Finn Wolfhard

8,3
17 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Finn Wolfhard

Strasznie podobała mi się jego rola w ST. Poza tym, ma piękną urodę - brunet, piegi... Będzie z niego ciacho. :D

karlie

Ta z Isaaca Hempstead-Wrighta też miało być ciacho, a jak wyrósł to czar prysł.

DziurawaMarysia

W Grze o tron, mały Bran w 1 sezonie, był przesłodkim dzieckiem. Jednak ta słodkość często w przeciągu jednego sezonu często znika.

karlie

Zdolne aktorsko te amerykanskie ( tu raczej kanadyjskie;) dzieciaki. Raczej nie zbrzydnie, będzie ciacho;)

karlie

dla mnie troszke ma urode żydowską, ale moze byc z niego przystojny chłopak w przyszlosci

karlie

Już jest ciacho xd

karlie

Mike grany przez Wolfcharda to najlepiej zagrana postać w serialu Stranger Things. Nie błaznuje jak Dustin ani nie jest kłodą drewna jak Will. Nie wspominając o Lucasie wciśniętym tam tylko po to żeby nikt nie zarzucał że w serialu nie ma Murzynów. A "jedenastka" była fajna tylko w pierwszym sezonie, może dlatego że dziś Mille Bobby Brown to bardziej celebrytka niż aktorka.

karlie

Już jest! Obejrzyj sobie teraz reklamę butów ze sklepu CCC - widać tam, jak bardzo się zmienił od czasu ST. https://www.youtube.com/watch?v=69FhzlfB1lM

xena_4

Nie, nie jest. Ale ma warunki i może za 5-10 lat się wyrobi. Ma mega ciekawą urodę. Właśnie wczoraj do męża mówiłam, że w świecie mody, jako model zrobiłby furorę. Ma urodę wręcz magnetyczną. Jednak ogólnie, musiałby coś zrobić z nogami. Kolana ma koszmarne, i sama nie wiem, czy przy jego wzroście nie byłoby to wręcz wskazane, aby odciążyć trochę kości kolan mięśniami. Nie wiem, czy to praca kamery, (podejrzewam, że trochę na pewno, na siłę chcieli z niego nieporadnego brzydala zrobić), ale w ST4 wygląda, jakby przy pierwszym podmuchu wiatru, rzepka z kolan mu miała wyskoczyć i będzie kontuzja.

lia_13

Bo jeszcze jest bardzo młody. Dajmy mu czas, a się wyrobi.

xena_4

Bardzo młody? to już dorosły facet właściwie.

karlie

Ciacho...? Zakalec raczej. Dziwaczna, jakaś taka koślawa twarz. Wielki nos, mała twarz. Patyczak. Co kto lubi, ale robienie z niego najprzystojniejszego faceta to nieporozumienie, a takie opinie gdzieś czytałem.

karlie

Jest potworny. Naprawdę brzydki. Ale faktycznie w świecie mody miałby wzięcie, twarz nietypowa i zapamiętywalna

karlie

No i niestety nie wyszło z niego ciacho - delikatnie mówiąc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones