Emmanuel Lubezki

Emmanuel Lubezki Morgenstern

9,1
8 334 oceny zdjęć
powrót do forum osoby Emmanuel Lubezki
paniczBartosz

Warto dodać, że oscara za Drzewo życia nie dostał chyba tylko przez pomyłkę;)

obleh

Podobnie za "Ludzkie dzieci". U mnie ma piątego oskara z rzędu. Ten człowiek sprzedał duszę diabłu. Nie ma innej opcji.

Bruno

Nawet jakby dostał za Drzewo i Ludzikie dzieci, to miałby 3 z rzędu, a nie 5 z rzędu, bo między drzewem a grawitacją były 2 lata przerwy, a Dziećmi i Drzewem chyba z 5 :P

paniczBartosz

Chciałoby się dać Mad Maxowi za zdjęcia no ale El Chivo znowu pozamiatał.

paniczBartosz

Tak, dziś - Jemu.

użytkownik usunięty
paniczBartosz

Ech, ten Chivo...

paniczBartosz

Walt Disney chyba rok rocznie zdobył 7 oscarów, łącznie jakoś 25 więc niema co sie podniecać :P

YmonPoland

Niby tak - rzeczywiście zdobyl 25 :) ale dla mnie zdobycie 3 Oscarów z rzedu, w kategorii gdzie jest tak wielu swietnych konkurentow, lacznie z tymi, ktorzy nie znalezli sie w 5tce nominowanych to niezwykle osiagniecie. I co najlepsze - jak na moje i większości użytkowników oko - całkowicie zasłużone. Wydaje mi sie, ze w swoich czasach Disney w tych kategoriach, za ktore zdobywal oscary nie mial az takiej konkurencji. Ale 25 to liczba i tak imponujaca.

paniczBartosz

Walt Disney miałby z 50 Oscarów, ale niestety kategoria najlepszy długometrażowy film animowany została wprowadzona w 2001 roku.

YmonPoland

ok, tylko, że jak już wspomniano, w tamtych czasach w kategorii filmów animowanych nie było chyba takiej konkurencji. to raz. dwa, że disney robił po kilka tytułów co roku. 25 oskarów to wyczyn wielki, ale nie umniejsza to sukcesu lubezkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones