Felicity JonesII

Felicity Rose Hadley Jones

7,7
23 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Jones

...usta :O W Rogue One była rewelacyjna!

Hustla

Aktorka ładna ale w Rogue zagrała jak kołek.

Deadlyblonde

Bez przesady. Co prawda część aktorów grała zdecydowanie lepiej, ale zła nie była :P

Hustla

Była zła.Nudni głowni bohaterowie.

jagermeister04

w sumie patrząc na cały ten film i resztę postaci to nie wiem czy ona tak drewnianie zagrała czy tak drewniana była w scenariuszu jej postać.

Nikt się w Rouge One jakoś nie wybija jeśli chodzi o obsadę. Wszystkie postacie nudnawe i jest ich tyle, że żadnej nie można poznać, a tym bardziej polubić.

sol82

Jest lord Vader w 2 a zwłąszcza jednej epickiej scenie przynajmniej moim zdaniem który jedną sceną kradnie show :D

Deadlyblonde

Problem w tym, że nie miała za dużo do pokazania bo gdzieś od połowy filmu Jyn jest jedynie popychaczem fabuły do przodu (co nie przeszkadza mi w lubieniu tej postaci :P). Aczkolwiek uważam, że mimo wszystko odwaliła kawał dobrej roboty - z tymże niestety nie miała za dużo do pokazania.

Wezum

Ta sama mina cały film.Tak samo ten assassin rebelii.. był tak nudny że nie pamiętam nawet jego imienia.Film uratowała walka i Vader na końcu.

jagermeister04

Jak dla mnie to Whitaker zniszczył grą aktorską wszystkich innych. No może poza pilotem, ten również świetnie zagrał i tego się akurat nie spodziewałem, bo nie kojarzę go jako aktora.

jagermeister04

Zgadzam się w pełni. Film "położony" przez miss Jones i Lunę, przy czym z tych dwojga ona wyprana z jakichkolwiek emocji, drętwa i niesympatyczna. Zresztą w Inferno było to samo. Gra na jedną nutę, brak mimiki twarzy. Inna sprawa, że w Rogue wszystkie postacie i ich odtwórcy (z wyłączeniem Krennica) były nijakie.

Denny_Crane

Film położony przez scenariusz i reżyserie. To nie poszczególni aktorzy są wyprani z emocji, lecz poszczególne sceny.

Hustla

Fakt, te usta

lj46

nom, całowałbym xD

freeman94

ech xDD ale fakt - jest bardzo ładna, delikatna :)

użytkownik usunięty
19ankul

Po akcencie i zębach widać było, iż to Angielka (Brytyjki rzadko mają ładne zęby) ale aktorsko daje radę :)

Hustla

Dla mnie ona, to wypisz wymaluj nasza polska Julia Kamińska. Dosłownie wyglądają jak bliźniaczki.

durto2

Faktycznie bardzo podobne :)

durto2

Nie widzę żadnego podobieństwa .

Hustla

Cała jest piękna ;)

Hustla

Piękne usta, to fakt. Nie dość, że pełne, to dodatkowo ten uroczy rowek i ładny odcień...

Hustla

Niestety nie ma najlepszej sceny, tej w której mówi: "THIS IS A REBELLION. I REBEL", a jest to najlepsza kwestia filmu i istota, kościec głównej bohaterki. Nie mogę pojąc jak można było ją wyrzucić:
https://www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg


https://www.youtube.com/watch?v=Vy-rvsHsi1o

AutorAutor

Wiele świetnych scen wyrzucono. Na przykład jak Krennic idzie i kamera podąża za nim od dołu lub ta gdzie AT-AT Walker strzela w postacie, a na końcu w samą kamerę. A zdjęcia są w tym filmie rewelacyjne. Szkoda, że tak wiele z nich nie ujrzy światła dziennego.

Hustla

No, takiej sceny to faktycznie szkoda.

Hustla

ogólnie wygląda świetnie

Hustla

Usta ma stworzone do jednego. Marnuje się w kinie mainstreamowym.

Hustla

Akurat ciężko ogląda mi się Rogue właśnie przez nią. Imho gdyby nie ona, film byłyby dużo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones