Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Ostatnio oglądam sobie od nowa Brzydulę i Bobek w tym serialu wyglada naprawde bardzo młodo a przecież to było kręcone nie całe 2 lata przed PwS ! Nie ujmując mu nic z wyglądu muszę przyznac że w Prosto w Serce prezentuję się lepiej - w Brzyduli był bardzo chudu i taki jakiś wąski...natomiast w PwS jest znaczna różnica :D Oczywiscie na plus :D Przybrał trochę na wadzę i chyba zaczął korzystac z siłki :D Super. Ale wdzięk to on miał zawsze :D

To właśnie w Brzyduli wyglądał , fajnie , młodo , uroczo , po prostu słodziachnie . A w PwS wygląda jak jakich stary dewot , jeszcze z tymi włosami na żel zaczesanymi na bok . Okropnie

użytkownik usunięty
Enterraz

no te włosy to fakt mogli sobie darowac ale uroczy dalej jest xD

użytkownik usunięty

wg mnie lepiej prezentował się w BrzydUli .. wyglądał młodzieńczo, świeżo, bardziej szarmancko .. no i ten jego uśmiech :p

Wg mnie też lepiej wyglądał w Brzyduli - tak młodo i uwodzicielsko :P W Prosto w Serce przesadzili z fryzurą, a bez zarostu też mu było ładniej.

Blu_jewel

Kochani, Filip Bobek to Filip Bobek, rzeczywiście swoją aparycją ugłaskał by nawet diabła, jest po prostu kochany , a jak go "zrobią "włosy, garnitury itd to już nie zależy od niego.

Drażni mnie tylko jak niektórzy używają wobec niego słów no powiedzmy mało kulturalnych, tylko dlatego ,że facet nie mówi wprost o swoim prywatnym życiu.

Jako aktor gra wspaniale.

magdasalaba

kazdy ma prawo do chronienia swojej prywatnosci !!!

Enterraz

zgadzam sie o wiele lepiej w Brzyduli wypadł :)

Aselka

tez tak uwazam,wedlug mnie najlepsza Jego rola jak do tej pory !!

Aselka

też tak uważam

Moim zdaniem lepiej wygląda w PwS, bo w Brzyduli wyglądał jak jakiś młody chłystek...

laleczka874

i wlasnie jako młody chłystek tak fajnie wyglądał :D

Mi się bardziej podobał w Brzyduli w PwS nie oglądałam ale z fragmentów widać ze wygląda już całkiem inaczej. Zarost bardzo go postarza i nie pasuje mu. Ciekawe jak teraz wygląda nie widziałam go w żadnym nowym filmie. Ma ktoś jakieś zdjęcia aktualne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones