Faith Hill

Audrey Faith Perry

7,7
878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faith Hill

ciekawostka numer 6:
"W młodości była adoptowana"
-prawdziwą ciekawostką byłoby
gdyby była adoptowana w starości

fly_in_the_jar

Połowa tych 'ciekawostek' (nie mówię o tej jednej osobie, ale o ciekawostkach wogóle) jest tak ciekawa, że aż się chce ziewać !!! Wiem, że taka jest decyzja wyższa i należy się do niej stosować [sam się stosuję niejednokrotnie przy dodawaniu ;) ], ale niech mi ktoś powie, bo widać za mało ynteligentny jestem :) - ciekawostka, jak sama nazwa wskazuje ma mówić o czymś ! ciekawym ! , a co u diabła jest ciekawego w tym, że ktoś ma np 180 cm wzrostu ? Co innego, gdyby miał(a) 130 cm, albo 2,50 - to rozumiem, ale tak - to jest ciekawostka ? Napewno większą ciekawostką jest fakt (choć, jak rozumiem powodem komentarza do ciekawostki jest nie samo to, że zaistniała, ale jak została napisana), że ktoś został adoptowany, aniżeli to, że ma ileś wzrostu, bo tak to można napisać, że ma blond włosy, trzydzieści kolczyków w uszach i po 2 w każdej dziurce od nosa i to będzie g! a nie ciekawostka !!!! Mówcie co chcecie, że marudzę, że sie nie znam, ale czytając niektore 'ciekawostki' naprawdę nie rozumiem, co w nich ciekawego i dla kogo i niejednokrotnie ręce opadają !

cOOba

to nie chodzi o to ze cos ma byc ciekawe. to maja byc po prostu dodatkowe informacje o danej osobie. tak jak zakladka "Trivia" na imdb.

Headey

............................
popieram przedmówczynię :D

__Aluszka__

W takim razie po co nazywać to `Ciekawostkami` zmiats po prostu : `Dodatkowe informacje`?

Pearlx3

A z tym pytaniem to już proszę do załogi FW.

Pearlx3

Bardzo słuszne podejście - dziękuję za sugestię.
Co do 'trivia' to sam kilkakrotnie (w szczególności jeśli chodzi o IMDB, jeśli nie tylko o tę stronę chodzi, bo nie pamiętam) zastanawiałem się, że mogłoby być coś takiego i chciałem nawet zgłosić ów pomysł do redakcji, by może coś takiego założyć. Sądziłem bowiem, że skoro w IMDB (a, jak sądzę to wiarygodne źródło) są różne informacje nie tylko te, które są faktycznie ciekawe [a dotychczas myślałem, że skoro zwie się to ciekawostki to ciekawym być pownno] to powinna być jeszcze jakaś 'kolumna' i na te ciekawostki. Jak widać jednak takowe miejsce jest właśnie tutaj, choć - i tu zgadzam się z powyższą opinią - winno się to nazywać nie ciekawostki, a dodatkowe informacje, a przynajmniej 'cokolwiek w tym stylu'. Nie roszczę sobie monopolu na nieomylność, ale uważam, że tak byłoby lepiej :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
cOOba

Ja uważam, że wzrost aktorów to jest ciekawostka.

fly_in_the_jar

ciekawostka kolejna , odnalazla swoja biologiczna matke bodajze w 1990 roku

fly_in_the_jar

Usunęli tą "ciekawostkę".

fly_in_the_jar

No to fakt:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones