Emmanuelle Béart

Emmanuelle Marie Hélène Béart

7,6
2 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Béart

Oszpeciała sie operacjami , a była z niej piękna kobieta , i te oczy............

James_Bond_filmweb

Byla wrecz zjawiskowa. Niestety chciala cos poprawic z ustami i wyglada teraz dosc koszmarnie.

Co sie dzieje z pieknymi kobietami, ze tak siebie krzywdza? Podobny przyklad to Lara Flynn Boyle, czy z innych czasow niezyjaca juz Laura Antonelli.

James_Bond_filmweb

To prawda. Jak zobaczyłem ją w Na lewo od windy, to oczu nie szło od niej oderwać... cudowna!

James_Bond_filmweb

Nie tylko usta,ona coś też robiła z twarzą,wygląda,jakby była spuchnięta.Do tego jeszcze ten fatalny żółty odcień blondu,który do niej nie pasuje.Nie każdego blond odmładza.

Obsidian_fw

Zawsze wydawało mi się że w Mission Impossibole była naturalna ale okazuje się że już wtedy była przerobiona bo w nakręconej ładnych parę lat wcześniej Randce z aniołem wyglada zupełnie inaczej.

James_Bond_filmweb

Najbardziej w oczy rzucają się jej "napęczniałe" usta. Nie wiem dlaczego, ale każda kobieta która sobie powiększa usta wygląda paskudnie. Dla mnie każda jedna z takimi ustami jest "dziwną" kobietą, tylko wziąć igłę i przekuwać.

James_Bond_filmweb

Kiedyś piękna, ale na własne życzenie zmasakrowała sobie twarz. Co za za wystający rybi pysk? Wygląda jak panga. Koszmar, nie wygląda lepiej, tylko jakby zaatakowała ją jakaś choroba powodująca deformację twarzy.

James_Bond_filmweb

"Sprzedałeś moją dupę!", krzyczy do męża/partnera/chłopaka/kochanka tytułowa PIĘKNA ZŁOŚNICA, gdy ten oddaje/powierza ją malarzowi.
Złośnica złości się wiec zupełnie słusznie.
Na szczęście dla widzów ostatecznie zgadza się pozować. Reszta to już historia.
Historia kina.

https://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%99kna+z%C5%82o%C5%9Bnica-1991-7009

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones