Forest Whitaker

Forest Steven Whitaker

7,7
36 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Forest Whitaker

Tyle ról i w każdej bardzo dobry! W jakim filmie lubicie go najbardziej? Uprowadzona 3? Repo men? Gatunek? Pionek? Likwidator? A może Telefon?

Tobby

Ja choć uważam, że zagrał świetnie np. w Telefonie, najbardziej cenię go za rolę w serialu The Shield. Po jego rolach spokojnych, opanowanych gości (jak w Telefonie, czy Vantage Point) zobaczyłem go w tym serialu jako nakręconego, roztrzepanego porucznika Kavanugh i stwierdziłem, że to naprawdę świetny aktor (choć niestety nie ma zbyt wielu ról, a już szczególnie jakichś pierwszoplanowych).

LuckyLuke266

Właśnie, mógłby częściej grać pierwsze plany! Świetny aktor

LuckyLuke266

Forest Withaker, Morgan Freman, Denzel Washington

LuckyLuke266

No, nie wiem, jak dla mnie w "Ghost Dog" jest fenomenalny, najlepsza rola w najlepszym filmie Jarmuscha, już samo to wystarcza z nawiązką za życiowy dorobek aktorski.

Tobby

Zgadzam się ma kunszt Niesamowity!

FanEpicMovie

I ta ekranowa charyzma!

Tobby

Bardzo go lubię. Taką ma dobrotliwą twarz. Podoba mi się w Telefonie, Królach ulicy i Azylu.

Wujek_John

Dokładnie! Ma coś takiego w twarzy, że wzbudza sympatię od pierwszego spojrzenia. Ostatnio oglądałem Likwidatora i też był swietny

Tobby

Last King of Scotland, Ghost Dog i Good Morning Vietnam. Zwłaszcza dwa pierwsze to role wręcz genialne (i kompletnie różne).

plackowmuell

Dokładnie. Ostatnio sobie Likwidatora oglądałem - też wypadł znakomicie. Naprawdę lubie cholernika

Tobby

Gatunek, Do tej pory, po tylu latach pamiętam go w tym filmie.

RadoslawKamil

Tam w ogóle była mocna obsada - Forest, Natasha, Madsen, Molina... super

użytkownik usunięty
Tobby

Role główne w "Kamerdynerze", "Ostatnim Królu Szkocji" czy "Bird" są wręcz genialne. Poza tym jest świetnym aktorem drugoplanowym, w takich filmach jak "Dym", "Do utraty sił" czy "Telefon".
Zawsze zapada w pamięć :D

Oj zapada!

Tobby

Zulu

tom_rivers

Dobre!

Tobby

Ghost Dog. Jego najlepsza rola.

natan_

Dobra była!

Tobby

Ostatni Król Szkocji i Eksperyment

Tobby

No ja dałbym go do czwórki najlepszych aktorów. Morgan Freeman, Washington, Samuel L Jackson no i Whitaker

Tobby

Wymień dwóch kolejnych

Tobby

Jego najlepsza rola, to zdecydowanie "Ostatni król Szkocji"

Tobby

5 sezon the shield

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones