Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Tylko z ich poziomem to poza paroma wyjątkami już niestety gorzej, ale może lubi się rozdrabniać

Koper_Zielona

zwłaszcza rok 2014..

wszyscy się dziwią jak on tak może grać.. a może bo on zagra w tych filmach max 5 minut, wiec wystarczy jeden dzień zdjęciowy na planie... wiec przez 365 dni na pewno ma tak rozłożony grafik że znajduje na takie filmy czas.

zastanawia mnie jeszcze ile on zarabia na takich niskich produkcjach pewnie do 10 tysięcy max i widocznie mu się to opłaca bo ma już zaplanowany film na rok 2018!!

sewerynsenior

Ale z tylu filmów to trochę uzbiera:)

sewerynsenior

10 tysięcy max. Rozbawiłeś mnie.

Koper_Zielona

Ma chłop chęć do pracy i pewnie kocha swoją profesję ale i tak znajdą się hejterzy którzy powiedzą że ma długi i ogólnie jest słabym aktorem. Ogólnie ma chłop pierdo*nięcie

intermed1

Chęć to może i ma, ale aktor musi posiadać twarz i odrobinę charyzmy. Jak widzę w obsadzie ER to rezygnuję z filmu. Przykro mi, ale ten gość do mnie absolutnie nie trafia.

Koper_Zielona

Widać lubi grać:)

Koper_Zielona

Jakby liczyć rolę to byłoby ich może 20% z tego co jest filmografii większość to jakieś epizody gdzie pojawia się na kilkadziesiąt sekund i tyle go widzieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones