Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Dlaczego na filmwebie nic nie wiadomo na temat tego filmu skoro premiera już za dwa dni?

Dziurexx

dokladnie zero info na temat tego filmu, jakby film utrzymywany byl w jakiejs tajemnicy

sebastix11

Ponieważ film był utrzymywany w tajemnicy ;)

water_fw

Już się boję xD

Dziurexx

na IMDb też ani słowa

Dziurexx

To nie film tylko reklama serwisu VOD. A tak na marginesie to od kiedy premiery kinowe pojawiają się w środku tygodnia? :)

Lucas1608

Od premiery pierwszej części harrego Pottera :)

Dziurexx

Dzięki wszystkim za odpowiedź ;)

Dziurexx

To po prostu oszustwo. No ale mogłem się kapnąć że aktor tego formatu to trochę sobie życzy za role. A to pewnie przewyższa cały budżet jednego polskiego filmu. No ale w grach jesteśmy coraz bliżej czołówki:)

Dziurexx

Już pomijając tę ściemę, filmweb i tak od jakiegoś czasu cierpi na śpiączkę.

Np. fabularny serial kryminalny "Sprawiedliwi - wydział kryminalny" miał premierę w tv w październiku i dawno zdążył się skończyć, a tu dalej ani widu, ani słychu.

jan_niezbedny0

Nawet "Ucho Prezesa" musi czekać w kolejce na weryfikację :/.

jan_niezbedny0

Serial ów nie jest godzien miejsca na tym portalu :]

Wilkolak_Autograf

Portal ów mieści wszystko - włącznie z grami komputerowymi. Groch z kapustą tzw. :)

jan_niezbedny0

A kto rzekł, że gry nie są godne zamieszczenia ;]

Wilkolak_Autograf

są, ale to FILM-WEB.

MichaelTerran

A nie SERIAL-WEB, mądraliński? :o

Dziurexx

Podobno ten film będzie trwał 7 minut u jednak gra tam Ewan, gdzie indziej piszę, że to tylko chwyt marketingowy :D

Pawlovsky

Vega coś tam mówił, że jego następny film będzie już po angielsku i z jakimś znanym nazwiskiem w obsadzie, więc to by się zgadzało. Pytanie czy da się utrzymać w tajemnicy normalny feature, i w sumie to po co, no i kiedy by miał niby na to czas? Nie chce mi się tego guglować - tym bardziej, że nie przepadam za tymi Panami, ale też obstawiam jakiś zabieg marketingowy.

Dziurexx

To krótkometrażowe dzieło (zwykła reklama), już abstrahując od jego jakości, to pokaz naszej zaściankowej dumy, za która tak wstyd. Gdyby nastolatkowi z przysłowiowego garażu udało się namówić pana Evana do użyczenia facjaty do jego produkcji to może byłoby coś wartego jednorazowego wspomnienia w wiadomościach filmowego światka.

Ale obklejanie miasta plakatami z wielką mordą zagranicznego aktora i Pałacem Kultury, tylko dlatego że ta morda się przez kilka min. w takim towarzystwie pojawiła, to żenada, obciach i parweniuszostwo najgorszego rodzaju.

elbreth

To prawda :D

elbreth

Również się zgadzam. Jak i z wypowiedzią jan_niezbedny0 o filmwebowej śpiączce

Dziurexx

http://www.antyradio.pl/Film/News/Film-Patryka-Vegi-z-Ewanem-McGregorem-w-pelnej -wersji-13273

Dziurexx

Kurcze, a reklama na tvn tak mnie zainteresowała, że musiałam sprawdzić. Co za rozczarowanie

Dziurexx

Smutno-żenujący żart. :/

Dziurexx

Jest już dodane jako film krótkometrażowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones