Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Oj, Emma Emma

użytkownik usunięty

Coś mi się wydaję, że będziesz jedną z najlepszych aktorek ;D

Ja uważam odwrotnie jest mocno drętwa, ma te swoje tiki na twarzy, i wydaje się byc bardzo spięta. Danie jej oceny większą niż 5 jest moim zdaniem sporą przesadą.

użytkownik usunięty
Moai

Nawet jeśli fani jej dają? daj spokój, według mnie jest przesadą dawanie wysokich ocen, polskim aktorom jak u ciebie. Polaczki to najsłabsi aktorzy mogą Emmie buty czyścić.

WoW, odkopujesz posty z 2013 roku po to by "bronić" swojej idolki? I na dodatek obrażasz własny naród robiąc to. Niektórzy aktorzy są wybitni, niektórzy są średni, a niektórzy drętwi, narodowość nie ma tu nic do tego. Weź sobie zredefiniuj priorytety. Bo dla mnie takie zachowanie jest niepoważne.

użytkownik usunięty
Moai

To ty nie mów co według ciebie jest przesadą, bo przesadzić można dodając sól do zupy, a jeśli fani dają Emmie 10 to też mają takie prawo.

Nie mówię, że nie - ale byłoby miło gdybyś nie atakował tych co mają inną opinię niż ty. Tym bardziej, że sama Watson ją podziela :
http://metro.co.uk/2010/05/07/emma-watson-im-a-crap-actress-298479/

Nie twierdzę, że jest okropna jak Kristen Stewart, ale daleko jej do renomowanych aktorek.
Dlatego uważam, że dawanie jej maksymalnej skali jest grubą przesadą jak na średnią aktorkę jaką ona jest, która na dodatek nie ma też super doświadczenia ani też nie wykazała się w swoich rolach powalającym występem.

Moai

Emma jest bardzo dobrą aktorkom i zasługuje na oceny powyżej 8. Oczywiście to jest moje zdanie, jeżeli jej nie lubisz po prostu nie kryrykuj

Hermiona_fan

Może jest dobrą aktorkom, ale aktorką to jest średnią. I to nie kwestia nie lubienia- nie znam jej jako osoby oceniam ją tylko przez pryzmat ról, i jako aktorka jest bardzo drętwa i nijaka. Daleko jej do np. Meryl Streep.

Moai

Zgadzam się. Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem ją na 8 miejscu w rankingu, trochę przesada. Wystarczy spojrzeć na oceny jej ról - Harry Potter to jakieś 80% jej "świetności". Swoim aktorstwem nie wprowadziła nic rewelacyjnego do świata filmu, dlatego uważam, że jej miejsce w rankingu jest dużo, dużo niżej. Nic do niej nie mam, ale zachwyt nad nią przybrał zbyt duże rozmiary.

użytkownik usunięty

Zgadzam się :) liczę że w przyszłości dostanie oscara, a zbliża się film który zmierza w tym kierunku Piękna i Bestia :)

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

up

użytkownik usunięty

zaginiony post 1

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty

.

Litości...

użytkownik usunięty
Zuza88

Co tym razem nie pasuje? Jego opinia o aktorce?

użytkownik usunięty
Zuza88

Co tym razem znów nie pasuje? Jego opinia o aktorce?

Proszę tylko o litość.
"Coś mi się wydaję, że będziesz jedną z najlepszych aktorek". To jacy to będą aktorzy... [*]

użytkownik usunięty
Zuza88

a skąd wiesz, daj jej szansę, każdy aktor się wyrobi, jest młodą, ambitną, mądrą aktorką, nie to co Rihany, bibery, krinstencje, czy inne z typowo słabych blockbusterów...

Może i kiedyś faktycznie będzie dobra, bardzo dobra, może dostanie nominację do Oscara, ale to będzie pewnego rodzaju "wyszkolenie", bo od najmłodszych lat genialna nie była, teraz też nie jest. Nie ma wrodzonego talentu, więc ja nie nazwę jej dobrą aktorką. Tak się stało z Radcliffem, jako dzieciak marny, teraz całkiem, całkiem. W "Zapiskach młodego lekarza" naprawdę dobrze. On się wyrobił.

A do takiej Kristen właśnie czuję pewien sentyment, bo "Azylu" była dobra, choć teraz to istny kołek.

użytkownik usunięty
Zuza88

Nie każdy musi być dobry od dziecka, nie lubiłaś już Hermiony w ksiażce więc dla ciebie jej rola w Potterze jest tragiczna, jako dziecko masz się uczyć zdobywać doświadczenie, a nie grać już jak Orzeł. Radcliffe no właśnie tu cię zaskoczę, ale do dzisiaj kojarzy mi się jako Harry Potter, zaczynam go uważać za aktora jednej roli ale liczę że to się zmieni.

Jego rola w zapiskach młodego lekarza czy kobieta w czerni bdb, ale oglądając go widzę tylko i wyłącznie Pottera.

Kristen hmmm aktorka jednej roli, według mnie nie pasuje do żadnego poważnego filmu, W azylu ok jest dobra, ale teraz jest przeciętna, to działa w obie strony... na przykład Cate Blanchett przez ostatniego Hobbita dostała by złotą malinę, i dziś byłaby słabszą aktorką, a jest to aktorka doświadczona.

Dlaczego miałbyś mnie zaskoczyć, skoro mnie również Radcliffe kojarzy się tylko z Potterem?

Hermiony w książce nie lubiłam ze względu na charakter, a do roli Emmy nijak się to nie odnosi. Mogła ją zagrać genialnie, zagrała sztucznie.

"W azylu ok jest dobra, ale teraz jest przeciętna", przepraszam, ale czy ja nie napisałam, że teraz "gra" niczym kołek? ;)

użytkownik usunięty
Zuza88

Aha no to fajnie


Według wielu zagrała bdb ale dobra, przekonać, nie dam cię rady do tej aktorki na tym poprzestańmy.

Nie nie napisałaś, po prostu pragnę zauważyć że z Emmą jest tak samo. W Potterze zagrała bdb w Charlie też, a kolejne filmy jak bling ring i Noe zagrała przeciętnie.

"A do takiej Kristen właśnie czuję pewien sentyment, bo w "Azylu" była dobra, choć teraz to istny kołek."
Owszem, napisałam. Zacznij czytać ze zrozumieniem.

W "Charilem" faktycznie zagrała dobrze, ale w "HP" bardzo, bardzo sztucznie, jak w szkolnym przedstawieniu.

użytkownik usunięty
Zuza88

Wiem że napisałaś, sorry zapomniałem edytować post.

To jest twoje zdanie, i twoje zdanie nie zmienia tego że jest dobrą aktorką, a jak chcesz coś zmienić, to idz jej to powiedzieć że gra słabo, nie zmieni to że ma sławę sporą ilość fanów, i jest dobrą aktorką, a Hermiona, to najlepsza rola.

Moje zdanie nie ma czego zmieniać. Emma nie jest dobrą aktorką.

Przepraszam, że się narzucę, ale Twoje rozstawienie znaków interpunkcyjnych kłuje w oczy.

użytkownik usunięty
Zuza88

Emma jest dobrą aktorką o próbujesz cały czas mówić coś czego nie ma, jest dobrą aktorką i zasługuje na TOP100. Coś ty się tak uparła tej aktorki... jest młoda, ambitna, ma dobre role, i dobrze zagrała Hermionę, Sam. I kończę tę rozmowę.

"Emma jest dobrą aktorką (...) zasługuje na TOP100". W żadnym razie.

"I kończę tę rozmowę". Trzymam Cię za słowo. :)

użytkownik usunięty
Zuza88

W żadnym razie, podkreślam to jest twoje zdanie, zaczynasz zachowywać się jak "znaffca" który powie coś i tak jest. A w rzeczywistości wkurza cię to że Emma jest przez wielu uważana za dobrą aktorkę.

Miałeś skończyć.
Owszem, wkurza, bo są zaślepieni ładną buzią, nie oceniają jej gry.

Btw, znasz może jakąś opinię prawdziwego krytyka, który ocenia możliwości Emmy tak wysoko jak Ty? :)
Jeśli mi takową wyślesz (oczywiście autentyczną), skończę się sprzeczać i zaprzestaniemy na tym, że "to tylko moje zdanie".

użytkownik usunięty
Zuza88

Prawdziwego krytyka nie, ale masz Dearlica w znajomych zapytaj go powie ci że Emma jest dobrą aktorką, a on gustuje w poważnym kinie.

Wkurzać, to ewentualnie mogą cię dzieciaki w szkole, twoje koleżanki, mnie wkurzają hejterzy wzajemnej adoracji, polskie aktorstwo doceniasz a polaczki są słabymi aktorami, i każdego oceniam 1/10 i wkurza mnie wielbienie naszego narodu.

Nie każdy polski aktor jest zły. Wielu jest bardzo, bardzo dobrych. Twoje ocenianie każdego 1/10 przekonuje mnie, że jesteś trollem, a skoro Polski tak nie lubisz - emigruj!

Masz taką wypowiedź Dearlica? Wyślij.

Żaden krytyk na jej temat się nie wypowiedział, ciekawe...

użytkownik usunięty
Zuza88

http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/Wariactwo,2590323



Masz link co prawda posty usunięte ale jak Dearlic kłóci się z kimś że tak nie jest to usuwają mu posty. Kamilxxx09 napisał że Emma nie zasługuje na TOP100

na to Dearlic do kamila napisał

"od kiedy ty umiesz uruchomić obiektywne oko. Jednak twoje jęki nie zmienią tego że Emma jest dobrą aktorką i spokojnie zasługuje na TOP100"

spytaj go myślę że Dearlic się tego nie wyprze, masz go w znajomych


jestem trollem, bo aktorzy z polski to słabi aktorzy, i oceniając Danutę stenkę, z lekarzy i chyba kochasz dubbing więc jej głos był dla ciebie olśniewający to też nie dziwi mnie że stawiasz ją wyżej a to skandal!.

Wybacz ale to że się teraz nie wypowiedzieli, nie znaczy że nie wypowiedzą się za miesiąc, za rok. I sorry ale pewnie jesteś hejterką Emmy to też hejtuj ją dalej. I kochaj tandetnych polaczków.

użytkownik usunięty

Na przykład słaby aktor który jest serio drewnem, to aktor grający Alfrida w Hobbicie.

użytkownik usunięty
Zuza88

Abrakadabra pokaż się szanowny poście.

użytkownik usunięty
Zuza88

Jeszcze jedna kwestia, twierdzisz że oceniają ją za wygląd, a skąd wiesz, znasz wszystkich? hmmm może czytasz w myślach?

ja na przykład oceniam bo jestem jej fanem

Hermionę uwielbiam już z książki! dla mnie zagrała na dobrym poziomie, to że ma słabe strony to wiem ma to każdy nawet wyszkolony aktor, reżyser.

Przykład reżysera

Peter Jackson, reżyserując Lotra zyskał duży szacunek, wszyscy byli pod wrażeniem, gdyż trylogia Lotra pokazała że każdy film jeśli włoży się w niego serce, wysiłek, może być na swój sposób arcydziełem.

A co zrobił z Hobbitem? hmm wybitny reżyser a zepsuł coś co mogło być na serio dobre chociaż trochę. Bo na te chwilę, mimo iż jestem fanem Harry Potter, oczywiście bardziej książek niż filmów, uważam że żaden film na ten czas nie jest w stanie przebić trylogii Lotra. Gwiezdne wojny mają ten sam problem,bo starą trylogię, reżysowali bdb a nowa już upada? nie powie mi nikt jednak że to wina aktorów! tu błąd reżysera. A też był bdb.

Przykład aktora

Cate Blanchet

w Władcy Pierścieni i w Hobbit Niezwykła Podróż zagrała bdb, ale nie sprawdziła się w roli ostatnim Hobbicie, prawie dostała złotą malinę, a jest to oskarowa aktorka.

Dałem ci najbardziej znane przykłady że nie szata zdobi człowieka, może i Emma jest niesłusznie oceniania ale jednak dobrą aktorką w swojej kategorii którą nazywam kategoria blockbusterów, a w takich filmach zagrała, to jest dobrą aktorką, jeśli by zaś wliczyć poważne aktorstwo z poważnego kina, to już faktycznie nie jest dobra. Ale nie znaczy że w przyszłości nie będzie.

użytkownik usunięty
Zuza88

No kurdę kiedy do cholery filmweb wezmie się za te błędy...

Dobrze, dobrze, moim zdaniem w TOP100 być nie powinna, ale po 200 już niech będzie.

I tak, twierdzę, że oceniają po wyglądzie. Ty, z tego co widzę, napisałeś, iż na 14 miejsce nie zasługuje, miło, ale są ludzie, którzy pisali tu: "Moim zdaniem pięć najlepszych aktorek... "I Emma na pierwszym miejscu. Toż to śmiech na sali.

Nie wiem jak definiujesz słowo "hejter", ale jeśli jest to dla ciebie po prostu to, że według mnie dziewczyna to kiepska aktorka o urodzie pierwszej lepszej dziewuszki, to cóż, jestem jej hejterką.

"I kochaj tandetnych polaczków." Obrażasz sam siebie, jesteś Polakiem, ale zawsze możesz wyjechać. :)

A znikające posty też mnie denerwują i to bardzo. Mam nadzieję, że w końcu to naprawią...

użytkownik usunięty
Zuza88

No dobra może te top100 też nie powinna być no ale w TOP500 zasługuje, za solidność przynajmniej.

No dobrze twierdzisz jak chcesz.

Napisali moim zdanie pięć najlepszych aktorek, ale nie napisali że ma być 5 w rankingu. Każdy, ma swój ranking filmów, seriali czy też aktorek aktorów. No więc jeśli ktoś nie narzuca swojego zdania, to ma prawo mieć swoje własne TOP prawda?


Nie! nie twierdze że jesteś hejterem, po prostu powiedziałem co mnie wkurza, skoro ty też powiedziałaś, ale zgodzisz się że wystawienie Emmie oceny 1/10 jest też głupie, te max 7/10 może mieć

dobra, nie chowaj urazy, bo powiedziałem to nie słusznie. Co do wyjazdu zamierzam.


Co do fw to już może upaść tylko niżej, po tym co ostatnio pokazali z tymi zmianami. Na chu%$#@#%^ te wszystkie zmiany, a lajki to już w ogóle beznadzieja.

Wracając do Emmy na chwilę, może według ciebie ok jest aktorką, słabą, ale na TOP500 zasługuje na pewno. Na TOP 500 gdzieś przy końcówce, a czy utrzyma się na tym poziomie, to się zobaczy za 5 lat. Bo Emma ma szansę, być bdb aktorką. W swojej kategorii.

Ostatnia wypowiedź bardzo mi się podoba. :)
Oceniam ją na 6/10 i, według mnie, to wystarczająco. Może kiedyś dam 7, może 8, ale na razie 6.

Chętnie popiszę o upadku Filmwebu, mam już dość. Mam powiadomienie, że mi odpisujesz, wchodzę i...nic. Żadnego nowego wpisu, już mnie szlag trafia. Odświeżam, odświeżam, nareszcie... Już nawet tematy ludzie zakładają. http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Kiedy+naprawicie+problem+z+postami ,2621873 można się pośmiać. :D
Dodają jakieś nowe, nieprzydatne funkcje, a starych problemów naprawić nie umieją. Masakra.

użytkownik usunięty
Zuza88

Cieszę się że się zgodziłaś :) z moją wypowiedzią.

Co do Filmwebu też mam dość już tych wszystkich zmian, a te wszystkie pierdoły zaczeli od grudnia tworzyć :) na głównym forum takie tematy powstały 100 razy, ale nic z tym nie zrobili. W dodatku przez to wszystko zaczynają tu pełzać multikonta to też denerwujące pytam się gdzie do cholery są admini... nic z tym nie robią. Sporo użytkowników, zaczyna odchodzić z tego portalu i chyba za niedługo trolle tu przypełzną z nowymi multikontami. Jeszcze nasze profile które wkrótce doświadczą czegoś nowego będą punktem kulminacyjnym upadkiem tej strony.

Wielu ludzi już odeszło, to prawda... Może jak bardzo spadnie im ilość użytkowników to zaczną coś robić, a nie zajmować się łapkowaniem tematów. Idiotyczna funkcja. Przecież to absolutnie nic nie wnosi.

użytkownik usunięty
Zuza88

dokładnie, te łapki to idiotyzm... wyobraz sobie jak by teraz był zmierzch, i przykładowo film jest hejtowany, to fanatycy by spamowali minusami. Właściwie to już nie jest filmweb a trollweb. Imdb w tej chwili lepsze, choć i tam z ocenianiem bywa różnie, ale tam nie ma debilnych zmian :P

Wiesz, może i nie byłby to taki zły pomysł, gdyby nie trolle i te ciągłe błędy na stronie. Po prostu zamiast tego niech najpierw naprawią to, co ( na pewno nie samo ) się zepsuło, a dopiero potem wprowadzają jakieś nowe funkcje.

użytkownik usunięty
Zuza88

dokładnie :P a jeszcze co do aktora to na przykład sztucznie zagrał Froda Elijach Wood, w książce Tolkiena też Frodo wkurza momentami, a w filmie to w ogóle ciapa, tak na obronę Emmy Watson :) jeszcze każdy aktor zagra kiedyś raz raz świetnie, raz gorzej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones