Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Jestem dziewczyną, ale zdarza mi się, że zwracam uwagę kiedy przechodzi koło mnie jakaś piękna kobieta. Gdyby przeszła koło mnie Emma to nawet bym jej nie zauważyła. Wydaje się sympatyczna, jest dobrą aktorką, no ale żeby nazywać ją najpiękniejszą na świecie? Piękne to były Audrey Hepburn czy Brigitte Bardot, przy nich Emma wyglądałaby raczej jak brzydkie kaczątko. A nazywanie jej seksowną to już w ogóle śmiech na sali. Gdzie jej do Moniki Belluci? To taka miła dziewczyna o twarzy licealistki, rozumiem że może się podobać, ale żeby tak się zachwycać? Nie jestem trollem, nie chcę nikogo urazić, po prostu ciekawi mnie skąd jej fenomen? Ja rozumiem że zachwycają się nią w Wielkiej Brytanii bo na tle Brytyjek rzeczywiście się wyróżnia, ale w Polsce? To już moja koleżanka z osiedla ma ciekawszą urodę :). Wydaje mi się, że po prostu teraz taka moda, ludzie ostatnio nie mają własnego zdania, skoro w internetach piszą że Emma jest boska to tak musi być. Wiem coś o tym, bo tak samo miałam ze Scarlett Johansson, wszyscy pisali jaka to ona cudowna i seksowna więc zaczęłam przekonywać samą siebie że tak jest. Ale po jakimś czasie przyjrzałam jej się i stwierdziłam że to jednak nie mój typ urody. Tak samo z Emmą, czy ładna? Tak, ale są/były i będą piękniejsze.

użytkownik usunięty
lili_marlene

bo jest piękna :) a skąd jej fenomen? No nie wiem? Może z Hermiony Granger? Na 100% z Hermiony . Czy są piękne hmm są ale to kwestia gustu ^^ popieram Emma jest dobrą aktorką

Wskaz mi film, w ktorym tworzy ona jakas swietna kreacje aktorska. Choc jeden.

użytkownik usunięty
amsztel

a choćby Charlie ? zdecydowanie zagrała bdb

Okej. Zgodze sie, ze w tym filmie zagrala naprawde dobrze. Nic Emmie nie ujmujac to jednak "troche" za malo na pietnowanie jej jako rewelacyjnej aktorki.

użytkownik usunięty
amsztel

rewelacyjną może nie patrzą obiektywnie przy takich aktorach jak Cate Blanchett czy Helena Bonham Carter, Maggie Smith daleko jej do tego poziomu. Ale moim zdaniem subiektywnie patrząc na nią jest świetna, rola w Harrym Potterze przyniosła jej sławę, zagrała Hermionę taką samą jaką było w książce. Najpierw była zarozumiałą prymuską, a potem wyrastała na piękną dziewczynę/kobietę. Najlepiej to widać w Insygniach... to jest jedna ze jej bdb ról.

Ale kilka dobrych (ok...dwie: Charlie i no powiedzmy HP, chociaż początek to porażka) ról to nie powód, by była tak wysoko w rankingu :( Zwrócono mi uwagę na to w jaki sposób gra twarzą i teraz trudno mi na to nie zwracać uwagi http://emma-what-son.tumblr.com/post/66318811068/emma-watsons-go-to-acting-techn ique-eyebrow

" zagrała Hermionę taką samą jaką było w książce. Najpierw była zarozumiałą prymuską, a potem wyrastała na piękną dziewczynę/kobietę" - Tylko że Hermiona nie była piękna :D

yvonneD

Problemem z doborem aktorów do serii filmów o Harrym Potterze było to, że trudno było przewidzieć jak będą wyglądać w przyszłości. Hermiona nie była opisywana jako tak piękna jak Emma Watson (choć w późniejszych tomach chyba można było wyczytać między wierszami, że wyrosła na dość ładną kobietę), ale za to niewątpliwą pięknością w książkach stała się wybranka serca głównego bohatera - Ginny, a w filmach niestety nie mogliśmy tego ujrzeć, gdyż odgrywająca ją aktorka jest mocno przeciętnym rudzielcem. Do tego w zestawieniu z Radcliffem (który jest dla mnie najgorszym doborem aktorskim serii) w scenach flirtu czy zalotów (bo trudno to nazwać scenami miłosnymi) wypadała jakoś tak niezręcznie, sceny z wiązaniem butów, czy karmieniem czekoladą powodowały u mnie uczucie zażenowania...

belialglow

Kłóciłabym się o to, że Bonnie Wright jest ładniejsza pd Emmy Watson. Tyle, że w filmie Emmę/Hermionę kreowano na główną piękność serii i chyba stąd ma opinię takiej piękności.
Jest bardzo zadbana i elegancka, ale jednak powiedziałabym, że przeciętna. Ma wyraziste oczy i to chyba jej największa zaleta.

yvonneD

Właściwie to w Czarze Ognia kiedy Malfoy potraktował Hermione tym zaklęciem powodującym przyrost zębów,(jak wiemy miała kompleksy jeśli chodziło o jej uzębienie) ona u pani Pomfrey "zapomniała" dokąd rzeczywiście były jej jedynki xD
Więc w rezultacie wyładniała ;)

yvonneD

Była. O zębach wspomniała już Anastasia, ale w "Czarze Ognia" było również napisane, że na balu bożonarodzeniowym wyglądała przepięknie, a jedyne co zrobiła to wyprostowała włosy. Czyli z twarzy była ładna, a jedynie zęby i włosy w nieładzie trochę tę urodę przysłaniały. ;)

amsztel

Zadajesz pytanie, żeby podano ci chociaż jeden film, w który Emma dobrze zagrała. Dostajesz odpowiedź z którą się zgadzam, ale dalej nawijasz lejesz wodę. Ogarnij się bo nie wiadomo o co ci chodzi. I tak na boku... zapoznaj się ze znaczeniem słowa "piętnowanie" i zacznij je używać w zdaniach, które z tym słowem będą miały sens.

amsztel

Regression

amsztel

Spróbuj zagrać jak ona - każdą scenę z jej udziałem kręcono tylko raz. Jak myślisz, jak długi jest scenariusz do ponad dwugodzinnego filmu? Dasz radę jako jedenastolatka nauczyć się wszystkiego i jeszcze podołać szkole? Toż to szczyt możliwości.

jczarnooka

co??? KAŻDĄ scenę tylko RAZ? Czy byłaś kiedyś na planie filmowym?? Podejrzewam, że nie. Pozwól, że uświadomię Ci, iż żadnych scen nie kręci się tylko raz. Nawet jeśli twórcy filmu tak twierdzą, to jest to zwykłe kłamstwo. Pozdrawiam ;)

wzacharski

No to uwierz, że jeśli aktorka dobrze nauczy się swojej roli może zagrać scenę tylko raz ;) Grałam kiedyś w serialu i widziałam, że da się tak, jednak bardzo rzadko

jczarnooka

No rzeczywiście są takie wyjątki, jednak ze względu na ilość takich scen w produkcjach, można spokojnie je pominąć. Jak zapewne wiesz, w przytłaczającej większości przypadków nie da się zagrać czegoś na "setkę" z przyczyn technologicznych i ze względu na proces "kręcenia". To nie istotne jak dobra jest aktorka, jeśli musisz nakręcić scenę np. w szerokim planie, "amerykańskim" i w zbliżeniu. Kręcisz to trzy razy, choćby nie wiem co, bo pan kamerzysta (albo asystent) musi zmienić optykę ;)
Pozdrawiam.

amsztel

Harry Potter, Piękna i Bestia oraz Małe Kobietki

Większych głupot w życiu nie czytałem. Dobrze się stało, że skasowałeś konto.

Van_Kong

Przywaliłeś mu! Szkoda, że nie przeczyta, skoro skasował.

lili_marlene

Zapytaj Boga. To on ją stworzył tak piękną.

kendo777

No właśnie Bóg stworzył ją przeciętną i pytam ludzi dlaczego uważają ją za piękność :)

lili_marlene

matko,no kobieto czego tu chcesz?? co ta kiego musi miec Emma, zeby uznac ja za pieknosc wg ciebie?? jest jeszcze bardzo mloda, ale faktycznie potrafi grac bdb, bo jest naturalna, nie ma w niej sladu oznak kokieterii, ale jest pewna siebie i to wlasnie daje jej ten sukces jakbys nie wiedziala _ 80% seksapilu to pewnosc siebie, wiec nie dziwota, ze zostalo to przez wielu dostrzezone_ tylko zal dupe sciska, jak na kazdym kroku spotyka sie takich, co za atrakcyjnosc uwazaja afiszowanie sie i swiecenie tylkiem, pokazywanie biustu, slowem erotyzm, a i to czesto tez jest wysmiewane_ zawsze sie znajda jacys **.. ludzi nie idzie po prostu w zaden sposob zadowolic :/

karolaz86

Nie uważam że świecenie gołym tyłkiem i pokazywanie biustu jest atrakcyjne. Akurat u Emmy cenię to że nie robi kariery na skandalach. Po prostu dziwi mnie że ideałem kobiety jest dziewczyna wyglądająca na nastolatkę, z lekko chłopięcym typem urody (zwłaszcza w tych krótkich włosach).

lili_marlene

lili_marlene

Gusta są różne i się o nich nie dyskutuje. Nie podoba Ci się?? I co z tego?? Twoja sprawa. Dla mnie Emma jest piękna. Jeżeli nie widzisz dlaczego jest piękna i ludzie się nią zachwycają to bardzo mi przykro (głównie dlatego, że omija Cię coś fajnego). Jej piękno jest wypadkową wyglądu i sposobu bycia, a, za przeproszeniem, Audrey Hepburn czy Brigitte Bardot nie dotknąłbym 3-metrowym kijem. Zawsze tak jest jak kobiety próbują za facetów określać która kobieta jest piękna, sexowna itp. W drugą stronę jest to samo. Kobiety i mężczyźni mają, chyba, inną estetykę w sobie i tyle;)

lili_marlene

Gdyby każda kobieta w krótkich włosach wyglądała tak jak Emma to byłoby super xD

lili_marlene

fajnie by było gdyby taki poziom urody uchodził za "przeciętny", kobieto.

Rockman92

No wiesz trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdego stać na stylistę ;)

lena_awren_eithel

Gdyby wystarczyło odwiedzić stylistę, to świat uginałby się od pięknych kobiet i przystojnych facetów. Ogólnie, to ludzie atrakcyjni, poświęcają trochę czasu swojemu wyglądowi, dbają o higienę, uprawiają sporty, obcinają paznokcie, odwiedzają fryzjera, dobrze dobierają ubrania i na co dzień robią to bez niczyjej pomocy. Do tego dochodzą jeszcze takie rzeczy jak np. pewność siebie, sposób wysławiania się, gestykulacja czy sposób chodzenia. To wszystko i jeszcze parę innych elementów składa się na szeroko rozumianą dobrą prezencję, seksapil, atrakcyjność.
Chcę przez to powiedzieć, że zdecydowana większość osób mało atrakcyjnych jest taka dlatego, bo po prostu o siebie nie dba.

lili_marlene

Masz kobitko slabe pojecie o brytyjkach widze, bo niejedna polska "księżna" moze im pozazdroscic urody. Zreszta zabawne sa te "najpikniejsze polskie krolewny", jakas mania wyzszosci sie zalacza a uwazam, zreszta nie tylko ja ze brytyjki sa ladniejsze.

Guru_Wyrocznia

Brytyjki w większości mają zupełnie inny styl 'noszenia się' niż Emma. Niekoniecznie musi chodzi o brak urody Brytyjek tylko o ich zupełnie inny styl.

lili_marlene

Jeżeli chodzi w kwestii Brytyjek, Emma wyróżnia się urodą, bo ludzie twierdzą, że sąsiedzi z Wysp są zwyczajnie brzydcy (nie chce tutaj nikogo obrażać, po prostu tak większość mi znanych osób tak stwierdziła), a ona ma ładne rysy twarzy, umie się dobrze ubrać i podkreślić dojrzałe, ale dziewczęce i budzące w ludziach, pozytywne/sympatyczne spojrzenie, a jak powiedzenie mówi: "oczy to zwierciadła duszy". Uważam też, że jest dobrą aktorką, z wielką szansą na wykorzystanie swojego talentu, aniżeli jej koleżanki z rocznika.

Co do Monicii Berlluci to nigdy nie rozumiałam co ludzie w niej widzą seksownego, ale no cóż. Audrey Hepburn i Bardot też w swoim czasie budziły zachwyt wśród ludności różnej narodowości, a jeżeli chodzi o Johansson to nigdy nie uważałam jej za cudowną i seksowną, wręcz przeciwnie. Mówienie dla mnie też, że Emma jest seksowna wydaje mi się trochę dziwne, może dla mężczyzn tak, ale mnie osobiście jako kobiecie, to określenie nie pasuję, uważam, że jest naprawdę atrakcyjną kobietą, bardzo naturalną, a nie "sztuczną" i dlatego budzi moją sympatię.

lexandra008

https://www.youtube.com/watch?v=3W8tFR2nTe0 podobo ma polskie korzenie ?

użytkownik usunięty
lexandra008

Belluci ma wręcz anielską urodę, Bardotka i Audrey były naprawdę piękne a Emma jest śliczną dziewczyną bez dwóch zdań

użytkownik usunięty
lili_marlene

No nie powiedziałbym, że jest przeciętna. Moim zdaniem jest jedną z najładniejszych aktorek.

lili_marlene

Jako kobieta nie jesteś w stanie tak dobrze ocenić urody jak facet. Tak samo facet nie potrafi dostrzec, że inny mężczyzna jest przystojny.

Morgotheron

Obawiam się, że kobiety tym właśnie różnią się od mężczyzn, że potrafią obiektywnie ocenić urodę zarówno faceta, jak i innej kobiety. A słysząc czasami, jak moi koledzy zachwycają się wytapetowanymi lampucerami, które obok urody nawet nie stały, śmiem stwierdzić, że niektórzy (podkreślam, niektórzy) faceci nawet o urodzie kobiet nie mają pojęcia.

Morska_Bryza

Jak można coś obiektywnie ocenić co jest tylko i wyłącznie SUBIEKTYWNYM odczuciem. Puknij się w głowę zanim coś napiszesz. Nikt nie może obiektywnie stwierdzić, że ktoś jest piękny. Kanon urody, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Są fascynaci śniadych greczynek o bujnych kształtach i zwolennicy bladych, chudych blondyneczek. Dla jednych coś jest piękne, a dla innych odrzucające. Są kobiece i męskie typy urody, które wręcz dzielą opinie i wywołują dyskusje, a porcje głosów "za" i "przeciw" są podobne. Czy Brad Pitt jest/był obiektywnie przystojny ? A Al Pacino ? Bo widzisz dla mnie są wręcz aseksualni, choć rozumiem, że mogą się podobać, a są z dwóch różnych biegunów wizualności.
Współczuję gustu kolegom, wyrosną, przynajmniej większość. Jest też sporo grono facetów, którzy wyśmiewają sztuczność. Prawdą jest, że facetów można jeśli się komu chce edukować. Sama bywałam w szoku po obejrzeniu niejednego tutorialu z cyklu magia make-upu. Tylko, że naprawdę szpetna dziewczyna nie ukryje tego pod toną tapety. Zdawałoby się, że figura mogłaby być podstawą do sukcesu, ale z moich obserwacji wynika, że krzywe nogi w spódniczce będą działać jak lep na muchy, tymczasem obok mogą iść zgrabniejsze i będą niezauważone, choć i krzywych nóg zwolenników też da się znaleźć ;) Może te wymalowane panienki nie tyle przykuwają ich uwagę samą stylówą, co tym, że ową stylówą wyrobiły u siebie silne poczucie pewności siebie, atrakcyjności i kobiecości, a intuicyjnie to właśnie dla facetów bardzo często jest wabikiem lepszym niż sama uroda. Dlatego szare myszki często jedzą same serek w swojej samotnej dziurce.

Vanillia

Pociąg nie jest jednoznaczny urodzie. To, że ktoś jest aseksualny (dla ciebie) nie znaczy, że jest brzydki.

lena_awren_eithel

Ale truizm. Toć chyba każdy to wie

Vanillia

Tak, ale mieszasz te pojęcia. Zasadniczo nie pociągają mnie kobiety, ale to nie znaczy, że nie doceniam ich urody. To samo się tyczy mężczyzn. To, że Brad Pitt jest aseksualny nie znaczy, że brzydki.

lena_awren_eithel

Tak? To gdzie napisałam że ktoś jest według mnie aseksualny czyli brzydki? Chyba nigdzie, a czytam kilkanaście razy posta. Ze mną jest tak, że zdarza się, że ktoś jest według mnie mało urodziwy, natomiast pociągający. I odwrotnie - urodziwy - ale zupełnie aseksualny. Potrafię docenić kobiecą urodę (Liv Tyler, Gwen Stefani) - a że jestem 100% hetero w ogóle nie widzę w nich obiektu. Jedyne co napisałam, że nie sądzę, by można kogoś było ocenić jako obiektywnie piękny, zwłaszcza, że kanony się zmieniają

Vanillia

"Czy Brad Pitt jest/był obiektywnie przystojny ?(...) Bo widzisz dla mnie są wręcz aseksualni, choć rozumiem, że mogą się podobać, a są z dwóch różnych biegunów wizualności. "

lena_awren_eithel

Nadal nie widzę. Może dlatego, że wiem co miałam na myśli. A Ty nie. Cóż widocznie niejasno drukuje.

Vanillia

Osoba aseksualna to osoba, która nie czuje pociągu płciowego. Nie ma to nic wspólnego z atrakcyjnością

kamyls4

Wiem co to jest osoba aseksualna. Może felernie dobrałam wyraz, dla mnie są aseksualni - nie czuje do nich pociągu. Nie twierdzę, że oni są aseksualni.

Vanillia

Tak, felernie dobrałaś i dalej go używasz.... Dla Ciebie są nieatrakcyjni/niepociągający, używanie słowa ,,aseksualny" w tym kontekście jest błędem...

kamyls4

Nie, nie używam go nadal - użyłam TYLKO gwoli wyjaśnienia. Mam nadzieje, że nabiłeś sobie propsy czepialstwem.
1 uwaga - słuszna
2- typowe czepialstwo

Vanillia

Trzeba było napisać, że myśląc o nich to Pani czuje się aseksualna a wówczas nikt by się chyba nie czepiał.

kamyls4

...ani z pięknem. Bardzo słuszna uwaga! ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones