Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

niestety wg mnie aktorka jednej roli. O ile w DH zagrała znakomicie, pozostałe fimy są plastikowe, nieciekawe a jej gra przeciętna. Słabiutko

dianka22

A popatrzmy w jakich to filmach grała. Niestety ale Gotowe na Wszystko z jednej strony je pomogły (w końcu stała się sławna na całym globie) ale z drugiej całkowicie zaszkodziły. Ten serial pochłonął z je życiorysu 8 lat i to jeszcze w okresie kiedy mogła zrobić oszałamiającą karierę. 25 lat to idealny czas w Hollywood lecz ona go zaprzepaściła. Wydaje mi się, że źle wykalkulowała sobie pewne sprawy. A szkoda bo wbrew pozorom aktorką złą nie jest. Ma ogromny talent to ról komediowych choć w dramatach również się sprawdza.

tomb2525

aktorką jest kapitalną, tak jak wspomniałeś komediową, ale raczej ciężko będzie jej zagrać inną postać. Trochę za piękna i zbyt charakterystyczna, a postać, ktorą zagrała w DH jest przekoloryzowana i tak barwna, że patrząc na nią ciężko wyobrazić sobie kogoś innego niż Gabriell Solis. Trzymam za nią kciuki i mam nadzieje zobaczyć ją kiedyś w wielkiej roli. Ona i Marcia Cross będą miały najtrudniej.

dianka22

Co do większej roli to z chęcią zobaczę jak wypadła w filmie z Andy Garcia. Podajże For Greater Glory. Produkcja nie jest może rodem z Hollywood ale to nie znaczy, że aktorsko będzie źle. Jak na razie jedno z lepszych tytułów w jej filmografii. Co do pozycji jej jak i Merci to całkowicie się zgadzam. Dla tych aktorek DH było wszystkim, a zakończenie emisji to tzw, gwóźdź do trumny. Tak szczerze to byłem w ogromnym szoku jaką ubogą mają filmografię. Cross jest wręcz genialna. Longoria zresztą też, Szok, dosłownie szok. Huffman i Hather natomiast już sobie poziom wypracowały. Jedna z nominacją do Oscara druga ze świetnymi rolami drugoplanowymi choć i pierwsze też się znajdą. Dla tych aktorek natomiast DH było jedynie przypomnieniem o sobie.

dianka22

jak dla mnie w DH to nie mogłam jej znieść!!!!

dianka22

aktorka typowo jadąca na wyglądzie. Absolutnie zero charyzmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones