Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

"Obejrzałeś 29 tytułów- średnia ocena- 7,9"
Każda jego rola to perełka, i wciąż nie mogę się nadziwić, że mimo wpaniałego aktorstwa ma na swoim koncie tak mało nagród :(

zandra5

Ewan jest fenomenalny wszędzie gdzie się pojawi nawet w średnim filmie wypada absolutnie fantastycznie. Ja też uważam że Ewan jest pomijanym aktorem jeśli chodzi o przyznawanie nagród czy nominacje,co prawda ma na swoim koncie kilka jednak zasługuje na więcej. Przykładów na to jest wiele choćby ostatnio , za Niemożliwe Watts była nominowana do Oscara Ewan nie, choć z całym szacunkiem do tej aktorki nie uważam żeby zagrała wybitnie, przynajmniej nie gorzej od McGregor a. Ale przecież honory nie są najważniejsze ważne jest to że wciąż jest zachwycającym Aktorem miejmy nadzieję że uraczy nas jeszcze wieloma przepięknymi kreacjami

zandra5

Zgadzam się. Też nie mogę pojąć, dlaczego jest niedoceniany. Wybiera bardzo dobre role i świetnie je odgrywa. Może kiedyś dostanie jakąś nagrodę za całą swoją twórczość.

użytkownik usunięty
infermo

Gość jest fantastyczny . Szkoda że nie wzięli go do roli Willa Turnera w Piratach z Karaibów . Na bank byłby lepszy od Orlando Blooma . Co do niedoceniania to często właśnie ci dobrzy aktorzy nie dostają nagród na które zasługują . Zwłaszcza dzisiaj . Przykładem jest Harrison Ford który pomimo fantastycznej kariery do dziś jest bez oskara . Te całe nagrody i opinie recenzentów to jeden wielki bullshit . Z mojego punktu Ewan powinien mieć już co najmniej 3 oskary . O Fordzie po tak wieloletniej i owocnej karierze to nawet już nie mówie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones