Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

A talentu nie ma zbyt wiele . Gdyby nie był przystojny to by go nie zatrudniano a tak to zwiększa oglądalność bo nastolatki się w nim kochają .Jeśli chodzi o Teatr to gra w szmirowatych farsach nastawionych tylko na kasę , jeździ z nimi po Polsce , ale ogółem jak osoba jest bardzo sympatyczny i taki wyluzowany :) życzę naprawdę dobrej roli tak ,aby mogł pokazac ,że stać go na wiecej

krupastas

recenzja "szmirowatej farsy" i aktorstwa bez talentu "znaffco od siedmiu boleści" z Przeglądu Teatralnego. http://www.dziennikteatralny.pl/artykuly/kochanie-na-kredyt-w-nowej-odslonie.htm l
Najlepsze jest że udajesz, iż na czymkolwiek się znasz, a 10 dajesz tak "wybitnej" pozycji jak "Masz na imię Justine".

Agamnik

Popierwsze gdzie ja napisalem ,ze jestem znawca? Po drugie dal 10 masz na imie Justine poniewaz mi sie podobal i to moja opinia .Po trzecie widzialem na zywo Kochanie na kredyt i owszem spektakl ten jest poprawnie wyrezyserowany ,ale zeby to bylo jakies wielkie aktorstwo i gra to niepowiedzialbym .Zagraja ten spektakl wszedzie gdzie ich zaprosza . Pozatym lodales recenzje z dziennika teatralnego ,ja bardziej sugerowalbum sie e -teatrem poniewaz dzkennik byl patronem spektaklu ...

krupastas

Dodam jeszcze,ze kazdy ma prawo do wlasnej opini i to nie powod zeby kogos obrazac Agamnik . Bo co jak co ,ale Bobek wielkim aktorem nie jest !

krupastas

Przecież to moja opinia, a każdy ma prawo do własnej (cyt. z ciebie), nazwanie ciebie "znaffcą" od siedmiu boleści" jest moją opinią a nie obrazą, coś na poziomie "szmirowatej farsy" i aktorstwa bez talentu" . Zanim się coś komuś zarzuci, trzeba samemu być w porządku i umieć się kulturalnie i z szacunkiem wypowiedzieć, w tym także skrytykować.
P.S. Również nigdzie nie napisałam że Bobek wielkim aktorem jest.

Agamnik

zobacz takze ,ze ja go nie obrazam ,w pierwszym poscie napisalem nawet,ze zycze mu dobrej roli tak ,aby mogl pokazac swoje mozliwosci .Koniec tej rozmowy bo tu sie mamy wypowiadac o filmach i aktorach,a nie klocic.Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones