoś wywyższający Kristen stewart od Emmy oraz odyseje na 10 która jest beznadziejna więc nie trolluj

użytkownik usunięty
tom_evans

przykro mi ale nie masz racji znam na fw poważnych filmo-znawców którzy uważają że Emma jest dobrą aktorką początkującą i stąd też mam prawo się z tobą nie zgadzać, i nie jestem fanatykiem, nie bronię jej obsesyjnie ale prawda jest taka i pogódz się z tym

Emma Watson>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Krosta stewart danutka stenka itd ale zachwycaj się aktorką grającą w blockbusterach to też podziękuję za rozmowę


mua trollu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones