Emmanuelle Seigner

7,9
7 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Seigner

"Wenus w futrze" i " Gorzkie gody" to ja bym jej dał oscara znaczy się ogółem dwa ;).

maciekb80

Za Gorzkie Gody bez wątpienia się Emmanuelle należało...

SzymonS1

święte słowa. No ale przeciez lepiej obdarowac oscarami ot choćby Tilde Swinton (jak Boga kocham nie wiem za co , choc do niej nic nie mam bo jest genialna aktorką , ale oscara za film w którym grała to ja bym jej w zyciu nie dał ) Rese Witherspoon , Halle Berry , itd. pomyslec ze te gwiazdy maja statuetki na koncie a takie GWIAZDY jak Gleen Close , Jude Dench (ona ma co prawda oscara ale za role drugoplanowa , a gdzie oscar za pierwszoplanową ?) Siogurney Weaver itd. nie maja .Gratuluję Akademio w której to obraduje chyba paris Hilton i siostry kardasian

maciekb80

...jestem kobietą ale ona rozjeb..... mnie w GORZKICH GODACH tym swoim tańcem; zresztą Polańskiego bardzo lubię - marzyciel który kręci filmy nieco inne niż marzenia a jednak - w tym filmie czułam jego ducha - facet jest inspirujący jak nie potrafi być niejeden 30 latek - :)

film szalenie mi się podobał - teraz mam ochotę obejrzeć VENUS i zobaczę ją tam znowu:)
wiesz - mówisz o aktorkach z Oscarami z Hollywood - dla mnie filmy amerykańskie to jedno a takie francuskie czy kino skandynawskie to co innego - dla mnie ikoną aktorską jest Blanchett ale cóż - tutaj trudno się dziwić - to nie młoda lasencja która zrobiła furorę nagim tyłkiem i graniem czyjejś kobiety - Hollywood jest bardzo marketingowe - lobbowane - wie komu dać by coś na tym zyskać - kino EUROPEJSKIE JEST ZUPEŁNIE INNE:)

maciekb80

Wenus w futrze, to film genialny, popis genialnego aktorstwa, ja nawet nie potrafię pisać spokojnie o tym filmie. To co Seigner tam wyczyniała, jest niewyobrażalne, opis na plakacie "50 twarzy kobiety" jest bardzo adekwatny do tego co ona tam grała i ile tych twarzy pokazała!

Hardkorze_

Poleć cos.

Hardkorze_

Ale najlepsza była w " gorzkich godach " oscar dla niej ode mnie

maciekb80

Zgadzam się, należy się jej niejedna nagroda. Emanuelle jest rewelacyjna.

1vinga

Rewelacyjna, sensualna, sexualna, to spojrzenie... ech....

maciekb80

O tak. Zgadzam się. Wyjątkowa kobieta. Jej fizycznosc jest fascynująca. Jeszcze raz powtórzę to co już napisałam: "Taka anioł/demon zarazem, nieoczywista, dziewczęca i taka seksowna... "

maciekb80

Również uważam że w tych obu filmach była genialna. A teraz Cię zaszokuje. O ile za „Wenus...” zgarnęła kilka nagród i nominacji tak jedyną nagrodą jaką otrzymała za „Gorzkie Gody” była hiszpańska Yoga Awarsds dla... NAJGORSZEJ aktorki zagranicznej. Nie wiem kto przyznaje te nagrody ale rok wcześniej statuetkę zgarnęła Cher za „Syreny” co również uważam za nieporozumienie.

IronMannn

Coooooooooo!!!!!!?

IronMannn

Gdzie można uzyskać dostęp do ciekawostki odnośnie tej goyi?

maciekb80

Yoga Awards. Na imdb ma Ją wpisaną w sekcji nagrody.

maciekb80

Tez doznałem szoku jak zobaczyłem ze ktoś przyznał Jej nagrodę dla najgorszej aktorki…

BMovieManiac

Ja jestem świeżo po „Gorzkich godach” według mnie nagroda jak najbardziej zasłużona :)

loku64

Dla najgorszej aktorki?

maciekb80

Tak, strasznie mi się nie podobała w tym filmie. Jakoś tak dla mnie wypadła strasznie sztywno i mało urokliwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones